Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa da, nagradni fond se povećavao gde je glavni razlog da su se pojavili igrači koji su svojom pojavom i rivalstvima privukli dosta nove publike. To je naravno opšte mesto, kao što su opšta mesta da statistika potvrđuje da je Novak zakačio zlatno doba tenisa, da on sam ne bi mogao da čini zlatno doba, i da bi zato međusobno trebalo da se ljube zbog rekordnih nagrada.
    I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

    sigpic

    Comment


    • Od kad je Dusan Vemic ponovo u Djokovicevom strucnom stabu ?

      Comment


      • Od IW ze malo svrcka sa njim, malo prebacuju preko mreze na treningu.

        Comment


        • http://rs.sputniknews.com/drustvo/20...vic-uspeh.html

          Comment


          • Evo posle nezaslužene banovine da čestitam Noletu na IW tituli

            Comment




            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Nole 4 kids @ Centro Mater, Miami

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • ovo su najljepši trenuci, ne možeš djecu lagati, ona osjete ko je dobar čovjek

                  Comment


                  • http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1113702

                    Comment


                    • Djokovic: History books do motivate me, but it’s not the main reason why I play tennis.

                      Comment


                      • Nije on moderni Borg ili bilo ko drugi on je Djokovic Novak 😊

                        Comment


                        • Kod normalni ljudi samo gadjenje moze da izazove onakva reakcikja publike u trenutku kada je Nole zatrazio onaj hawk eye u prvom setu. Brojni kacketici sa RF logom su virili tu i tamo.. i dodje da se covek zapita zbog cega njihovi isfrustrirani vlasnici muce sebe u toj meri.. Zar nije bolje otici u setnju ili u obilazak grada umesto reskirati pucanje cira ili prolivanje zucne tecnosti i tako trajno ugroziti sebi zdravlje?
                          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                          https://ibb.co/cD1Xnq

                          Comment


                          • poznato je da su jenkiji najveci mazohisti...

                            Comment


                            • kod tebe odi mi dođi mi hvala za slike skinuo sam ih
                              realno očekuješ taj broj? 85 95?
                              mnogo je to,ako uzmemo da igra samo najveće
                              meni je 80 optimalno, ja sam skroman

                              Comment


                              • ma 100 komata , kad je Roletu cilj da sakupi 100 , sto i Noletu ne bi bio

                                Comment

                                Working...
                                X