Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moja pokojna baba je govorila:

    Ko je šupalj pod uši, taj se i drži za uši....

    Naravno da je svako ko je gledao Novaka kako aplaudira, a razmišlja po uvreženom i spinovano upravljanom i oblikovanom načinu forsiranom u medijima mislili kao što Uroš navodi - da je nadmena vaška i da to radi iz sarkastičnih motiva.

    Imao sam priliku da se profesionalno susrećem sa individualcima iz tog područja koji su me gledali sa nipodaštavanjem iz stručnog ugla, sve dok im ne pokažem da sam, ako ne bolji onda barem dostojno ravnopravan u znanju i struci.

    Sve se svodi na Muju i Hasu i dijalog:

    Što bolan Mujo, svi misle da smo mi glupi....i dokle?

    Pa sve će bit tako, dok im ne pokažeš da si 3 put pametniji od njih, to ti je bolan tako i hebiga....

    Elem, Novak kao i svaki dobro vaspitan čovek, uvek teži ne da opravda svoje stavove, već da gluve nauči da slušaju.

    Nije sramota ne znati, sramota je ne priznati da neznaš...

    Ko razume shvatiće

    Oreeeeee Lolaaaaaa sa četiriiii voooolaaaaaa

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Da, evo sad se javila Serena i Marej. Ne bi me čudilo da se pojavi neki naslednik/ica Rolsa i Dvorkina i napiše novu teoriju socijalne pravde, a ujedno da bude i neka feministkinja.
        Znači dižu prašinu samo tako. Ja ne znam kako Novak ne precrta pola ljudi sa tura. Jedino ko je uvek bio ok je Nadal, ovo ostalo strašno.
        Mnogo me nerviraju sad svi, Novak stvarno ima čelične živce, ja bi ih izmarširao onako lagano.

        Comment


        • Evo upravo citam na B92 Novakovu izjavu gde se na neki nacin izvinjava.
          "Da li zbog adrenalina ili euforije posle pobede u finalu, dao sam komentar koji najbolje ne oslikava moj ugao gledišta i želeo bih ovim putem da razjasnim svoj stav."
          http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1110884

          Comment


          • Katastrofa, treba da se drzi svog stava, slab karakter.
            sigpic

            Comment


            • Upravo sam i očekivao ono o čemu sam pisao ovde. Pravdanje. Ne znam čemu. U pravu si Vladane.

              Comment




              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Sa svakom novom titulom Novak ce navuci jos vise mrznje na sebe od mnogih.S obzirom da ne mogu da mu naude na terenu, pokusavace ce ovako, van terena I Novak mora biti spreman na to.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post


                    Uticajni tviteraš?
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Pa vidiš i nije da nije... samo je ugasila stari nalog pa otvorila sada novi, Novakovi navijači po belom svetu je vole i bez dlake na jeziku je.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ranije se dodvoravao svima a gubio jaka final (narocito slemova). Bolje da ga mrze a da osvaja sve. Tj vec ga mrze, bez obzira na ovu izjavu.



                        Inace na slemovima muskarci treba da budu vise placeni nego zene.

                        Prosto ko pasulj. Zamislite situaciju: Imate muskarca koji dnevno radi 8h i zenu koja dnevno radi 5h. Da li oni treba da budu placeni isto ? Naravno da ne. Ako ih platite isto onda omalovazavate muskarca.

                        Comment


                        • Verujem da Nole potpuno drugačije razmišlja od ovoga što se sada predstavlja i od onoga što su neki zaključili iz njegovog intervjua.
                          Želeo je da bude diplomata, mudar a ostao je neshvaćen.
                          Mislim da je odmah shvatio da su njegove reči neki ljudi shvatili drugačije nego što je on mislio i sada želi da se izvini svima njima, tako što će preciznije da se izrazi.
                          Velika je stvar uvideti sopstvenu grešku, mada ne smatram da je on nešto loše mislio, koliko da se nije jasno izrazio, odnosno želeo je da bude mudri diplomata, a to mu nije pošlo za rukom. Da je rekao da su nagrade male za igrače van top 10 i da mnogi od tenisa žive odlično a nisu teniseri i da teniseri i teniserke koje nisu u top 10 zaslužuju veće nagrade, koje bi se bilo lako podeliti ukoliko bi se zarada pravednije raspoleredila, verovatno bi najlutio neke ljude sa kravatama ali bi zato svet jasno znao šta Nole misli, a verujem i ubeđen sam da on upravo tako razmišlja, jer njemu lični novac odavno nije broj 1 u životu.
                          Ustvari ja verujem da bi Nole bio poslednji koji bi se bunio da žene igraju na 1 dobijen set i da dobijaju iste nagrade kao i muškarci koji igraju 2 ili 3 seta.
                          Cela njegova ličnost je upravo takva, tako je odrastao, zabavljao se, oženio.... neki bi rekli papučar
                          Nije mi jasno gde je sada neko iz tima, npr. Beker da na sebe preuzme deo ove ludačke hajke i da Noletu pomogne da što brže ostavi ovo iza sebe, jer je on teniser, možda najbolji ikada i umesto da se posveti tome i porodici, on se smara sa nekim temama o kojima ceo svet decenijama polemiše.
                          Last edited by Bulevarac; 23-03-16, 02:31.

                          Comment


                          • Nova hajka, novo medijsko cudo a lovina i hajkaci stari.
                            Od sve frtutme inicirane od strane Mura Rejmonda ispade Novak kolateralnom stetom jer se medijskim manipulatorima tako hoce.
                            Elem, Novak je navatan u trenutku kada nije sasvim upoznat sa inicijalnom Murovom izjavom i daje izjavu prilicno benignog karaktera.
                            Potom vrli medijski uposlenici zajahavsi sveopsti talas senzacionalizma i tablodizacije iz predmetne izjave vestom manipulacijom vade misli iz konteksta prikrpivsi istim seksisticki karakter. Tako pripremljen mamac namenjen konzumentima koji preferiraju gutati bez provere sta gutaju biva pusten niz medijske vode.
                            Ono sto celoj prici daje na zanimljivosti jeste cinjenica kako se mamac cinio tako slasnim da ga zavidan broj kolega i koleginica Novakovih receno pecaroskim zargonom`proguta do dupeta`. Upecase se tako `k`o som na bucku` bez da im je jasno sta im je to u utrobi pa se nadjose pozvanim gle paradoksa davati misljenja o tom istom mamcu koji tako halapljivo progutase.
                            Od sve te kolegijalne bulumente sto se oglasi posebnu paznju privlaci jedan glas kome tu nikako nije bilo mesto.
                            Nije tesko pogoditi kako taj glas osude pripada nekome ko je tako reci sa Novakom odrastao i ko ga toliko dobro poznaje da se htede sa njim okumiti. I bas taj Mari Endi upravo zbog toga jer zna Novaka `k`o zlu paru` morao je biti poslednji u redu koji ce ga opljunuti za seksizam (glupavog li termina). Neka mu je na cast.
                            Potrajace ova hajka jos neko vreme a njen rezultat bice kako vec bese sa onim prethodnim cackanjima mecke.
                            Last edited by pecaros; 23-03-16, 11:54.
                            sigpic

                            Comment


                            • Veliki deo populacije moze biti smatran kao stado ovaca koji akriticno bleji i prihvata bilo sta mu se servira, bez ikakve moci rasudjivanja. Zivimo u takvom svetu.
                              S druge strane, najgori kriminalac moze osporavati recimo optuzbu ili presudu jer je sudija belac a on tamnoput, ili pak sudija ima plavu kosu a optuzeni je jevrej, iliti je optuzena zena a porota sastavljena od muskaraca. Postoji li neki pravni termin za tako nesto? Moralna obmana? Pomozite, nisam ni pravni strucnjak, niti uspevam da se izrazim bas najbolje na srpskom.
                              Znamo ko svemu ovome upravlja, to su oni isti koji se plase gasenja tenisa, osvajanja sva 4 slema i zamracenja ostalih "uticajnih" licnosti kojima to nije poslo za rukom.
                              Krvava hajka nezapamcena u istoriji sporta, ironicno, sastavljena bez ikakvog konkretnog temelja. Ipak onaj deo svesnih ljudi ne prihvata ovakve stvari a to se moze uociti citajuci brojne komentare solidarnosti upucene Novaku.
                              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                              https://ibb.co/cD1Xnq

                              Comment


                              • Nisam Djokovicev fan ali ga podrzavam u ovome sto je rekao,od ovih feministkinja i boraca za ljudska prava se vise ne moze zivjet.Jednostavno muski tenis je zadnjih 10 godina svjetlosnim godinama ispred zenskog,daleko popularniji,privlaci puno vise publike i po meni je normalno da vise zaradjuju muskarci od zena,makar ovi vrhunski teniseri.Te iste zene koje se bune oko ove izjave neka razmisle da li bi prije dale pare za kartu meca Djokovic-Nadal ili za finale Serena-Radwanska?

                                Comment

                                Working...
                                X