Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najjaci utisak Nolova mentalna snaga.
    Rafa daje svoj maksimum, ali Nole nastavlja u svom ritmu i to ovaj ne moze da isprati.
    Rafa moze da bude prezadovoljan pruzenom igrom, ipak je ovo neki visi nivo.
    Rutinska pobeda- cestitke nasem Nolencetu
    Last edited by jovan; 19-03-16, 23:05.
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • nikad nije zgoreg isprasiti ljutog rivala. odosmo na +2 pred sezonu sljake, nije lose
      nastavlja se niska finala na velikim turnirima koja traje od pretprosle godine. skor je 13-3
      rivalima na rejs listi ne cvjetaju ruze,year end #1 se stidljivo smjeska evo vec u martu..iako tek od maja krece ono pravo
      prešišan borgov % , na terenu se dosadjuje, nije na maksimumu, jedva da i slavi pobjede, kliza mu elison..
      sjutra malo vjezbamo ritern. napokon jedan server za promjenu, sve neki simoni,kukuskini....

      Comment


      • Cestitke Novaku na tituli
        U svakom mecu napravi po neki vanserijski potez
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • Apsolutno teniski Kralj.
          Nole sve cestitke na tituli, zdrav si i vidimo se u Majamiju!

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Naleceh na MTF

              Čast Federeru, Nadalu i Ančiću, ali
              JA ĆU BITI BROJ 1


              LEĆE Ljudi me prepoznaju na ulici, laskaju mi takve stvari kad mi netko priđe i kad vidim da zna sve o meni. Možda sada Federer i Nadal izgledaju nedostižno, ali to ne znači da ih se ne može stići i prestići. Neće to biti za šest mjeseci, ne mora ni za godinu dana, ali vjerujem da mogu biti broj jedan. Ančić je pak uz Federera najbolji tenisač na travi, ali mislim da bih ga pobijedio u Wimbledonu samo da nisam imao problema s lećama
              PREMIJER(A) Kad sam ušao u četvrtfinale Roland Garrosa, osobno me nazvao premijer Vojislav Koštunica te mi čestitao na uspjehu. Mogu vam reći da sam se šokirao jer je znao baš sve o meni. Čak i to da mi je majka Hrvatica iz Vinkovaca, a tata Crnogorac

              Novak Đoković je tenisač budućnosti. U 19. godini nalazi se na 28. mjestu rang-liste, prošli tjedan je osvojio prvi turnir (Amersfoort), u Roland Garrosu je dospio do četvrtfinala, a u Wimbledonu je poražen u osmini od Marija Ančića. To su samo suhi podaci. Razlog zbog čega smo napisali prvu rečenicu jest tenis, ono kako ga je on u stanju igrati. Po tome odmah vidiš da je Novak poseban, u njegov tenis se lako "zaljubiš". Bez obzira na granice...
              Kao osoba Novak je maksimalno otvoren i ljubazan. Pogotovo nije opterećen prošlošću između Hrvatske i Srbije. Njemu je, a to je rekao odavno, "ljepše biti prijatelj s Ančićem, Ljubičićem, ljudima koji govore istim jezikom".
              Umalo Britanac

              — Kad sam ušao u četvrtfinale Roland Garrosa, osobno me nazvao premijer Koštunica, čestitao mi na uspjehu. Šokirao sam se jer je znao baš sve o meni. I da mi je majka Hrvatica, iako je rođena u Beogradu, jer su svi njezini iz Vinkovaca i tamo imam puno rodbine. Tata je Crnogorac, a ja...
              On je na pola puta, dakle, Srbin.
              — Da, da, ali to uopće nije važno — nasmijao se.
              A to što je umalo postao Britanac? Hoće li konačno reći istinu? Je li doista postojala ponuda Britanskog teniskog saveza ili su mediji napuhali stvar?
              — Najozbiljnije ću vam reći. Nakon što smo ih dobili u Glasgowu (travanj, op.p.), oni su organizirali večeru na kojoj su bili i moji roditelji. Malo su se šalili, pa rekli da bi htjeli ozbiljno porazgovarati o tome. Zašto ne, to je bila naša prva reakcija. Nakon toga, stvarno, ništa se nije dogodilo. Nikakva ponuda, a ni razgovor. Mislio sam da ćemo eventualno razgovarati u Wimbledonu. Iskreno, u ovom trenutku ne mogu se zamisliti kao Britanac, iako je ovo profesionalni posao i iako bih tamo definitivno zarađivao više.
              Uz Novaka, spominjala su se i njegova braća — Marko (15) i Đorđe (11). Čak se pisalo da su oni pravi cilj zbog procedure i sličnih stvari, da su talentiraniji od Novaka... Može li on, objektivno, procijeniti vrijednost braće?
              — Mislim da bi u budućnosti sva trojica mogla igrati za reprezentaciju. I ja se mogu složiti da je Đorđe najtalentiraniji, ali Marko ipak malo zaostaje. On je trenutno u kampu u Valenciji, ako će raditi, može dostići stotku. Rano je još o tome govoriti.
              Zamolio je da budemo kratki, stigao je nakon ručka i želio se odmoriti prije četvrtfinala, ali... Novak je vrlo razgovorljiv, dovoljno je postaviti samo jedno pitanje da bi potekla bujica riječi. Tako je sam sebi najveći protivnik.
              — Na koga sam brbljav? Vjerojatno na tatu. Na mamu sam povukao tjelesnu građu, a na tatu karakter koji je uvijek bio borac. On je dobar i za društvo, kako se ono kaže, lujka, ali u pozitivnom smislu.
              Tenis u Srbiji doživljava bum, "20 godina se nije događalo ništa, još od vremena Živojinovića i Ivaniševića iz zajedničke države". Danas je tenis na razini košarke i vaterpola.
              — Ljudi me prepoznaju na ulici, laskaju mi takve stvari kad mi netko priđe i kad vidim da zna sve o meni. Djevojke? Čuj, nisam puno u Beogradu, ne znam jesam li kod njih popularan.
              Ovo baš nije bilo iskreno. Nasmijao se.
              — Ma, ima i djevojaka.
              Sramežljiv svakako nije. Tko ga ne poznaje, mogao bi zaključiti da je pun sebe. U Roland Garrosu je mrtav-hladan rekao da je imao kontrolu meča nad Nadalom, iako je predao nakon 4:6, 4:6.
              — Ja sam u taj meč ušao bez pritiska. S druge strane je bio najbolji igrač svijeta na toj podlozi i branitelj naslova. Ipak, i dalje mislim da sam bio taj o kome je sve ovisilo.
              Vidimo se za godinu dana

              Vjerojatno vas neće iznenaditi ni sljedeći odgovor. Kako bi završio meč s Ančićem da se nisu dogodile leće?
              — Mario je uz Federera najbolji tenisač na travi, teško mu je čitati servis, ali mislim da bih pobijedio. Bio sam blizu, ali na 5:6 u četvrtom se dogodilo što se dogodilo.
              Životni san mu je biti najbolji na svijetu. I dok većina to govori reda radi, jer je to lijepo čuti ili pročitati, Novak je uvjeren da je na najboljem putu.
              — Već sam s 19 puno napravio. Možda sada Federer i Nadal izgledaju nedostižno, ali to ne znači da ih se ne može stići i prestići. Neće to biti za šest mjeseci, ne mora ni za godinu dana, ali ja vjerujem da mogu biti broj jedan.

              Trener koji je volio samo Ljubu

              S Riccardom Piattijem, trenerom Ivana Ljubičića, surađivao je deset mjeseci, a onda mu se zahvalio.
              — Piatti je jako dobar i iskusan trener. Želio mi je najbolje. Na žalost, odnosno, na sreću, Ivan je igrao briljantno u tom periodu, stigao do 3. mjesta na svijetu uz fenomenalne rezultate. Ja sam bio nesretan zbog sebe, nisam imao pažnju koja mi je trebala u tom trenutku karijere. Bio sam u usponu, morao sam probiti neke granice i nisam imao vremena čekati. Prihvatio sam to kako jest, normalno, nije bilo svađe.

              Izraelac se popravio

              Menadžer Novaka Đokovića je Izraelac Amit Noor iz agencije Pro Sport, isti čovjek brine i o Maratu Safinu (uz Iona Tiriaca).
              — Dvije godine sam s njim. U početku nisam bio zadovoljan, malo sam bio sa strane i nikakve mi poslove nije uspio srediti, ali kad sam već razmišljao o promjeni, naglo se popravio. Krajem prošle godine potpisali smo na još četiri godine.
              http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/20060730/sport03.asp
              sigpic

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • ovi iz čačka spavaju?treba nam 62 slikica.odličan turnir,spriječen nadal da uzme 28 i pobjegne,tu je popravljen odnos,25-23,u finalu lekcija za sve buduće,timove zvereve kirgiose.a koliko je željan trofeja vidi se po tom što je napisao na kameri,stižemo malo po malo...možda će srđan ipak biti prorok,kao 2011

                  Comment




                  • Last edited by miloolja; 20-03-16, 22:48.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Bravo majstore
                      Zao mi Milosa koji je imao zdravstvenih problema ali opet...Novak je odigrao brutalno



                      Nema puno vremena za odmor pred Miami ali vec je navikao...nadajmo se da ce i tu do titule

                      Comment


                      • Originally posted by coyote View Post
                        ovi iz čačka spavaju?treba nam 62 slikica.odličan turnir,spriječen nadal da uzme 28 i pobjegne,tu je popravljen odnos,25-23,u finalu lekcija za sve buduće,timove zvereve kirgiose.a koliko je željan trofeja vidi se po tom što je napisao na kameri,stižemo malo po malo...možda će srđan ipak biti prorok,kao 2011
                        Tu sam reci ;) ?

                        Ja jos ne mogu da verujem, 4 greske ukupno 0 u drugom setu.
                        Kakav je to tenis, kakav nivo naseg Novaka.
                        Bravo majatore i zdrav da nam budes.

                        Comment


                        • izvini čačanine na prozivci,mislio sam da ti lijepiš one lijepe postere,pa rekoh daj 62

                          Comment


                          • A neee cekamo gokaru to je njegov deo posla...

                            Comment


                            • Comment


                              • Prelivanje zucne tecnosti izaziva ova Novakova Svemoc, barem kod njegovih nepostovaoca ili takozvanih hejtera. Lako se to moze ustanoviti i ovde, na ovom forumu.
                                Ipak to famozno prorocanstvo, koje je znatno potkrepilo nadu mnogih, se nije obistinilo. Sta sad drugo preostaje nego optuziti Svemocnog Broja 1, coveka bez mane na terenu i van njega, da je seksista, sovinista, licemeran itd itd..
                                Dosta je lako iskaliti svoj bes na ovaj nacin, jer drugaciji ventil kod njih i ne postoji. Sta je sledece "Novak nacista" "Novak Satonin segrt" "Novak olicenje zla"?
                                Ali sta da se radi, tako to ide.. ipak verujem da ove provokacije imaju suprotan efekat kod nas sladokusca,a to je da cine jos sladjim ove poslastice sto nam Nole redovno i bezuslovno servira.
                                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                                https://ibb.co/cD1Xnq

                                Comment

                                Working...
                                X