Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vi ne vidite dobro?
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Pobegla sam sa nekih drugih foruma, zbog raznih "znalaca", "mudraca", " patriJota"... Ovde lečim i dušu i telo, ovde sam na svome...
      Različitost, različitost i različitost, prihvatanje istih, pristojno debatovanje i znanje to je ono za čime ovo društvo vapi

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by ratep90 View Post
        grrrrrrrrr........boki mislim da se trenutno tresem, nemoj me samo izbaciti sa foruma
        Mnogo si nekulturan...
        Prvo moras da postujes sve clanove forume,a posebno Bojanu,jer je ona mnogo truda ulozila u ovaj forum
        Drugo,ne mozes ti nekog daucis za koga da navija,o tome smo toliko puta diskutovali i nema smisla i potrebe vise za tim...
        Trece,ako mislis da unosis negativnu energiju ovdje,aj bih te zamolio da to radis na nekom drugom forumu...
        Hvala i pozdrav
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Originally posted by ivan piper View Post
          Mnogo si nekulturan...
          Prvo moras da postujes sve clanove forume,a posebno Bojanu,jer je ona mnogo truda ulozila u ovaj forum
          Drugo,ne mozes ti nekog daucis za koga da navija,o tome smo toliko puta diskutovali i nema smisla i potrebe vise za tim...
          Trece,ako mislis da unosis negativnu energiju ovdje,aj bih te zamolio da to radis na nekom drugom forumu...
          Hvala i pozdrav
          E,bravo ti ga!Sve si ovo fino i dobro rekao.

          Comment


          • Ae da se i ja ukljucim posto sam ceo dan forsirao pricu oko Novaka
            Prosto i jednostavno ratep90, druze, i ja tesko kapiram to da neko iz Srbije navija za Spanca, Kineza, Japanca, nebitno, i isto tako kao ti gotivim lik i delo Novaka Djokovic, i ponosan sam na to da je jedan cove iz moje nacije toliko uspesan u svetu, u stvari vise sam ponosan na svoju nacionalnu pripadnost, ako me kapiras
            Ali jednostavno tako se ne komunicira na mestima poput ovog, kao i na slicnim forumuma, postoje pravila kucnog reda, a i sam moras prihvatiti cinjenicu da su ljudi razliciti, ima nas raznih, te nikoga ne smes...msm "ne smes" ko sam ja da nekome prica sta ne sme sta sme, mislim da nije ok da nekoga napadas, vredjas, prozivas zbog toga sto ne misli isto kao ti
            Jednostavno iznesi svoje misljnje, neko ce se sloziti sa tobom (evo npr. ja, a sigurno nas ima jos na forumu koji tako razmisljamo, ali mislim da nismo vecina), neko nece...dakle postuj tudje misljenje da bi oni postovali tvoje ;)
            Nadam se da si me ukapirao jer sam se poprilicno izgubio u tekstu, i nadam se da ovo nisi shvatio kao prozivku, vec kao savet coveka koji deli isto misljenje sa tobom sto se Novaka tice i navijanaj za njega...uzivaj

            Comment




            • A jbt koja slika Ko da je video Olju Beckovic

              Comment


              • Pre ce biti kao da ga je Olja Beckovic uhvatila u masinu sa unakrsnim pitanjima

                Comment


                • Hahahhahahahahahhahahahahahhahaha koja faca!

                  Comment


                  • Ovo vredi hiljadu reči... Bravo majstore...
                    So good, so very good...

                    Last edited by miloolja; 31-03-11, 14:40.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Maestralno je odigrao u ovom poenu... postao je slican Nadalu po stizanju teskih loptica

                      Comment


                      • Novak je najbolji! A Federer je placljivko i ima ruznjikavu zenu....heheheh...Rafa je dobar lik!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Denzel80 View Post
                          Novak je najbolji! A Federer je placljivko i ima ruznjikavu zenu....heheheh...Rafa je dobar lik!




                          Ovo je bio prvi pravi izazov za Novaka do sad. Bio je dobar tenis i drago mi da sam ostao budan da gledam. Jedva cekam mec protiv Fisha, verujem da ce biti gusto ako Fish nastavi da igra kao sto je i do sad.

                          Comment


                          • 22. узастопна победа у 2011.г.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Nikola_89 View Post




                              Ovo je bio prvi pravi izazov za Novaka do sad. Bio je dobar tenis i drago mi da sam ostao budan da gledam. Jedva cekam mec protiv Fisha, verujem da ce biti gusto ako Fish nastavi da igra kao sto je i do sad.
                              Hahaha,ovakvu sam reakciju i hteo da izaazovem...Salim se naravno,ne pratim tenis 10 godina dzabe pa da mi ovo budu argumenti...Imam ja neke svoje dublje razloge...A mnogo bi voleo da Novak nastavai ovu seriju u Monte Carlu ali imam neki los osecaj,mislim da ce biti porazen u Miami-ju...
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Denzel80 View Post
                                Novak je najbolji! A Federer je placljivko i ima ruznjikavu zenu....heheheh...Rafa je dobar lik!
                                Ako vec toliko dugo pratis tenis, onda se makar suzdrzi od ovakvih komentara
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X