Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas je lepo biti Novakov navijac a nije da nismo zasluzili.
    Svi Novakovi "protivnici" polegali, spavaju, imaju nemirne snove... Evo i ovde (tiho pricam) psssst (sada sapucem): "Forum spava"
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Dobro jutro AIR... svi moji Novakovci. Ja sad odgledah reprizu D3 sa Krivokapicem... lepotaaaa.
      Idemooo Nole kraci odmor pa jos "samo" jedan mec!

      Comment


      • Jutro Cacanine. Bas nas je Novak stavio u komfornu zonu, danas kafica i gledamo ko ce na nedeljni megdan nasem junaku.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Ljudi za koga navijamo danas? Ko nam više odgovara? Po meni Andy jer nema čime da nas napadne a i navukli smo mu kompleks.

          Comment


          • Originally posted by AIRBORNE View Post
            Jutro Cacanine. Bas nas je Novak stavio u komfornu zonu, danas kafica i gledamo ko ce na nedeljni megdan nasem junaku.
            Originally posted by Weltschmerz View Post
            Ljudi za koga navijamo danas? Ko nam više odgovara? Po meni Andy jer nema čime da nas napadne a i navukli smo mu kompleks.
            I po meni, Endi posle 5 setova... ili ipak Milos uplasen Finala ;)

            Comment


            • Epsko rivalstvo-Novak-Roger

              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Evo jednog teksta oko koga niko ne bi trebalo da se sekira

                "Certain descriptive words and phrases in tennis are typically reserved for Roger Federer’s matches. You’ve heard them hundreds, if not thousands, of times before when he plays: “graceful,” “vintage,” “artistic,” “full flight.” Federer’s best tennis has inspired a vocabulary of its own.

                Then there’s the descriptive term that’s used when Federer really plays well. While other men administer schoolyard “beatdowns,” or take their opponents to a dank and mysterious “woodshed,” Federer teaches a “master class.” His method of victory, with its elegant spins and dips and curves and flicks, is seen as more elevated and civilized; it’s something we can all learn from.

                Will we ever allow another player to give us such a comprehensive lesson in excellence? If Novak Djokovic’s play during the first two sets of his 6-1, 6-2, 3-6, 6-3 win over Federer in Melbourne on Thursday wasn't a master class in tennis—not “modern tennis” or “baseline tennis” or “today’s tennis”; just tennis—than it’s hard to say what could qualify."


                http://www.tennis.com/pro-game/2016/.../#.VqtwENaCOSN
                Last edited by Nera; 29-01-16, 14:01.

                Comment


                • Onomad, kad ga Nole umlati prvi put na green grass Wimbledona, rekao sam "e sad mogu i d'umrem"

                  Gledam nekoliko puta reprizu, i kako ga je pobedio njegovom igrom - brzi poeni i kratke i jake razmene gde mali gubitak fokusa donosi UE, i mislim "daj da poživim još barem malo jer će brzo da BOAT skine GOAT sa trona".

                  Nadigrao ga je brutalno, čak mislim da je namerno digo ručnu u 3-em, jbg nije imalo smisla

                  ne bih vas više zadržavao

                  ratatatira

                  Comment


                  • Bas me zanima sta to Marej ima u planu za Novaka,procitao sam da kao ima neko ''tajno oruzje" za Nedelju.Da li je neko gledao taj intervju,posto ne verujem nasim novinama nista?

                    Comment


                    • Originally posted by jovan
                      FAJNENŠEL TAJMS DOKAZAO DA JE ĐOKOVIĆ NAJBOLJI U ISTORIJI: Nikad niko kao Nole!

                      http://images2.kurir.rs/slika-620x41...177-834841.jpg
                      http://images.kurir.rs/slika-620x419...177-834837.jpg
                      Da li zaista prenosimo slike i vesti iz Kurira ovde? I da li zaista uzimamo za ozbiljnu tabelu gde je Sampras 10. a Marej 7. najbolji igrač sa 0 osvojenih GS u sezoni?

                      Comment


                      • Originally posted by Zile90 View Post
                        ,procitao sam da kao ima neko ''tajno oruzje" za Nedelju.
                        ostrvski humor

                        Comment


                        • Originally posted by Zile90 View Post
                          Bas me zanima sta to Marej ima u planu za Novaka,procitao sam da kao ima neko ''tajno oruzje" za Nedelju.Da li je neko gledao taj intervju,posto ne verujem nasim novinama nista?
                          A šta da kaže, izgubiću sigurno.
                          Nema on tajni plan, niko ga nema, ali se neće ni predati.
                          Igra psihološke igrice. Mada, baš bi se iznenadio da Novak sad krene razmišljati o tome da li Marej ima tajni plan.
                          Čuj, nema ga Rodžer, a ima ga Ameli.

                          Comment


                          • Originally posted by Bimbo View Post
                            A šta da kaže, izgubiću sigurno.
                            Nema on tajni plan, niko ga nema, ali se neće ni predati.
                            Igra psihološke igrice. Mada, baš bi se iznenadio da Novak sad krene razmišljati o tome da li Marej ima tajni plan.
                            Čuj, nema ga Rodžer, a ima ga Ameli.
                            Imam osecaj da ce igrati kao Simon.

                            Comment


                            • Originally posted by Vanja #66 View Post
                              Da li zaista prenosimo slike i vesti iz Kurira ovde? I da li zaista uzimamo za ozbiljnu tabelu gde je Sampras 10. a Marej 7. najbolji igrač sa 0 osvojenih GS u sezoni?
                              U pravu si, mnogo lepo izgleda pa se nisam bas"udubljivao"
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                                Da li zaista prenosimo slike i vesti iz Kurira ovde? I da li zaista uzimamo za ozbiljnu tabelu gde je Sampras 10. a Marej 7. najbolji igrač sa 0 osvojenih GS u sezoni?
                                Mi cekamo 18 GS titulu..to je nas reper!Nista ispod!
                                Ej,pozdrav drugar..100godina!

                                Comment

                                Working...
                                X