Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bokimajsta View Post
    Na kojim televizijama gostuje i u koje vreme?



    CBS Morning Show sa Noletom

    http://www.cbsnews.com/videos/novak-...rand-slam-win/
    Novaku otisao glas kao da je pevao Panteru

    Comment


    • Originally posted by jagodica View Post
      Nisam sinoć gledala meč, pa ako neko ima neki link, bila bih zahvalna..
      i još nešto, da li samo kod mene Eurosport nema opciju gledanja unazad na sbb-u?
      https://www.youtube.com/watch?v=mKAiZu4lhSk
      Za sad samo ovaj snimak najzanimljivijih momenata, ali dugo traje i obuhvaćeni svu uglavnom svi najlepši potezi meča.

      Comment


      • Originally posted by Bokimajsta View Post
        Na kojim televizijama gostuje i u koje vreme?
        Iskreno ne znam, USA kanale gledam samo kada je sport.

        Ako neko naleti na ESPN najavu meca gde je narator Kevin Spacey neka okaci... ima nekoliko fenomenalnih photoshootinga, kadrova, snimaka Novaka i Rogera
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Ovaj mec stavljam na visoko trece mesto od Novakovih pobeda ikada. Kvalitet tanisa je bio mozda za dlaku losiji od recimo nekih njihovih meceva ali sve okolo sta se dogadjalo pre i za vreme meca... ovu pobedu mi stavlja na mesto broj 3.
          Prvo mesto mi je ubedljivo Novak-Rafa AO 2012, drugo je Novak-Roger USO2011 pa ovaj...
          Kod vas, kako ide redosled ?

          Evo sad` ne znam gde da uglavim dva poslednja W.
          Last edited by AIRBORNE; 14-09-15, 21:40.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Originally posted by jagodica View Post
            Nisam sinoć gledala meč, pa ako neko ima neki link, bila bih zahvalna..
            i još nešto, da li samo kod mene Eurosport nema opciju gledanja unazad na sbb-u?
            HD kanale ne možeš da vraćaš... e sad nisam imala nikad potrebe da gledam unazad ES, pa nemam pojma da li imaju u ponudi i one obične.. pogledaj listu
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              HD kanale ne možeš da vraćaš... e sad nisam imala nikad potrebe da gledam unazad ES, pa nemam pojma da li imaju u ponudi i one obične.. pogledaj listu
              Da da mogu ES koji nisu HD unazad (upravo sam odgledao na miru) publika me i dalje nervira!!!

              Comment



              • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Evo snimka, okacio Frenk Andervud licno legenda.
                  Bas brutalan video, naravno malo naginje na Rodju al`...
                  I kada odledas ovaj video za najavu finala kako onda da budes pospan... ma kakav posao i zivot i sve
                  samo zamolis ljude da tog "bunovnog ponedeljka" ne radis nista sto ima u sebi struju ili moze explodirati.

                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Ljudi ne znam za vas,ali ovo je bilo maestralno.Deseta(10) titula na GS i pedeset peta(55) u karijeri zaslužuje da se dobro zalije i obeleži nastavljanjem niza kada su fotke u pitanju a koji je neko od vas počeo(Sandu ili Vladan)





                    55 titula ukoliko nastavi da bude ovoliko "lud", ko zna možda i 100 nije nerealno

                    Comment


                    • Neko napisa nesto ranije da smo Vladan ili ja radili ovaj kolaz, sto nije istina, kolaz je radio brat Gokara koliko ja znam.
                      Ne bih da nam se pripisuju tudje zasluge.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Roger ovako nesto da kaze:"On/Novak/ je, blago receno impozantan".

                        http://www.dnevne.rs/nesto-drugacije...go-receno-info
                        Last edited by jovan; 15-09-15, 09:25.
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Nema nista od toga dok ga Gokara ne opravi da valja.
                          Oplodi to caskom Gojko care, pa da se divimo svi zajedno ovde tvojoj umetnickoj rukotvorini...
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Nema nista od toga dok ga Gokara ne opravi da valja.
                            Oplodi to caskom Gojko care, pa da se divimo svi zajedno ovde tvojoj umetnickoj rukotvorini...
                            Sandu ne zajebavaj, inače ću i tebe da plodim.

                            Comment


                            • Bodo i dalje nije odusevljen Novakom, mora se jos dokazivati da bi zadobio "ljubav publike". Naravno, uspeo je ponovo u celu pricu oko finala da ubaci i Nadala. Covek pati za njim.

                              http://espn.go.com/tennis/usopen15/s...ic-search-love

                              Comment


                              • Originally posted by gokara View Post
                                Sandu ne zajebavaj, inače ću i tebe da plodim.
                                Nisam jos uvek zasluzio toliku cast. O Gokaro o OCE ovog foruma
                                Mada napredujem polako ali sigurno, moras priznati.

                                Inace sta mislite, kako ce Novak odigrati zavrsnicu sezone? Mozda je malo rano da se postavlja ovo pitanje, ali ...
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X