Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Naspram Rafinih 9w i takođe 13ue...strašno!

      Poslato sa htc
      Dobro bi bilo ako neko ima zvanicnu statistiku meca da postavi ovde cisto da zabelezimo za buducnost.
      Konkurenciji ostaje da se pouzda u proricanje
      Similis simili gaudet

      Comment


      • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Originally posted by Maxx-a View Post
          Dobro bi bilo ako neko ima zvanicnu statistiku meca da postavi ovde cisto da zabelezimo za buducnost.
          Konkurenciji ostaje da se pouzda u proricanje
          FB_IMG_1452362038290.jpg
          sigpic

          Comment


          • "This trophy reminds me of someone special in my family, my grandfather used to call me Falcon so it means a lot".
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Originally posted by Lord Aleksa View Post
              Nema šta, Novak nastavlja da melje. Jbg žao mi malo Rafe jer više ne gledamo one duge tesne mečeve, sada jednostavno meč ide sam ou jednom pravcu. Želim Novaku da još dugo ovako igra, sada ide peglanje H2H..

              gokara, jel praviš mesto za novu sliku na onom kolažu..
              Osvojena i Ptičurina po prvi put.

              Comment


              • Srećna Nova godina!
                Reče Novak danas.

                Comment


                • Nadal kao i uvek surovo iskren/O Novaku/: "Igrao sam protiv igrača koji igra na nivou koji je teško shvatiti. Teško je shvatiti kako neko može da igra tako dobro. Jednostavno, ostaje mi samo da mu čestitam".

                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Originally posted by Nesic View Post
                    Doha 2016 / Финал / Новак Джокович - Рафаэль Надаль / Djokovic - Nadal / Eurosport 1 HD [09.01.2016, 1080i, H.264, RU/EN, HDTV]

                    http://rgfootball.net/viewtopic.php?t=126545

                    5.69 GB
                    Izvini, ali ne kapiram kako da pokrenem download.

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by Kule View Post
                        Izvini, ali ne kapiram kako da pokrenem download.
                        Moraš se registrovati.

                        Comment


                        • Nema sta, ovo je najvisi nivo ikad zabelezen u tenisu. Vrlo dobar Nadal blago receno oduvan sa terena. S' ovom Noletovom super agresivnom igrom retko ko moze da se nosi. Moze samo onaj ko hvata lopticu u penjanju i tako oduzima tempo. Federer? Nishiori?? Neverovatna mentalna stabilnost i vera u sebe mu omogucavaju da igra bez oscilacija i bez strepnje. Poznaje odlicno citav Tour, zna kako svako od njih igra, njihov sablon je odavno provaljen. Nadala ima u malom prstu, zna tacno gde ce uputiti udarac i spreman je uvek da anticipira. Njegova igra za Noleta je arhajicna. Mozemo reci da je apsolvirao igru zvanu Tenis.
                          Ostalima(protivnicima i njihovim navijacima) ne preostaje nista drugo nego da se nadaju nekom "padu" ili pak dolazku nekih mladih talenata, sto postaje prilicno zastupljen modalitet virtualnog tesenja u ovih zadnjih nekoliko meseci. Nama, sa druge strane, ne preostaje nista drugo nego da se zavalimo i da uzivamo ovoj u ocaravajucoj lepoti.
                          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                          https://ibb.co/cD1Xnq

                          Comment


                          • Novak ako ovako nastavi, padom forme ce se nazivati kad od 10 finala osvoji 9 turnira

                            Comment


                            • Nadal :

                              Since I know this sport, I've never seen somebody playing at this level."

                              Comment


                              • 60 titles club. Novak trenutno na 9. mestu zajedno sa Agasijem.

                                Last edited by skeptik; 09-01-16, 21:56.

                                Comment

                                Working...
                                X