Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve što bi sad rekla već je rečeno a i nema riječi da opišem koliko sam iz dana u dan zahvalna što živim u vrijeme ovakve ljudske veličine, čovjeka koji iz dana u dan pomijera granice i uči nas da se sa trudom, radom i odricanjem sve može definitivno sezona za pamćenje (šteta što je gotova ) posebna u svakom smislu
    Bila je čast još jednu godinu stojati u redovima ovog čovjeka, mislim da ćemo ovu godinu dugo pamtiti
    Hvala ti Novače za sve, hvala ti što nam daješ mogućnost da uživamo u tvojoj magiji i što nas odvlačiš od problema i loše svakodnevnice sad na odmor i ti a i mi zaslužili smo
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Coyote,

      Kad gledam Novaka uzivo do sada imam 5:0. Ne bih to kvario. zato Nema Rg-a.
      zato te i šaljemo,sad sam se sjetio,kad sam ga prvi put gledao pomislio sam ovaj će osvojitiAO i US,igrač precizan za beton,trava i šljaka nisu za njega(zbog nepravilnog odskoka loptice),a on ima sad tri W!!??isto se može desiti sa RG...

      Comment


      • Originally posted by coyote View Post
        zato te i šaljemo,sad sam se sjetio,kad sam ga prvi put gledao pomislio sam ovaj će osvojitiAO i US,igrač precizan za beton,trava i šljaka nisu za njega(zbog nepravilnog odskoka loptice),a on ima sad tri W!!??isto se može desiti sa RG...
        Debelo precjenjujes moju moc.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Debelo precjenjujes moju moc.
          Moguće,iskreno da li si se nadao da će osvojiti?ja sam se ipak pribojavao,fed napaljen,dobio ga u grupi,znao sam da če dobiti nadala u sf,ali me je 2011 opominjala,ipak je naš mali sazrio i odrastao,zar ne!?prognozirao sam tri GS,bez US,kao Serena..mislio sam da će ga pritisak spriječiti da kompletira
          Last edited by coyote; 23-11-15, 13:56. Reason: dodatak

          Comment


          • Vec razmisljam sta bi mogao da preskoci sledece godine. Madrid svakako sa prljavom spanskom publikom i na kraju sezone Shangai ili Paris, mozda je bolje Paris da se preskoci. E sad prava je steta sto je Toronto pre OI, a Cincy odmah po zavrsetku OI. Realno Toronto ce mu biti dobro zagrevanje za OI a i ne moze bez njega onda bi bio preko mesec dana bez tenisa.
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Ovo bi bio idealan kalendar

              AO
              IV
              Majami
              Monte Karlo ili Rim
              Rolan Garos
              Vimbldon
              Sinsinati
              USO
              Sangaj
              London

              I naravno OI

              10 od 10 i nova dimenzija gasenja tenisa
              sigpic

              Comment


              • Sto se mene tice najbolje bi bilo da preskoci OI jer postoji realna sansa da zbog istih upropasti USO seriju. Madrid i Pariz ne treba da igra, ostalo ne bih nista menjao.
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • Nece ih nikad propustiti, to mu je cilj broj jedan sledece sezone prilicno sam siguran. Samo da ne izgori u toj zelji kao 2012.

                  Gledam sad ono uzivo ukljucenje od sinoc iz svlacionice, kakav je Vajda kralj
                  sigpic

                  Comment


                  • Znam da nece, vise pricam sta bih ja zeleo nego sta je realno To je realna opasnost, a USO bi bio zrtva toga.

                    Zavisice dosta toga i od RG-a, ako tu dodje do titule sve ce biti mnogo lakse. U tom slucaju, i ako ne dodje do zlata na OI nece se mnogo potresti.
                    Last edited by Navras 16950; 23-11-15, 14:52.
                    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                    Comment


                    • Skrtel objavio sliku na Instagramu sa kako rece legendom i kako je presrecan sto ga je upoznao, ali komentari objasnili, njemu treba da je cast sto te upoznao i sto ste se slikali i sl.

                      Ti koji tako misle pojma nemaju ko je sportski superstar i koliko ih je na svijetu uopste
                      sigpic

                      Comment


                      • Kao i uvijek kalendar treba da posluzi odrzanju forme i samouvjerenja te skupljanju dovoljnog broja bodova da se relativno lako odrzava prvo mjesto. S druge strane to ne smije ici na ustrb zdravlja i svjezine. Novak ima provjeren tim i oni ce naci najbolji kalendar.

                        Medjutim, imajte u vidu da Sinsinati pocinje dan poslije Ria. A Rio mora da bude prioritet.

                        Comment


                        • Comment


                          • Comment


                            • Biće ono što svi misle a ne usuđuju se reći.
                              Ići će na zlatni slem tu nema dileme
                              sigpic

                              Comment


                              • Novak Djokovic

                                -First player to win 5 Australian Open titles in open era.
                                -First player to win 4 ATP World Tour Finals in a row
                                -First player to knock out all other defending Slam champions in a calendar year
                                -First player to win 6 Masters in one year
                                -First player to win 6 Masters at least three times (IW, Miami, Rome, Montreal, Shanghai, Bercy)
                                -First player to win 4 Masters at least 4 times (IW, Miami, Rome, Bercy)
                                -First player to win an Indian Wells-Miami double three times
                                -First player to win an Australian Open-Indian Wells-Miami triple two times
                                -First player to win first three Masters of the year (Indian Wells-Miami-Monte Carlo)
                                -Most decorated player at Shanghai Masters, with 3 titles
                                -Most decorated player at Bercy, with 4 titles
                                -First player to win 3 Bercy titles in a row
                                -First player to participate in 8 Masters finals in a year
                                -First player to win 5 Masters in one year on two occasions
                                -First player to win 5 consecutive Masters in which he participated (done twice)
                                -First player to win 30 matches vs top10 in season
                                -Biggest number of hard court Masters titles – 19
                                -Biggest number of finals in a season - 15
                                -Biggest number of Masters wins in a season – 39
                                -Biggest amount of points (16.785)
                                -Biggest lead over number 2 (8.535)
                                -First player to surpass $16 million in prize money in a season
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X