Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Makedonska azbuka misliš... nemoj Ćirilo i Metodije da se prevrću tamo
    Mislim, mislim

    Comment


    • Originally posted by cacanin View Post
      Wtf?
      da,da jedna pouzdana novinarka prenela..

      Comment




      • CYO5wVwWAAAldIM.jpg

        Comment


        • Evo da dam i ja mali doprinos za Oljinu anketu

          1: Koliko ce ove god Novak osvojiti trofeja

          2: Da li ce napokon da prestigne Rafu i Rodzera u rez smislu po broju pobeda u medjusobnom skoru i kolika ce biti do kraja godine.

          Comment


          • Nole vuce neku laksu povredu

            http://vesti-online.com/Sport/Tenis/...ovic-povredjen
            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment


            • Moja ljubimica olja me je . Evo predloga za anketu:

              Sto ocekujete od Novakove sezone?

              A)
              Nesto kao 2012. Nemoguce je imati dvije strasne godine za redom.

              B)
              Dva od pet (4 slema + OI)

              C)
              3 od 5.

              D)
              4 od 5

              E)
              Bojim se da kazem. Ne zelim da malerisem.

              Comment


              • Retko ostanem bez reči, baš si me iznenadio
                Samo nisam razumela zašto sam te postidela NI?

                Poslato sa htc
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Olja,

                  Pa mi se ovdje druzimo i ti tome doprinosis vise od vecine. I ako trazi pomoc red je da ti se pomogne. Nije li tako?

                  Comment


                  • Hvala NI a nadam se da su i ostali nešto shvatili, da ne kazem naučili, ne prema meni, naravno, već svima ostalima.

                    Čekam Sandu da se izjasni, da posle ne bi imao zamerke i primedbe

                    Poslato sa htc
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Daj covece mnogo me nesto prozivas u poslednje vreme
                      Znas da te volim najvise od svih i da se necu buniti sta god da uradis, tako da samo uzivaj.
                      Sto se mene tice najbolje bi bilo neka pitalica tipa: "Sta je po vama uspeh u narednoj sezoni za Novaka" ili sta bi voleli da osvoji i tako nesto, pa da se svi kroz postove izraze. Ali sta god da bude ok sam sa tim.

                      Inace ta "povreda" me malo nervira sada, voleo bih da vidim prosecnu brzinu prvog servisa kod Novaka do sada na turniru, ako neko ima neka podeli. Hvala.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • ja tebe prozivam??!!! Ajd nađi neku. Ti i ne znaš šta su prozivke.
                        Samo hoću da se oglasiš da mi posle ovde ne zvocaš kao nakon skoro svake ankete, kako bi ti i kako sam trebala da uradim.


                        Da naravno, izvadilo te je ovo što me voliš najviše od svih.

                        Poslato sa htc
                        Last edited by miloolja; 09-01-16, 12:24.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Gdje ste ljudi, jeste li živi srećno vam sve što je prošlo a nisam čestitala

                          A danas idemo po tu titulu pa da zvanično započnemo godinu
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Originally posted by psych View Post


                            [ATTACH=CONFIG]14256[/ATTACH]
                            Originally posted by jovan View Post
                            http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1083253


                            Originally posted by proudNolee View Post
                            Gdje ste ljudi, jeste li živi srećno vam sve što je prošlo a nisam čestitala

                            A danas idemo po tu titulu pa da zvanično započnemo godinu
                            Poz za Doboj

                            Comment


                            • Isto je tako imao povredu ruke pre neku godinu?

                              Comment


                              • Da imao je problema sa desnom sakom

                                Comment

                                Working...
                                X