Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by coyote View Post
    Ne znam zašto napadi na Obradovića,neko mora biti na tom mjestu.Uostalom šta radi selektor Švicarske ili Španije?jeli oni bolje znaju tenisa od Federera ili Nadala?Kao šta on može naučiti Noleta?Možda ga je učio kad je bio mlad,vidi se da ima povjerenje u njega kad su se onako zagrlili na kraju meča.Ne mora biti neko vrhunski da bi bio voljen i poštovan od istog takvog,nadam se da me razumijete,hvala
    Takvi smo mi druze, to je ta zica ovih prostora.

    Comment


    • Originally posted by coyote View Post
      Ne znam zašto napadi na Obradovića,neko mora biti na tom mjestu.Uostalom šta radi selektor Švicarske ili Španije?jeli oni bolje znaju tenisa od Federera ili Nadala?Kao šta on može naučiti Noleta?Možda ga je učio kad je bio mlad,vidi se da ima povjerenje u njega kad su se onako zagrlili na kraju meča.Ne mora biti neko vrhunski da bi bio voljen i poštovan od istog takvog,nadam se da me razumijete,hvala
      Obradović je kompletno odvratna njuška koja zrači šovinizmom i degenskim izjavama. Uz to kolaju priče gradom kako se dobro okoristio od svoje teniske akademije a na račun države. Kao takav mora mu se priznati da je umeo da odabere stranku kojoj će se prikloniti...
      I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

      sigpic

      Comment


      • Razumijem te,takvih njuški ima koliko hoćeš,ko nije grešan neka baci prvi kamenNovak je izuzetak koji potvrđuje pravilo.Meni je veće njegovo dostignuće što uspijeva ostati čovjek pored toliko uspjeha,prizeman ,normalan,susretljiv.Negdje prije sam već rekao dijete kakvo roditelj želi da mu bude,zato ga i vole starije generacije.Zato čestitke Dijani i Srđanu od srca,sve iz kuće polazi.Iako ga zovu,mašina,robot,terminator on je sve samo ne to,njegov uspjeh počinje kad shvata da tenis nije više igra,nije olimpijada(važno je učestvovati i zabaviti publiku)već jedno surovo takmičenje,svakako nema neriješenog rezultata,mora biti pobjednik,pa zašto ne bi bio on,posvetio život tome i na tome mu skidam kapu,mnogo je to odricanja,a kad je normalan čovjek,on nađe harmoniju između privatnog i poslovnog.A možda mu je DC ventil da se izigra onako dječiji a i patriota je,vidi se koliko mu je značila naša publika,zato mu je teško igrati jer navijaju za njega,na što nije navikao
        Last edited by coyote; 10-03-16, 07:49. Reason: dopuna posta

        Comment


        • beker vidi kirgosa kao buduceg asa i rivala novaku

          Boris Beker je kraći odmor od obaveza s Novakom Đokovićem zbog Dejvis kupa, iskoristio da analizira konkurenciju. Istakao je Nika Kirjosa.
          - Držim oko na njemu jer je jedna od najvećih pretnji za Novaka - kaže Nemac.

          A onda krenuo da niže komplimente za 20-godišnjeg Australijanca.
          - On je budući gren slem šampion. Pratim ga vrlo pažljivo. Veoma je opasan, nije ga lako pobediti, ima karakter. U ovom trenutku ljudi više govore o njegovim ispadima, nego o njegovom tenisu, ali to će se brzo promeniti. Sigurno je najtalentovaniji od svih mladih momaka.

          Beker potom kreće u širu analizu.
          - Videli smo u Australiji da su Federer, Nadal, Mari i Vavrinka veoma jaki - nabraja, mada nije jasno odakle mu taj zaključak za Španca, a ni Švajcarca. Prvi je izgubio već na startu, a drugoga je Đoković deklasirao u prva dva seta.

          Zatim na red dolaze mlađe snage:
          - Raonić je sjajno odigrao, Nišikori kuca na vrata, ali Kirjos je najopasniji.

          Naravno, pitanje može li Nole da stigne Federerovih 17 gren slem trofeja, uvek se postavlja.
          - U ovom trenutku je to daleko. Uopšte ne pričamo o toj mogućnosti. Naš cilj je da aktuelnu sezonu odigramo što bolje. Da Novak osvoji što više turnira. Kada jednog dana njegova karijera bude gotova, kada bude imao 35 ili 37 godina, zaista ne znam koliko će igrati, onda ćemo pričati o teoriji. Da li je bio dovoljno zdrav, da li je bio dovoljno dobar. U ovom trenutku on ima 11 velikih titula, a da bi ste stigli do 17, morate još šest da osvojite. Mnogi su probali i mnogi promašili. Teško je osvojiti jedan gren slem, a kamoli šest. Zato se ne treba opterećivati time. Dug je put.

          Comment


          • Vidim Nolu nasli i svalerku.
            Nole svalercino!!! Macko!
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Znači Novak je ipak uspeo da dobije slobodno do nedelje. Prvi meč bi tad trebalo da igra.

                Comment


                • Juče je otkazao trening, nadam se da je samo umor razlog.
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Ne sluti mi to na dobro, cim se tako odugovlaci sa prvim mecom, otkazuju treninzi i slicno.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Ne sluti mi to na dobro, cim se tako odugovlaci sa prvim mecom, otkazuju treninzi i slicno.
                      Izvan svake sumnje da malo brine, ali da ne panicarimo. Recimo da je odlucio posteno se odmoriti a onda poceti sa treninzima.

                      Comment


                      • Vladane & co (Vladan me pitao da li ima negde neki video kako trenira) 16:26 dugačak snimak

                        https://www.periscope.tv/w/abDi5TFKU...ksmSPJuYOQKgb-
                        Last edited by miloolja; 11-03-16, 16:30.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Sasvim solidan intezitet
                          sigpic

                          Comment


                          • Mnogo mi se svidja Nolova izjava,"Moj pristup nije da moram osvojiti ovo/IW/, ili da bi trebalo,
                            ali ću osvojiti. To samopouzdanje me dovelo do ovoga gde sam danas.
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • Znaci Novak veceras, samo je pitanje u koliko sati?
                              Ili mozda sutra uvece? Neka neko proveri order of play pa neka javi ovde. Hvala.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Danas Troicki,sutra Novak

                                Comment

                                Working...
                                X