Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Misli Mekmilan to neko vrijeme. Ocigledno je procijenio da je danas trenutak da se to kaze. Zasto? Zato sto misli da su sanse za slem realne.
    NI, ja to mislim i ovde sam to i prezentovao i bio puno puta osporavan, da je ova era možda najjača era nakon ere Borga, Mekinroa, Konorsa kad je Lendl bio u uzletu.

    Comment


    • Prijatno.



      B92: Sve Novakove Gren slem titule FOTO http://www.b92.net/sport/australiano...nav_id=1091534
      Last edited by cacanin; 31-01-16, 18:27.

      Comment


      • Nole realan, nije daleko od istine

        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • Fed vodio danas

          http://lebuzz.eurosport.co.uk/polls/...ll-time-10519/

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Novak je 2012. godine bio u jedinstvenoj situaciji. Posije pobjede na AO je imao cetiri velika turnira, od kojih mu je svaki donosio nesto izuzetno. U 3.5 mjeseca su slijedili:

              *RG za karijerni slem i 4 slema za redom
              *Uimbldon za 5 slemova za redom
              *Olimpijada za karijerni zlatni slem
              *USO za kalendarski zlatni slem

              Nije osvojio ni jedanu od te cetiri titule. Izgubio je dva finala i dva polufinala. Bilo je to prilicno razocaranje. Niko prije njega nije bio u istoj poziciji i vjerovao sam da ni on nikada vise nece imati tu sansu. Prevario sam se.

              Ove godine ima istu situaciju. Zelim mu da prodje potpuno suprotno od 2012. i zabiljezi pobjede na sva cetiri turnira. Bio bi to najvci podvig u istoriji tenisa.

              Comment


              • Comment


                • Komentar:

                  More than just a conference. Novak shared some of the profound philosophies that keep him in a perfect harmony with karma, his body, his mind, the surrounding, resulting in a rich family life and tennis perfection made to look easy. Not everyone knows is that, beyond his daily rigorous and various training, he also does yoga and meditation to achieve this balanced state of mind, reflect on the present moment and remained properly focused on the future goals. I'm sure that this inner spiritual serenity is the key ingredient that takes him that much further.

                  Comment


                  • Originally posted by Weltschmerz View Post
                    Djokovic: "I heard a nice metaphor: the wolf running uphill is hungrier than the wolf standing on the hill. I need to work double as hard"

                    Neko je spominjao da je video Griša na treningu.
                    Ja sam video snimak treninga pred finale i nije ga bilo, ali nisam hteo tvrditi ovde. Na tom treningu su se na mreži zagrlili Miljan, Boris i Nole, Griša bilo nije.
                    Evo, nema ga ni na slici iz svlačionice. Nemojte mi reći da ne bi bio tu da je u Melburnu.

                    Comment


                    • Ja ti već rekoh, da neko zna nešto sigurno bi napisao, ja sam ga videla ne sada pred finale, nemam pojma više, čovek sigurno morao da otputuje, ko zna.
                      Što toliko insistiraš na tome? Nema ga.. nema.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ja ti već rekoh, da neko zna nešto sigurno bi napisao, ja sam ga videla ne sada pred finale, nemam pojma više, čovek sigurno morao da otputuje, ko zna.
                        Što toliko insistiraš na tome? Nema ga.. nema.
                        Ma ne inzistiram.
                        Samo ne želim da ode čovek,da se dogodi kao sa dr Četojevićem.
                        Mislim da je jako bitan Novaku.
                        Ni reči više o tome.

                        Comment


                        • 11 GS titula !!!
                          6 AO titula!!!
                          ...
                          Ponekad mi bude zao ovih Novakovih protivnika ali posle se sjetim da ni oni njega nisu stedili dok je jos bio pobedljiv…
                          Nema tu sta da se prica, covjek konstantno radi na sebi, usavrsava svoj tenis a pored toga sazreva mentalno do te mjere da ga sad stvarno ne zanima hoce li u mecu protiv ovog ili onog tenisera imati podrsku publike nego majstor izjavi – vec sam navikao i necu dopustiti da me to poremeti Tako treba Novace!! Ako te vole- super, ako te ne vole- nema veze, jer niko ne moze da ti oduzme tvoje uspjehe, niko ne moze da osporava koliko si velik. Jedan od najvecih



                          Osmijeh!!

                          Comment


                          • Sa našim Novakom ATP Tour je u ozbiljnim "problemima".
                            Neki iz vrha svijeta tenisa pokušavaju sve živo da bi ga poremetiti. Posljednje je bilo ovo oko nameštaja mečeva. Kao, mnogo toga ima,... ne samo među nižerangiranim teniserima,... ima i među prvih 50,... Naravno, od aktivnih tenisera samo je Novak pomenut imenom, bez ijednog dokaza naravno!

                            Na sve to Novak im odgovori demoliranjem teniske ikone, a zatim i 3:0 u finalu.

                            Ima igru, ima fiziku, ima glavu,...
                            Uz sve to je vanserijski vrijedan i disciplinovan i sasvim posvećen jednom samo cilju. Taj cilj već sada se izgovara, istina šapatom, a na kraju ove sezone verujem da će biti sasvim očigledan - otkloniti sve diskusije i oko toga ko je najbolji igrač u bijelom sportu svih vremena.

                            Comment


                            • Sledeci turnir za Novaka je najvazniji u ovom momentu,Dubai ,uci u finale i uzeti titulu.AO je proknjizen,treba gledati u buducnost ,to nam Novak sugerise vec neko vreme,2016 je godina velikih ocekivanja ,sjajno je krenulo, ocekujemo jos bolje rezultate.Tesko je predvideti buducnost ,po sadasnjoj situaciji Novak je sposoban uzeti svaki turnir na kom ucestvuje ali to je sport tako da mora doci i poraz samo se nadam da ce biti na nebitnom mecevima.Bilo bi nestvarno da uzme zlatni slem ove godine ali se imamo pravo nadati da su se planete napokon poredjale i za taj dogadjaj.Tako da mi novakovci mozemo uzivati u sadasnjem trenutku i ocekivati velika dostignuca naseg sunarodnika,malog-velikog coveka sa brdovitog balkana koji uspesno pise istoriju koja se nece menjati,bice zauvek upisan velikim slovima kao veliki sampion.Zasluzio je to vec sada,a koliki domet ce postici videcemo,nebo je granica.

                              Comment


                              • Ove godine nema nista od Sinsinatija jer se igra jedan dan posle Olimpijskih igara , to se preskace garant

                                Comment

                                Working...
                                X