Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baš ste mi nedostajali.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      I sta zakljucujemo?
      Niko ovde ne cita pazljivo postove, ni na ovoj temi ni na forumu uopste, svako vrti svoju pricu
      Naravno i uhvate se za jednu recenicu posta (koja im ne odgovara) ostale ignorisu i onda udri po njoj ....
      Klasika ... kao da je to sad pa nesto novo tako da ... ajmo dalje ljudi, mozete vi i bolje od ovoga.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Ja sam Nik da resimo enigmu.
        Dekson,
        Mozda i Beker utice i na pobednicki mentalitet, ali mislim da je Vajda teniski otac Djokovicu. Nezamenljiv. Ispostavilo se da su zajedno idealno resenje. Ali, ne treba precenjivati Bekera, jer je zapravo Djokovic imao inzvanrednu podlogu, a sposobnost da se usavrsi pripada najvise njemu.

        Comment


        • Mislim da niko ne spori da je Vajda postavio sampionske temelje, izgradio je Novaka kakvog ga i danas manje-vise poznajemo ali je takodje fakat da je nakon nestvarne 2011. debelo podbacio. Ta godina je bila vrhunac njegovog rada i dalje od toga nije mogao.

          Igrac stalno mora da radi na sebi i da se unapredjuje, da iznova i iznova pronalazi motivaciju, a tu je Vajda zabagovao. Konkurencija je napredovala, a Novak je tapkao, pa cak i nazadovao. Da je Vajda ostao kao jedini trener i nakon 2013. mogu da potpisem da ovakvu Novakovu godinu ne bi gledali.

          Ja Vajdu ne krivim, da me neko pogresno ne razume, prosto se doslo do tacke kad vise nije imao sta da ponudi i poceo je da gusi Novakov dalji razvoj. Jedino razumno resenje bilo je da se ubaci nova krv, neko ko ce pomoci da se isprave nedostaci, uoce nijanse koje su Vajdi promicale. I Novak je tu napravio fenomenalan izbor.

          Da posao nije bio lak svedoce prvi meseci saradnje. Novak je bio zapusten igrac, bez trunke samopouzdanja i trebalo je pronaci nacin da se ponovo izvede na pravi put. Pristup problemu bio je kljucan i tu je Beker odradio vrhunski posao. Mali broj ljudi bi to uspeo.
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • Pitanje iz ankete je nedvosmisleno i tice se iskljucivo Bekera ali posto se povela prica o Vajdi treba podsetiti na dve cinjenice.
            1. Vajda je kao neko razuman i nadasve dobronameran bio jedan od inicijatora promena u strucnom stabu.
            2. Vajda je predlozio Bekera.
            sigpic

            Comment


            • Vajda je bolji trener od Bekera. To je cinjenica. I njemu nije nista promicalo, niti je on gde bagovao. Nonsens je misliti da jeste. Ali Vajda nikada nije bio sampion kakav je bio Beker, nije bio ni mrvu uspesan igrac koliko je Beker bio. Nije se sam nalazio u situacijama u kojima se Novak tada nalazio, a Beker jeste. E tu je glavna prednost BB-a i zbog toga je on najvise i doveden.
              I to predvidjanje od strane Navrasa da bi da je ostao samo sa Vajdom Novak ostao na 6 slemova eventualno jos koji AO je jedno ogromno sbbkbb. Kupio i on izgleda kuglu... i to planatir jbt ...
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ne vidim sta bi to Vajda uradio da promeni stvari a da nije probao u prethodne dve godine Covek je jednostavno bio potrosen i Novak sa njim na celu nije mogao da napreduje, samim tim izostale bi i najvece titule u buducnosti. Da bi se te stvari povezale nije potrebna kristalna kugla.
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • Originally posted by Navras 16785 View Post
                  Ne vidim sta bi to Vajda uradio da promeni stvari a da nije probao u prethodne dve godine Covek je jednostavno bio potrosen i Novak sa njim na celu nije mogao da napreduje, samim tim izostale bi i najvece titule u buducnosti. Da bi se te stvari povezale nije potrebna kristalna kugla.
                  Meceve dobija igrac, on ih i gubi. Po tvom prethodnom postu ispade da je Beker bolji strucnjak od Vajde. I sto je jos gore ispade da je iskljucivo Vajdina krivica sto je Novak za dve godine uzeo samo dva slema. A najveci krivac za to je sam Novak.
                  Imas kuglu, oseca se u postu. Priznaj.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ma da, i ja pricam svasta, uloga trenera u sportu je totalno nebitna

                    Ne citas pazljivo i proizvoljno izvlacis zakljucke, a pre pet minuta si prozivao ostale za istu stvar
                    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                    Comment


                    • Originally posted by Niki View Post
                      Ja sam Nik da resimo enigmu.
                      Dekson,
                      Mozda i Beker utice i na pobednicki mentalitet, ali mislim da je Vajda teniski otac Djokovicu. Nezamenljiv. Ispostavilo se da su zajedno idealno resenje. Ali, ne treba precenjivati Bekera, jer je zapravo Djokovic imao inzvanrednu podlogu, a sposobnost da se usavrsi pripada najvise njemu.
                      Apsolutno se slažem, pretpostavljam da je i Noletova posvećenost, želja i talenat presudan faktor, doprinelo je i to što je ušao u godine kada je sazreo kao igrač, Vajdina osnova i Bekerova nadogradnja su učinile da se poklope kockice i eto ga tu gde jeste.
                      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                      Comment


                      • Originally posted by Navras 16785 View Post
                        Ma da, i ja pricam svasta, uloga trenera u sportu je totalno nebitna

                        Ne citas pazljivo i proizvoljno izvlacis zakljucke, a pre pet minuta si prPozivao ostale za istu stvar
                        Pazi ovako. Gde sam ja napisao da je uloga treneramnebitna? Znaci da si izveo zakljucak, a jos i pogresan jbg. A sta ti mislis ko je veci krivac sto je Novak za dve godine uzeo dva slema? Vajda ili sam Novak?
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Pazi ovako. Gde sam ja napisao da je uloga treneramnebitna? Znaci da si izveo zakljucak, a jos i pogresan jbg. A sta ti mislis ko je veci krivac sto je Novak za dve godine uzeo dva slema? Vajda ili sam Novak?
                          Ako si napisao da je najveci krivac Novak onda je uloga trenera u uspesima/porazima minimalna. Naravno, malo sam karikirao, posto i ti to radis sve vreme, pa cisto da vidis kako to izgleda s druge strane.

                          Ovde niko nije pricao o krivici (cak sam decidirano napisao da ne krivim Vajdu ali jbg niko ne cita) vec o tome sta je uradjeno za dve godine nakon fenomenalne 2011. Rezultati su bili porazavajuci, igra u teskom kanalu i logicno je bilo da se neke stvari preispitaju. Zasto je Novak upao u letargiju i na terenu izgledao kao da ga je neko puskom naterao da izadje? Gde je tu trener sa strucnim stabom da ga razmrda, probudi i usmeri? Ko je odgovoran za igracku dekadenciju? Najlakse je sve svaliti na Novaka i njegovu qrcobolju ali nece biti da je samo do toga, inace ne bi izvrsio promene u strucnom stabu.

                          On sa Vajdom na celu nije napredovao ni zeru pd 2011. a nece biti da nije hteo. Pokusavao je on i tada da igra voleje cesce ali je to izgledalo tragicno. Vajda nije mogao da ga igracki unapredi, trpeli su rezultati, Novak je upao u letargiju a i Marjan se prepustio zajedno sa njim sve dok Novaku nije prekipelo. Reci da nastavak saradnje u takvim okolnostima ne bi doneo nista dobro ne spada u domen magijskih moci kristalne kugle.
                          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                          Comment


                          • Jos uvek mi nisi odgovorio na pitanje. Mogu da ga preformulisem ako ce ti biti lakse.
                            Kul je to kada se neko raspise, pa i kada ima sta pametno da kaze, onda je milina citati. Kao ti danas na primer.
                            Samo nije kul to sto napade Vajdu ni krivog ni duznog. I nije u redu sto lazes da nemas kuglu.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • A ti jos nisi zakljucio da nemam nameru da merim bilo ciju krivicu. Vajda svakako nosi svoj deo odgovornosti, a ne postoji nacin da se izmeri koliki je tacno: veci, manji ili jednak Novakovom. Niti je to u krajnjoj liniji bilo kome bitno, sem tebi.

                              Da je Vajda skroz neduzan ne bi ga Novak zamenio Bekerom.
                              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                              Comment


                              • Opet si se sjebao. Vajda nije zamenjen. I nije to meni bitno vec tebi jer ti svaljujes krivicu na Vajdu. Ako nemas nameru javno, mozda hoces tajno. Posalji mi p.p. Necu nikom reci. I sam dobro znas koji je pravi odgovor na moje pitanje. Ne zmdam samo sta ti je toliko tesko da priznas?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X