Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja se sokirah malopre kad sam shvatio da je poslednji poraz koji sam ja gledao onaj na RG prosle godine
    I posle kako da nam se ne poremete ocekivanja...
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Covek ne zna sta vise da napise kako bi na neki dostojan nacin opisao sve ovo sto Novak cini.. reci su jednostavno suvisne. Nisam ni jedan trenutak posumnjao da ce mu ova sesta titula izmaci, kao sto ne sumnjam ni malo da ce ovo biti njegova najbolja sezona, sva cetiri slema i zlatna medalja su na dohvatu ruke, ne ostaje nista drugo no cekati taj septembar.
      Sve ove price o nekoj 18tici i obararnju raznih rekorda postaju nepotrebne i suvisne. Istorija ce biti ispisana ove godine. Uvideo je to jasno i deda Rod, onaj njegov grceviti osmeh tokom dodele pehara govori vise od hiljadu reci.
      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

      https://ibb.co/cD1Xnq

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        Ja se sokirah malopre kad sam shvatio da je poslednji poraz koji sam ja gledao onaj na RG prosle godine
        I posle kako da nam se ne poremete ocekivanja...
        Znaci preskocio si i finale Kanade i finale Sinsinatija i grupni mec zavrsnog. E prskaj nisam se nadao takvom slackingu sa tvoje strane.

        Boli te uvo ti pratis samo Slemove, sve ostalo je manje bitno
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Znaci preskocio si i finale Kanade i finale Sinsinatija i grupni mec zavrsnog. E prskaj nisam se nadao takvom slackingu sa tvoje strane.

          Boli te uvo ti pratis samo Slemove, sve ostalo je manje bitno
          Kazem ti razmazen sam

          Za masterse sam bio na Borskom stolu ( toplo preporucujem svima) odsecen od svega, planinarski dom bez struje, ima samo jedno mesto kod stene gde penjemo gde fatamo signal tu se naravno morao proveriti ishod finala. Jbt secam se da sam se iznervirao neocekivano mnogo ne znam zasto.
          A Rodzera neocekivano propustih.

          Bas sam razmisljao kako dok gledam mec ne osecam nikakvu teskobu, secam se nekad ne mora da bude ekstremno bitan mec, a ja kalkulisem u glavi uf sad ako napravi brejk, al nek odrzi servis, bogami BH mu danas nije dobar... a sad malo odem do kujne da zamezim, pa bacim pogled na TV , pa nesto procitam dok on talambasa u pozadini Nije ni cudo s obzirom da sam prozivljavao njegov poraz poslednji put pre kolko jbte? 8 meseci?
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Protiv Rogera 12-ak a protiv Andy-a ja mislim 6-7. Pecke zna cega je to "red velicine i tako to".
            Novak poceo misliti na nase zdravlje Borise B. hvala ti sto "mali" meceve zavrsava ASovima i to doprinosi ukupnoj slici.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Živi i zdravi mi bili!
              Novak ispunjava prvu opciju iz ankete.

              Comment


              • Specificna je ova 2016. Nekako mi OI (mislim na tenis) samo smetaju.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Otkud šljaka u Riju? Zar nije bila priča za beton?

                  Comment


                  • Ko kaže šljaka?
                    Nije šljaka.... biće tvrda podloga, kažu nešto slično kao one na severnoameričkim turnirima.
                    Last edited by miloolja; 02-02-16, 00:31.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Negde se prica sljaka a negde beton!! Cccc

                      Comment


                      • Deluje kao da niko neće moći da ga zaustavi. Samo neka ga zdravlje služi. Briga me za OI, neka uzme RG. Kao što je neko rekao posle toga mi je svejedno. A što je najjače, mislim da ako bi uzeo RG posle bio još opušteniji i da bi kidao naredne slemove. Meni je očigledno da stiže Samprasa pa makar uzeo još po jedan u naredne tri godine, a uzeće ih sigurno. Samo zdravlje. Inače, polako se stvara i kult nepobedivosti, tj već je stvoren. I kad vodiš 2-0 u setovima, znaš da možeš lagano da izgubiš od Novaka.

                        Comment


                        • Nema šta da se priča, tvrda podloga zna se od početka.

                          The Olympic Tennis Centre, located in Barra Olympic Park, will play host to the tennis event during the Rio 2016 Olympic Games. The surface for the event will be hard court.
                          http://www.itftennis.com/olympics/ve...mpic-park.aspx
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Zvanican kalendar

                            H-hard sta tu nije jasno ?




                            Ceo zvanican kalendar za 2016 , 2017 i 2018 :

                            Link :

                            https://mega.nz/#!Qp1mSB7J!bdUR7xSpu...WIFp580x2Vdjxk
                            Last edited by psych; 02-02-16, 00:40.

                            Comment


                            • Oragnizatori OI u Riu su raskinuli ugovor sa kompanijom koja je gradila teniske kompleks zbog problema u ispunjavanu uslova iz ugovora.Do tada je bilo da ce podloga biti HC (Deco turf II, kao na USO seriji), od tada krecu spekulcije o postavljanju sljake za koju se smatra da je jeftinija i brza solucija za postavljanje. Inace zvanicno jos nema potvrde.
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • E pa ovo prvi put čujem.

                                Sada sam malo na brzaka pročešljala i svuda stoji hard, na nekim zvaničnijim sajtovima i to vesti od pre par dana, doduše nisam išla na forume...ne znam gde se tačno spekuliše?
                                Last edited by miloolja; 02-02-16, 00:47.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X