Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pertla, koliko je pice tamo kada zapada kisa? Dva puta si morala da ides na drink pauzu a nejavi nam cene c c c.
    Gde si sedela, je l` pri vrhu? Vidi li se od tamo ista? Hahahah
    Ja sam dok me drmala nervoza menjao kanale i nabasao na neki gde nisu isle reklame i sada u tim pauzama (promena strana) cuo sam kako je i tada a to je bio prvi set, publika isto ludovala do maksimuma, moglo bi se reci fudbalska atmosfera.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Hvala puno Petra... odnosno Pertla ;)

      Comment


      • Originally posted by AIRBORNE View Post
        Pa upravo skretanje sa "teme" o igri pobednika u ovom slucaju Novaka (nacinu kako je dosao do pobede) na publiku je sam po sebi dobar relativizujuci sablon. Takodje ono vadjenje iz naftalina onih dokaza kao armiranim betonom nalivenih, sazidanih razloga zasto se Novak ne voli...
        Nisam skupljao konkretne linkove, trebao sam, kad nabasam stavicu... ima i teniskih podcast-ova... a na kraju krajeva to je opet samo moj utisak.
        Svakako da je bilo i afirmativnog, lepog ali generalno i izmedju redova... da prostite sjebali smo im zurku, upala banda a klinke i deckici poceli da vriste.
        Takodje, nisam se dobro izrazio u smisli etabliranja jer nisam totalno i direktno mislio na usko teniske medije nego medije koje prete i ljudi koji se sete tenisa jednom godisnje, takvih je takodje mnooogo. Svakako i oni imaju karte za Arthur Ashe.
        Da, ima nadobudnih Federerovih navijača koji svašta lupaju, kao uostalom i ti u inicijalnom postu o "boljoj" igri tvog ljubimca. To ne može biti opravdanje za ovakvo ophođenje na No1etovoj navijačkoj stranici. Ja sam se davno javio na vašoj navijačkoj stranici i umalo nisam bio banovan iako sam daleko argumentovanije komentarisao nego ti sada. Od tada ne zalazim na vaše bunjište.

        Comment


        • BB, AIR je Novakovac

          Comment


          • Originally posted by Ser Aleksa View Post
            BB, AIR je Novakovac
            Trebao si da ga pustis jos malo, sto mu rece Aleksa sunce ti poljubim
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Pozdrav drustvo,imam jedno pitanje za vas,ko peva onu pesmu stoo sport klub pusta za vreme Wimbledonskog studija "U La La"?
                I dal neko moze da postavi link od pesme hvala
                Last edited by Bokimajsta; 24-09-15, 14:09.

                Comment


                • ...

                  Novak ugostio Tea, Bogdana, Vanju, Milicu, Bekera…

                  Last edited by miloolja; 24-09-15, 21:55.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • To je Nole, nasi kosarkasi koji ce biti jos bolji(kako Teo gleda u Noleta) ali fotka sa Vanjom Grbicem, dve ljudine
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • http://www.24sata.rs/ovo-je-novakova...-gotivna/18786

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by Panchev9 View Post
                          Strasno sto oni treniraju. Koji jednorucni BH.
                          Last edited by NI; 28-09-15, 10:58.

                          Comment


                          • Neverovatno koliko me ovaj covek motivise. Hvala mu sto je deo mog odrastanja i sazrevanja.

                            http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1044735
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Jednostavno je neverovatan. Kakva velicina i primer za sve.

                              Comment


                              • Želim da zaboravim to finale.. Jer ga sanjam kao malo šta...
                                I onda se setim ovog detalja...



                                Neverovatno...

                                Comment

                                Working...
                                X