Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo sto prskalica kaze (pise) to je tacno, s tim sto se ja nisam hteo iskljucivo oslanjati na brojke i rekorde, vec na trend rasta Novakovih dostignuca (a ima ih jos u kojima je pretekao Rafeala) vec na cinjenicu da ga prestize. A drago mi je da su se neki aktivirali (talicni, prskalica, goks ...) i da je pocelo malo da se pise ovde.
    Bas sam pre neki dan sa jos jednim eminentnim clanom ovog foruma diskutovao kako smo svi pomalo zardjali ovih dana: zamisli Novakova tema, a u njoj smo jedno vreme imali 1 post u dva dana (u proseku) i ne samo to vec ceo teniski pdf, razumem vas sve medjusezona je trenutno svi odmaraju (pa i forumasi) ali lepo je svratiti ovde i procitati nesto i kada tenis i teniseri nisu toliko aktivni.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Sto ne organizujes glasanje za najljepsu teniserku, znas koliko ce postova biti
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Sto ne organizujes glasanje za najljepsu teniserku, znas koliko ce postova biti
        A to je vec tvoj posao
        Ne znam samo sta cekas???
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Tezina mi je, preuzmi slobodno
          sigpic

          Comment


          • prestizanje rafe u po meni najznacajnijoj statistici YE#1 je po meni previse znacajno da bi se izostavilo samo jer su bili jednaki prije...

            elem

            top10 pobjede pred 2015: 129 rafa, 127 nole

            sada - 136 rafa, 158 nole .. jedino fed ima vise od njih dvojice (197)

            Comment


            • kad niko ne zarezuje ono ciscenje na rolan garosu sa 3:0 to dovoljno govori o tome koliko je brutalna bila ova 2015.
              nesto sto je drugima hajlajt karijere (soderling) cc

              u vezi zarada i pomjeranja granica od prajzmani nagrada, ovako to izgleda po epohama:
              prvi preko 1 milion $ u sezoni - bjorn borg 1979.
              prvi preko 5 mil $ - sampras 1995.
              prvi preko 10 mil $ - federer 2007.
              prvi preko 20 mil $ - djokovic 2015.

              Comment


              • Jao bre Sandu, pa samo što smo otišli na odmor, a ti već kukaš. Ček malo da predahnemo od ovako teške sezone, da nas drmne čežnja..mada tebe pre dosada drma.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • da nole ima rafa slem dok rafa njega nije nikada dobio na OZIju.

                  Comment


                  • Originally posted by talicni View Post
                    da nole ima rafa slem dok rafa njega nije nikada dobio na OZIju.
                    Drago mi je da ste oživjeli,uđem na forum a ništa se ne dešava,pa pogledam onda pogledam hajlajts sa nekih mečeva.Ne znam da li ste primjetili razliku od početka godine do finala USO,nole sasvim drugi igrač,promjena u apsolutnog šampiona(dotad je to bio nadal,tu sam se slagao sa NI-jem).Za mene njegove najveće pobjede u karijeri su Rafa na RG,3:0 i finale USO protiv feda.Slažem se da se malo pažnje poklanja toj pobjedi na RG,može biti što ga nije osvojio pa se zato umanjuje ta pobjeda.Možda se neki članovi neće složiti sa mnom,ali Novak nije popravio igru(iako je imao genijalnih poteza),ima on sve elemente,nego je postao odlučan,tj mentalno je jak kao da im je ušao u glavu.I sam kaže da ima mjesta za napredak u igri,sa čim se slažem,kakav bi on bio servis volej igrač sa onakvim kretanjem i konstitucijom,ubistven. Koliko je ova sezona božanstvena za njega a i za nas,toliko sa zebnjom dočekujem 2016,neki me strah uhvatio,jer svi imamo VEElika očekivanja.Meni bi bilo dovoljno dva slema,jedno pet mastersa,jedan WTF i za desert OI zlatoskroman ručak

                    Comment


                    • Vidim da Novak ne igra nista do Dohe. To raduje.

                      Comment


                      • Meni malo nedostaje AbuDabi... to mi za njega dodje kao talija...

                        Comment


                        • Mama, mama, vidi tatu!!!



                          jelenadjokovicndfProud mommy and proud son 😍😍😍 #seiko #dubaiairport @djokernole
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Koliko jaka slika.

                            Comment


                            • http://www.kurir.rs/foto-covek-od-gu...clanak-2052783

                              Comment


                              • menjaju se šanpijoni šampijonati i štatjaznam
                                menja se i vreme
                                poclen sunca kiša
                                poclen kiše blato
                                programi na terevizoru se menjaju
                                ponekad i čorape
                                i sialicu promeniš
                                neki menjaju i žene
                                a neki čak i atlet maice
                                sve tiseto nekako maikumu menja
                                jedino
                                neki diskusanti
                                okupatori ai domaći
                                nikako dusvatu
                                daje nadošlo novo doba
                                fireru su britfom obrijali brčiće nestalomu žileta iz sponzorskog ugovora
                                čačkoguzu suse prošupljile čakširice ito baš tamo gde nebi smelo
                                aod mareja je i rodžena mu keva digla ruke
                                panam sad prete sovim sonim
                                umanjuju uspehe
                                prekrajaju istine
                                palamude ovono
                                štob reko naš pros narod
                                drkaju kurce sviraju uone kožne piraule
                                pozivadu se na sien en i bibi si
                                kukaju im pišu seru lažu mažu
                                odnjig će i pemzije da dobiju

                                ami

                                ma
                                jebese nas
                                aza novu sezonu
                                spremamo se da brojimo i nove uspehe
                                na prste
                                dabome
                                kakobi drukčije
                                aovi put izuli smo i cipele
                                jar
                                vidimo
                                trebaće nam još ito
                                akoboda





                                lutajući reporter tuta bugarin
                                nežno šapće sneguljici
                                dok patuljci ruju
                                u rudnici

                                Comment

                                Working...
                                X