Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ovo mnogo govori.Koliku samo težinu imaju ovih 10 GS.



    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Maja View Post
      Fina je ova euforija oko USO ali ne treba odmah brojiti sledece GS i nedelje kao broj 1 unapred.

      Naravno da bih volela da Novak igra jos barem 3-5 godina i naslaze jos ne znam koliko trofeja a posebno GS titula ali iskreno mislim da se Novak nece vise toliko trositi. Suvise on voli i suvise mu je stalo do zivota , svih onih lepih stvari, ljubavi, porodice. Zivi bili pa videli.

      Po meni bi najlepse da Novak i njegov tim najpre promene stav, da drsko, ostro a objektivno svima stave do znanja da je on 1 i najbolji, da se nikada vise ne izvinjavaju kad pobede, da neguju takav imidz a kada Novaka jednom svet konacno prizna kako treba i dolikuje, da dominira jos par godina i onda se povuce na vrhu kao car, kralj i ostalo.
      Sve je to normalno i ljudski, pa kada ide dobro gledamo kako će još bolje i više i obrnuto.. Koliko smo samo kmečali i kukali i zavijali se u crno kada je Mari osvojio onaj USO preko Novaka... recimo... a prognoze su nam bile tragično smešne (sada iz ove perspektive)...

      Po broju trofeja i svega što je postigao, dao.. može komotno da više ništa ne osvaja, sada da se penzioniše.. .. naravno to govori ona racionalna ja.. ona druga koja ga voli i podržava u svemu i uživa u njegovoj igri i svemu što nam pruža pored tenisa.. buni se i želi da igra još 10 god, ako može... a znamo da ne samo da ne može već i neće. Previše uživa u svemu, a dokle god uživa i u tenisu hvala mu, uživaćemo i mi, što se mene tiče i kada ne bude prvi, iako to sada izgleda nestvarno i nemoguće.

      Što se tiče njegovog stava i ponašanja, ništa ja tu ne bih menjala, savršen je prema svemu i svakome... i zbog toga ga još više volimo i poštujemo.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • https://instagram.com/p/7qtGKezP2W/
        Reci sa moje strane su suvisne :o
        Last edited by cacanin; 16-09-15, 12:20.

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          Je l ima negde snimak gostovanja kod Čarli Rouza?
          I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Po broju trofeja i svega što je postigao, dao.. može komotno da više ništa ne osvaja, sada da se penzioniše.. .. naravno to govori ona racionalna ja.. ona druga koja ga voli i podržava u svemu i uživa u njegovoj igri i svemu što nam pruža pored tenisa.. buni se i želi da igra još 10 god, ako može... a znamo da ne samo da ne može već i neće. Previše uživa u svemu, a dokle god uživa i u tenisu hvala mu, uživaćemo i mi, što se mene tiče i kada ne bude prvi, iako to sada izgleda nestvarno i nemoguće.
            Da to nisam cuo. Gdje da se penzionise. Pa on je tek dostigao vrhunac svoje moci. I sad da to protrati, mozda za 2-3 godine. Dok je favorit na sva 4 sleme, nema povlacenja. Kad oslabi do nivoa na kojem je Federer u zadnjih 5 godina, onda kako hoce.

            Comment


            • Prilicno je tesko drzati ovakav nivo u kontinuitetu, ali nema razloga da i dalje ne bude prvi favorit na GS. Realno, konkurencija je ocito samo Wawrinka, Nadal bi bio ukoliko se vrati u iole pristojnu formu, sto je jako upitno, mozda Murray u datim okolnostima, i ja nazalost vise ne vidim Federera kao konkurenciju za GS titule. Mozda me demantira, ali kako stvari stoje, vise nisu samo fizicke mogucnosti jedina prepreka.

              Comment


              • Ni, jesi li ti išao u vojsku?

                Kakva penzija, Bog s tobom...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Treba biti realan i odmeren u procenama.
                  Posmatrano u odnosu na ovosezonske rezultate Novak moze maksimalno do jos 10 slemova
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by pecaros View Post
                    Treba biti realan i odmeren u procenama.
                    Posmatrano u odnosu na ovosezonske rezultate Novak moze maksimalno do jos 10 slemova
                    Nadam se da sma dobro shvatio. Kljucna rijec je jos.

                    Comment


                    • Upravo
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Niki View Post
                        Prilicno je tesko drzati ovakav nivo u kontinuitetu, ali nema razloga da i dalje ne bude prvi favorit na GS. Realno, konkurencija je ocito samo Wawrinka, Nadal bi bio ukoliko se vrati u iole pristojnu formu, sto je jako upitno, mozda Murray u datim okolnostima, i ja nazalost vise ne vidim Federera kao konkurenciju za GS titule. Mozda me demantira, ali kako stvari stoje, vise nisu samo fizicke mogucnosti jedina prepreka.
                        Kad sam procitao ovo da Federeru vise nisu samo fizicke mogucnosti jedina prepreka setio sam se necega sto je jedan sportski komentator i novinar rekao za Djokovica 2012 godine. Da je psihicki slomio Nadala kao sto je Nadal psihicki slomio Federera i da kada se to desi u tenisu da tu vise nema povratka i da Nadal nece vise moci da pobedjuje Novaka kao pre. Taj novinar je tu bio u pravu. A sada se isto desava i sa Federerom. Bar mi se tako cini. Novak mu je usao u glavu. Ovo je vec 3 GS finale gde on jednostavno ne može protiv Novaka a protiv svih ostalih odigra fenomenalno.
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • X



                          Comment


                          • Evo jedan objektivni tekst iz Guardiana:

                            http://www.theguardian.com/sport/blo...ushing-meadows

                            Comment


                            • Evo i mene, ne postizavam nista od obaveza i p.m.

                              Sve vise verujem da je Sinsi 2015 neka vrsta Novakovog trojanskog konja za Rogera
                              a odgovor na to ce pokazati vreme... da sad ne razglabam kako to mislim.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Mislim da znam šta hoćeš da kažeš AIR,samo bih ja tu dodala i onaj meč sa Lopesom na USO.Meč sa Čilićem u tom kontekstu nije igrao neku veliku ulogu(Čilić je bio povređen).
                                Ispravi me ako grešim.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X