Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Prvo, danas nije mogao da podigne nivo.Nije bio dovoljno pripremljen. Zato je igrao sa pola snage.
    Kad neko igra sa pola snage to znaci da uvek ima prostora da podigne nivo igre ako hoce. On danas nije hteo u 3.setu. Pogledaj zavrsnicu 2.seta bice ti sve jasno o cemu pricam.

    Originally posted by NI View Post
    Tankovanje nije uvijek cuvanje energije.
    Tankovanje jeste cuvanje energije i nije uvek po defoltu namerno gubljene. Barcelona ako igra sa rezervnim timom bez Mesija, Nejmara, Suaresa... ocigledno tankuje mec ali to opet ne znaci da ne mogu i sa takvim rezervnim timom da pobede recimo Getafe ili Granadu.

    Originally posted by NI View Post
    Trece, ako sam u krivu i ako je danas tankovao, nije to ucinio da bi sacuvao energiju vec da bi izbjegao Monfisa.
    Svodi se na isto. Ako igram po principu sab me gabri zasto da to radim dva puta. Bolje da ispadnem od Veselog nego da se jos dva sata ganjam sa Monfisom igrajuci sa pola snage. Znaju se prioriteti za ovu godinu RG i OI.

    Comment


    • hhahaha nikad vise lajka na ATP objavu , komentar sve govori , klasican : http://sr.urbandictionary.com/define.php?term=fedtard


      Comment


      • Loše stvari čitamo o Novaku kad god mrdnemo odavde, čak i na našim portalima. Po milioniti put.. poštedite nas toga na njegovoj fan strani, ne morate da penostite šta drugi govore i pišu loše. Znamo to i bez ovih dokaza.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • od finala majamija do pocetka madrida ima 30 dana. ako je trazio odmor dobio ga je
          ako treba meceve na sljaci vazda moze kod cirjaka u bukurest ili portugaliju..ali cisto sumnjam
          ovaj masters nije otkazao, jedan na ljeto izvjesno hoce. u redu je to

          Comment


          • Jedva docekali, ali razumite ih nije njima lako kada Novak preslisava sve redno i dominira kao nenormalan. Puni su srece sada... neka ih neka se i te mukice raduju jos (nece imati mnogo prilika)
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • BB ozbiljno sprema citavu tenisku javnost za osvajanje all 4 GS ,da bi se to napravilo treba upravo ovo to se danas desilo.Neki to zovu tankovanje itd,kako god, odlican manevar za RG , jos jedan isti slucaj u Madridu samo ce biti posle 2-3 meca,pa opet lagan poraz protiv mladih snaga i tako do Rima gde ce se ici na titulu kako bi u fulu docekao RG.Videcemo koliko sam predvidljiv

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Loše stvari čitamo o Novaku kad god mrdnemo odavde, čak i na našim portalima. Po milioniti put.. poštedite nas toga na njegovoj fan strani, ne morate da penostite šta drugi govore i pišu loše. Znamo to i bez ovih dokaza.
                Iskreno i ovde nije bas tako idealno sto se toga tice

                Comment


                • Pa trudimo se, trudimo.... a ako misliš na ovu Novakovu temu, onda pođeš od sebe i svog doprinosa.
                  Last edited by miloolja; 13-04-16, 22:36.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Steve Tignor o porazu Novaka:
                    http://m.tennis.com/pro-game/2016/04.../#.Vw9HWBmbzqB

                    Comment




                    • Last edited by icetea; 14-04-16, 10:37.
                      -To define is to limit.

                      Comment


                      • Na bajsu s posla do kuće

                        Comment


                        • Meni je smesno sto danas uvek postoji opasnost od negativnih komentara. Da ja nastavio da pobedjuje bile bi price o dopingu, preteranom broju meceva, zamoru, pritisku usled nepobedivosti, ovako se pominju neka tankovanja, zasicenja... Skoro nijedan ishod ili dogadjaj se ne moze ispratiti sa normalnim, objektivnim stavom i pukim prenosenjem vesti.

                          Slazem se sa Oljom da nema potrebe filovati temu raznim glupostima, samo trpamo beskorisne informacije u mozak.

                          Izvinjavam se sto sam napravio ovaj osvrt, necu vise na tu temu, jer kao sto sam napisao nema potrebe, radije cu da se prisetim nekih lepih ovogodisnjih poena, saznam za neki novi rekord jer je vrlo moguce da sam neki propustio

                          Sto se poraza tice, zao mi je sto barem par meceva nije odigrao ovde, ali eto gledam to sa vedrije strane i smatram da je dobrodosao poraz jer zelim sto manje hajpa pred RG, napucanost ovogodisnjeg RG je ionako vec u crvenom, nek on malo odmori, ionako trese ovu boraniju sa pola gasa niko se tu nece nesto spektakularno uzdici za ovih par turnira pa da mu predstavlja novu pretnju na jednom GS-u na 3 dobijena seta
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Wawrinka said he practiced with Djokovic this week : level was high but also clear that Novak was mentally/physically tired. Stan says it

                            Comment


                            • Ma mora Nole dobro da se odmori pa ce opet da hebe kevu ATP turu

                              Comment


                              • Čovek ostavlja 1000 poena u rezervi za 2017. U Madridu ako bude igrao za par nedelja ga čeka takodje 1000 potencijalnih novih poena. Toronto neće igrati ove godine. To je još 1000 poena rezerve u 2017... Rim svakako igra punom snagom, kao i R.Garos. Slemovi i OI imaju primarni značaj ove godine. Prvo mesto mu je skoro osigurano do kraja 2016. I za sledeću godinu će imati šansu da ostane na vrhu. MC i Toronto će biti zlatne rezerve poena za ostanak na vrhu i približavanju i rušenju Federerovog rekorda u broju nedelja na 1. mestu ATP liste.

                                Comment

                                Working...
                                X