Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    E sad se treba regenerisati za 3 dana. Težak zadatak za celokupan Novakov tim.
    I jos pride treba preleteti pola sveta.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Da mu je ovo trebalo, svakako nije.
      Ali pošto već jeste zaslužuje duboki naklon za iskazano junaštvo kao i za demonstraciju lekcije o borbi pod svojom zastavom.
      Bravo Novače junače!
      sigpic

      Comment


      • Prvi meč će igrati u petak ili subotu. Sutra će verovatno u putešestvije a prvi trening mora biti u utorak već. Imaće tri treninga do prve runde a sada posle meča je izgledao isceđeno bez života u sebi.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Prvi meč će igrati u petak ili subotu. Sutra će verovatno u putešestvije a prvi trening mora biti u utorak već. Imaće tri treninga do prve runde a sada posle meča je izgledao isceđeno bez života u sebi.
          Ja mislim u subotu ili nedelju. Jer turnir pocinje u cetvrtak koliko se secam. Cetvrtak i petak prvo kolo a drugo valjda u subotu i nedelju. Tako bi trebalo, tako da ce imati koji dan vise nego sto smo u startu predvideli, opet bice tesko.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Poneko misli da je Novak tegleca marva.

            Ljudi vide kako dominira, kako briljira i pomisle da je lako. Nije. Da bi se odrzavao taj nivo, potrebno je puno napora, rada, predaosti... I svako melo ce nesto da ga poremeti. U Dubaiu je bila infekcija oka. Nije mogao da trenira 7-8 dana. Trebalo mu je vremena i treninga da se oporavi da vrati top formu. To nije moguce u dva dana.

            Zato nije trebao da igra. Na kraju je sve dobro ispalo, ali ne daj Boze da se kojim slucajem povrijedio. Toga sam se najvise plasio kad se mec oduuzio, pogotovo kad se podloga uzme u obzir.

            Novak nece igrati do subote u IW. Prva dva kola su obicno lagana. I sam turnir u ovoj fazi nije previse bitan. Bitno je odrzavanje forme i odrzavanje aureole nepobjedivosti.
            Last edited by NI; 08-03-16, 06:27.

            Comment


            • Evo sada vidim devetog i desetog je prva runda (znaci sreda i cetvrtak) a jedanaestog i dvanaestog druga (petak i subota).
              Valjda ce Novak igrati u subotu.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Sve mi se nesto srce slama za Novaka i njegovo igranje u DC.

                S tim u vidu, previse vi pljujete u vezi njegovog igranja u DC, a sve nekako lose i s masenjem poente. Vrlo dobro on zna zasto igra ove meceve, i dosta toga dobrog njemu donosi. Postoje neke stvari koje se zovu srce i dusa, i kada se radi nesto za te dve stvari ne mora majku mu uvek da se provlaci kroz kontekst nekih institucija, ili nacionalizma ili politike ili para. Kakav crni Bogdan Obradovic, kakva podloga, karte, sistem, organizacija. Zasto ne mozete da se opustite i odgledate jedan obican teniski mec kao takav i uzivate u svemu onome sto je ocigledno u cemu treba da uzivate. Zvucite kao da ste zaposleni u teniskoj federaciji pa vas sve nesto direktno i konkretno pogadja.

                Svaka cast Novace, popravljamo statistiku za peti set i zao mi je sto nisam stigao da ispratim al bogami drago mi postedjenih zivaca
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Pa dobro, lako si doneo zaključke da je to bio običan meč s obzirom da ga nisi gledao. Uopšte nije bio običan meč i nikako mu ovo nije trebalo.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Prskalice, da si stigao da ispratis, verovatno ovakav post uopste ne bi i napisao.
                    Posto nisi gledao smatram te totalno nekompetentnim da pises o ovom mecu
                    Ali da si ipak pogledao video bi i sam da nije bilo skoro niceg u cemu bi prosecan teniski gledalac mogao da uziva. Mozda neki neutralac u nekom lepom Kukuskinovom poenu. I to je to.
                    U cemu da uzivam, u mucenju koje jos ni manje ni vise traje 5 sati? Ili mozda u Boci i njegovom dodavanju peskira (covek je postao Grandmaster za te stvari)?

                    Evo, drago mi je da i Indigo misli kao ja.
                    Last edited by Sandugp; 06-03-16, 17:59.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Poneko misli da je Novak tegleca marva.

                      Ljudi vide kako dominira, kako briljira i pomisle da je lako. Nije.
                      Da bi se odrzavao taj nivo, potrebno je puno napora, rada, predaosti... I svako melo ce nesto da ga poremeti. U Dubaiu je bila infekcija oka. Nije mogao da trenira 7-8 dana. Trebalo mu je vremena, treninga da se oporavi da vrati top formu. To nije moguce u dva dana.

                      Zato nije trebao da igra. Na kraju je sve dobro ispalo, ali ne daj Boze da se kojim slucajem povrijedio. Toga sam se najvise plasio kad se mec oduuzio, pogotovo kad se podloga uzme u obzir.

                      Novak nece igrati do subote u IW. Prva dva kola su obicno lagana. I sam turnir u ovoj fazi nije previse bitan. Bitno je odrzavanje forme i odrzavanje aureole nepobjedivosti.
                      Sva moja razmisljanja si procitao i napisao.
                      Boldovano je najupecatljivije. Upregni jer smo toliko jadni da i to jedino sto imamo - lipse.
                      U svakom slucaju dobro (po Novaka) se zavrsi.
                      Kako bi npr. zarakijane SRBENDE umarale jezik Novakom da je izgubio... uzasan je ovo teret koji on nosi kao broj 1. generalno a pogotovo prednasim narodom.

                      Boca svrsava i to mu je jedini posao sto se taktike tice kada na RTS-u moze da najavi da ce Novak igrati za REPREZENTACIJU, za svoj NAROD. Uzas ! A sta kao na OG nece igrati za to isto...
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Ako posle svega ima u sebi pet sati i dva puta se vrati posle zaostatka onda je sve ok. Igra ce doci, udarci i forma dolaze lagano ako si fizicki spreman.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Pa dobro, lako si doneo zaključke da je to bio običan meč s obzirom da ga nisi gledao. Uopšte nije bio običan meč i nikako mu ovo nije trebalo.
                          Originally posted by Sandugp View Post
                          Prskalice, da si stigao da ispratis, verovatno ovakav post uopste ne bi i napisao.
                          Posto nisi gledao smatram te totalno nekompetentnim da pises o ovom mecu
                          Ali da si ipak pogledao video bi i sam da nije bilo skoro niceg u cemu bi prosecan teniski gledalac mogao da uziva. Mozda neki neutralac u nekom lepom Kukuskinovom poenu. I to je to.
                          U cemu da uzivam, u mucenju koje jos ni manje ni vise traje 5 sati? Ili mozda u Boci i njegovom dodavanju peskira (covek je postao Grandmaster za te stvari)?

                          Evo, drago mi je da i Indigo misli kao ja.
                          Kakav mec o cemu vi pricate? Okej batalite moje
                          Zasto ne mozete da se opustite i odgledate jedan obican teniski mec kao takav i uzivate u svemu onome sto je ocigledno u cemu treba da uzivate
                          koje pritom ni ne kapirate, al aj nema veze jer je to bukvalno najnebitniji deo posta. Cmizdrite o nekom rasporedu u IW. Presmesno.
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Ne cmizdrimo, samo konstatujemo da ce biti tesko.
                            Ali daleko od toga da je to izgovor. Pa sam Novak je birao da igra ovaj DC duel, samo sam sebi moze da bude kriv, nikakav raspored zgusnut niti teski mecevi nisti ista ne mogu da mu budu opravdanje.
                            Ja mu jedino zameram sto je igrao sa Zimonjom-penzionerom u subotu. Za sve ostalo kapa dole. Nije se previse istrosio u Dubaiju, a pre toga je imao 20ak dana pauze. Sada je imao jedan lagan i jedan izuzetno iscrpljujuc mec. Sve bi bilo ok da nije tog dubla koji ga je samo dodatno umorio i preopteretio.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Ne cmizdrimo, samo konstatujemo da ce biti tesko.
                              Ali daleko od toga da je to izgovor. Pa sam Novak je birao da igra ovaj DC duel, samo sam sebi moze da bude kriv, nikakav raspored zgusnut niti teski mecevi nisti ista ne mogu da mu budu opravdanje.
                              Ja mu jedino zameram sto je igrao sa Zimonjom-penzionerom u subotu. Za sve ostalo kapa dole. Nije se previse istrosio u Dubaiju, a pre toga je imao 20ak dana pauze. Sada je imao jedan lagan i jedan izuzetno iscrpljujuc mec. Sve bi bilo ok da nije tog dubla koji ga je samo dodatno umorio i preopteretio.
                              Apsolutno se slazem sa svime sto si napisao. Jbga, ja nekako cvrsto verujem da mu je sve ovo znacilo i samim tim mnogo vise dobrog nego loseg donelo. Posle ove 2015e nekako prestao sam da se brinem za njega jer mi je dokazao da je stasao i da zna sta radi. Nadam se da ce tako i ostati i da se nece vise desavati izlasci na teren kao protiv Nishikorija na US i Mareja na W, jer tada bahato nesto nije bilo u redu sa njegovom glavom a mene je ostavljalo u zestokoj nedoumici sta je to. Toga vise nema... al zato problema ce uvek biti toga sam svestan, evo pogledajmo Nadala jednog ultimativnog ratnika sta mu se desava...neverovatan je zivot
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Poneko misli da je Novak tegleca marva.

                                Ljudi vide kako dominira, kako briljira i pomisle da je lako. Nije. Da bi se odrzavao taj nivo, potrebno je puno napora, rada, predaosti... I svako melo ce nesto da ga poremeti. U Dubaiu je bila infekcija oka. Nije mogao da trenira 7-8 dana. Trebalo mu je vremena, treninga da se oporavi da vrati top formu. To nije moguce u dva dana.

                                Zato nije trebao da igra. Na kraju je sve dobro ispalo, ali ne daj Boze da se kojim slucajem povrijedio. Toga sam se najvise plasio kad se mec oduuzio, pogotovo kad se podloga uzme u obzir.
                                Jeste ali pogledajte i Mareja koliko se namučio da dobije japanca,igrali su po 5 seta i Marej je isto iscrpljen i umoran a nema sumnje da su ovo teški mečevi,tako da opušteno.
                                Igraju momci za svoje zemlje i to čast gledati.Respect!

                                Comment

                                Working...
                                X