Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Linoleum View Post
    Dobicu nervni slom ako jos jednom procitam Davis Cup i Djokovic u istoj recenici Stvarno su smorili, Novak je proigrao mnogo ranije samo sto to nije skrenulo paznju.





    Morace izgleda da osvoji sve do kraja sezone, mada ni to nece biti dovoljno da ubedi neke ljude...sto je najgore, imam utisak da ceo teniski svet razmislja na slican nacin.

    Au covjece pa govorim ti ne moze samo da osvaja turnire na betonu i da bude najbolji, priznajem 4 turnira od pocetka godine i nema poraz je vise nego fenomenalno.
    Ali da bi bio najbolji moras da dominiras i na ostalim podlogama, npr da osvoji W ili RG.
    Federer i Nadal imaju AO,RG,W,USO , znaci sva 4 grand slama, ali nema sumnje ako ga posluzi zdravlja da ce i on da ima sva 4
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Arnel.S View Post
      Au covjece pa govorim ti ne moze samo da osvaja turnire na betonu i da bude najbolji
      Hoćeš reć da Sampras nije bio najbolji, jer mu se igra nije poklapala sa šljakom? Đoković je odrastao na ovoj podlozi, ništa se ne brini
      Last edited by notorious; 06-04-11, 11:57.

      Comment


      • http://sport.blic.rs/Tenis/195494/Va...mo-se-pronasao
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Arnel.S View Post
          Au covjece pa govorim ti ne moze samo da osvaja turnire na betonu i da bude najbolji, priznajem 4 turnira od pocetka godine i nema poraz je vise nego fenomenalno.
          Ali da bi bio najbolji moras da dominiras i na ostalim podlogama, npr da osvoji W ili RG.
          Federer i Nadal imaju AO,RG,W,USO , znaci sva 4 grand slama, ali nema sumnje ako ga posluzi zdravlja da ce i on da ima sva 4

          Naravno, nisam ni pomislio nesto suprotno nego sam samo rekao svoj utisak, cini mi se da je podcenjen na prirordnim podlogama ali o tom potom...;)
          ~ Djoko ~ Fed ~ Nikolay ~ Simon ~ Dolgo ~ Soda ~


          "Those who overlooked Djokovic don't know anything about tennis" - Fed

          Comment


          • http://www.atpworldtour.com/Tennis/M...-Djokovic.aspx

            Vajda o Novaku...
            “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
            Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

            Comment


            • - Tokom priprema je Novak trenirao i do tri puta dnevno! Ujutro tenis i fitnes trening, onda popodnevni odmor, pa opet na kondicioni i teniski trening. Ali sve je to pažljivo bilo planirano, do najsitnijeg detalja. Znate, jako je tanka granica između maksimalne spremnosti i povrede. Kada je organizam tako intenzivno pod tolikim opterećenjem, rizik je ogroman i morate biti jako pažljivi. Vidite i sami da su poslednjih meseci mnogi igrači bili prinuđeni da se povlače sa turnira zbog povreda, a mi ne želimo da se tako nešto dogodi i Noletu. Zato se sve pažljivo planira, pravi se optimalan odnos između treninga i oporavka, sve se zna unapred, svaki dan, svaki minut - otkriva Amanović.
              http://sportservis.pressonline.rs/ws...?p=90&ni=21210
              sigpic

              Comment


              • http://www.kurir-info.rs/sport/pevac...vaka-84151.php

                Bojana ce da popizdi
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Ako ovaj lici na Rogera, ja sam onda Rafael Nadal.

                  Comment


                  • Stvarno lici na Noleta

                    Last edited by Ljuba90; 07-04-11, 19:13.

                    Comment


                    • Daj bre hocu i ja da budem novinar Kad vidim na sta onu zaradjuju svoju platu suze mi krenu...

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Daj bre hocu i ja da budem novinar Kad vidim na sta onu zaradjuju svoju platu suze mi krenu...
                        hahahah realno!

                        Meni http://www.youtube.com/watch?v=TkMWR...eature=related Jimmy Carr inace lici na Feda, kad normalno opusti facu, nekako me podseca na Feda.

                        Ali nikako ne slusajte i ako je komicar, je je vulgaran i maksimalno bezobrazan, nije nikako za fine ljude.
                        Last edited by Seoski Terminator; 07-04-11, 19:46.

                        Comment


                        • Zna li neko da li se Novak podvrgava tretmanima akupunkture, jer Igor Cetojevic, sedi cikica koji se moze videti u njegovom boksu, se izdaje za doktora kojem je i to fela?

                          Comment


                          • Igor Cetojevic strucnjak kineske medicine...
                            sigpic

                            Comment


                            • Uopste nisam zadovoljan odgovorom..

                              Comment


                              • Vjerujem
                                Ne znam stvarno podvrgava li se akupunkturi,mada je to vrlo moguce
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X