Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ivkebgd View Post
    Jeste ali pogledajte i Mareja koliko se namučio da dobije japanca,igrali su po 5 seta i Marej je isto iscrpljen i umoran a nema sumnje da su ovo teški mečevi,tako da opušteno.
    Igraju momci za svoje zemlje i to čast gledati.Respect!
    Da li Novak igra za svoju zemlju kada juri GS? Ili mozda za Francusku?

    Mari ne moze da osvoji GS. Za njega je premija kao ove godine dodje do jednog slema.
    Last edited by NI; 06-03-16, 19:54.

    Comment


    • Propustila sam ceo DC vikend, ali za današnji dan mi je posebno žao. Možda jesam izbegla neko veće nerviranje, ali neće biti sigurno ništo manje ni u ovoj reprizi koju planiram... pa verovatno iz dva dela, jer pet sati nije malo. Moram da odgledam pre svega zbog ogromnog poštovanja prema Novaku i ovog ludog njegovog stava, a tako retkog zapravo i u pravom smislu značenja "za crveni dres ostavljam srce na terenu". Kod njega je najmanje bilo onog (mislim znam čoveka)...ja sam prvi i najbolji, sramota da izgubim u sred BGa od Kukuškina jbt... ovo je ono što ga ispunjava i čini ga neverovatno srećnim, puni mu baterije i pretstavlja ogromno zadovoljstvo, nešto što većina i ne razume i neće nikad dosegnuti/shvatiti...kako god. Hvala majstore, najbolji si!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1104531

        Ne smem ni da pomislim sta bi bilo da je predao i tom predajom Srbija da je izgubila od Kazahstana na domacem terenu. Eto kakvim se on poslom bavi, toliko uspeha covek postigne ali zacas se stvori situacija da dodje do ogromnje mrlje u takvoj karijeri. Kazem mrlje zato sto bi sigurno vecno bio spominjan ovaj mec u raznim kontekstima i argumentima.
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Originally posted by prskaj View Post
          http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1104531

          Ne smem ni da pomislim sta bi bilo da je predao i tom predajom Srbija da je izgubila od Kazahstana na domacem terenu. Eto kakvim se on poslom bavi, toliko uspeha covek postigne ali zacas se stvori situacija da dodje do ogromnje mrlje u takvoj karijeri. Kazem mrlje zato sto bi sigurno vecno bio spominjan ovaj mec u raznim kontekstima i argumentima.
          Strasno sam se bojao povrede kad se mec oduzio.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Strasno sam se bojao povrede kad se mec oduzio.
            Prevelik patriotizam Novaka ga je vec kostao 2011 posle USO .Opet previse rizikuje ,zna da nacija od njega to ocekuje a cini se da se jedva ceka njegov neki kiks da se oplete po njemu.Po meni sa DC treba zavrsiti za 2016 ,obezbedjen je opstanak u svetskoj grupi.Sto se tice trenutnog Novakovog stanja ,daleko je od vrhunskog nivoa,pitanje je kako je zalecen problem sa ocima,nije u trenaznom procesu za vrhunske domete.Nadam se da ce vratiti licne prioritete u fokus i pametno isplanirati nastavak sezone koja moze uci u istoriji.Zadovoljavanjem suse i puse to nece uspeti.

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1104531

              Ne smem ni da pomislim sta bi bilo da je predao i tom predajom Srbija da je izgubila od Kazahstana na domacem terenu. Eto kakvim se on poslom bavi, toliko uspeha covek postigne ali zacas se stvori situacija da dodje do ogromnje mrlje u takvoj karijeri. Kazem mrlje zato sto bi sigurno vecno bio spominjan ovaj mec u raznim kontekstima i argumentima.
              E Nole, Nole... osvojio si DC, pomogao si drugarima da podignete pehar...
              Mislim da je dosta vise od tebe jer imas CILJ koji retko ko sanja...
              OI i juri sing karijeru. Obaraj rekorde i melji.
              Prskaj mogu zamisliti sta bi to bilo od bednog nepismeno-botovskog naroda da je predao...

              Samo neka bude zdrav i ok fizicki.

              Comment


              • Razum mi je govorio kako mu je za ovu sezonu DC nepotrebno opterećenje. Nakon svega juče viđenog nalazim da razumno ne znači uvek i jedino ispravno jer valja ponekad i srce poslušati.
                Srce mu reče da treba, on ga posluša i odradi to iskreno od srca za sebe i svoj narod.
                Telo će se oporaviti za par dana dok će napor i trud otići u zaborav a ono što je najbitnije da ostaje puna duša.
                Izgleda kako smo pomalo zaboravili koliko mu je značila salatara iz 2010-e te kakav mu impuls dade. Počinjem verovati kako je sinoć dobio takav jednak impuls neophodan za velika dela u godini ovoj.
                #Ajde rode!
                Last edited by pecaros; 07-03-16, 11:17.
                sigpic

                Comment


                • Da je meč otišao u drugom pravcu ( a mogao je) zbog dobre igre Kukuškina, problema sa levim ramenom, problema sa očima koji su i dalje tu, grčevima...Obilo bi mu se o glavu na IW. Ovako mu može biti dodatna motivacija da dobro odigra IW. Ne znam kako je izgledalo na TV-u, ali uživo se videlo mučenje, gore nego onomad sa Simonom. Podloga je bila blago rečeno užasna.
                  Na kraju meča kada je konačno priveo kraju videlo se olakšanje, ali plašila sam se šta će Viktor da uradi. Da je izgubio i to bi bilo loše po Novakovo samopouzdanje. Pri tom nikako ne razumem odluku da igra u subotu, to mu nikako nije trebalo...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment






                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • selektor obradovic posle novakovog meca sa kukuskinom
                      ukratko,novak je insistirao da igra dubl iako nije bio skroz fit ali nije ocakivao onako razgoropadjenog rusa u nedelju
                      tekst iz sporskog zurnala

                      - Novak je bio veoma iscrpljen posle dva dana igranja jer prethodno nije pet dana trenirao zbog infekcije oka. On je jedan sistem za koji nije dobro ako ne trenira, a eto on je i pored svega uspeo da izdrži trećeg dana pet sati na terenu i na kraju pobedi. Šta reći osim da zaslužuje apsolutno divljenje.
                      Zašto je onda i pored svih tih problema odlučeno da Nole igra dubl? Izgubili smo i sa njim, a moglo je iti mnogo bezbolnije da je igrao neko drugi?
                      - Odluka je bila zajednička, a i meni kao selektoru je stalo da na terenu imam najboljeg igrača. Novak je još jednom pokazao da je neverovatan kada je u pitanju reprezentacija i da prevazilazi sve moguće granice.
                      Šta ste mu savetovali u prva tri seta u kojima smo videli njegovu agoniju da se izbori sa sopstvenim telom i neverovatnim Kukuškinom sa druge strane mreže?
                      - Sve vreme smo mu govorili da ne ugrožava zdravlje jer je ta infekcija očiju ostavila vidljivog traga na formi. I kada je najspremniji uvek je teško igrati u pet setova, a pogotovo kada niste u formi. Pokušavali smo da pronađemo taktički najbolje rešenje za protivnika, menjali, ali je on na sve odgovarao. Moram da kažem da je Nole rekao, šta je ovo kada je Kukuškin u pitanju? Nije mogao da veruje šta je Kazahstanac demonstrirao na terenu.
                      Neverovatnih 12 duplih grešaka Đokovića, a onda u poslednjem setu, u petom času igre, ispali sedam asova.
                      - Rekao mi je da mu se to više puta dešavalo, da jednostavno kada je najumorniji, ima puno bolji ritam na servisu. Ali to su nivoi koje je teško objasniti, prosto to ne može svako i morate mnogo toga da proživite i prođete kroz razne faze da biste dostigli taj vrhunski nivo u ovom sportu. Bio je to pravi šahovski meč, mentalno i fizični izuzetno naporan.
                      Da li će se to odraziti na njegove naredne turnire?
                      - Za mene je nepredvidivo jer u jednoj meri će mu pomoći da prođe ubrzan sistem priprema, ali sport je jedna široka stvar. Biće iscrpljen ne samo zog mečeva, već i emocionalno jer se mnogo potrošio da drugome donese radost, a ne sebi kako je na to navikao na Turu.
                      Peti odlučujući meč - Viktor za viktoriju.
                      - Troicki je samo uleteo u taj tornado koji je stvorio Nole i drugačije nije moglo nego da pobedi. U tri života sam mogao da se kladim da će Viktor pobediti.

                      Comment


                      • To Vilander stalno ponavlja:

                        Neverovatnih 12 duplih grešaka Đokovića, a onda u poslednjem setu, u petom času igre, ispali sedam asova.
                        - Rekao mi je da mu se to više puta dešavalo, da jednostavno kada je najumorniji, ima puno bolji ritam na servisu.
                        Mats tvrdi da se tu radi o opustenosti. Kad si umoran, jednostavno si opusteniji i zato se bolje servira.

                        Comment


                        • Noletov žreb #IndianWells

                          R1 Bye
                          R2 Gabashvili
                          R3 Kohli
                          R4 RBA
                          QF Tsonga/ Domi
                          SF Rafa/ Kei
                          F Andy/ Stan

                          Trend "mrzi me da se obrijem" i dalje traje...

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • ....


                            VIDEO: Novak feels for Maria

                            Nole on IG: "At the @lakers tonight with my best man @markstillitano"



                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ne znam za vas,ali meni Novak ne deluje zdravo.Bas je vidno iscrpljen

                              Comment


                              • Ne znam zašto napadi na Obradovića,neko mora biti na tom mjestu.Uostalom šta radi selektor Švicarske ili Španije?jeli oni bolje znaju tenisa od Federera ili Nadala?Kao šta on može naučiti Noleta?Možda ga je učio kad je bio mlad,vidi se da ima povjerenje u njega kad su se onako zagrlili na kraju meča.Ne mora biti neko vrhunski da bi bio voljen i poštovan od istog takvog,nadam se da me razumijete,hvala

                                Comment

                                Working...
                                X