Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by proudNolee View Post
    Umrla sam na ovaj prstić

    Haha odličan fazon
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Novak nije bio u top formi a osvojio je USO. Dobro, imao je srece sa zrijebom ali ga je u finalu cekao izvanredni Federer. Nadam se da je konacno okrenuo list i da nece gubiti slemove koje treba da dobije, nego da ce nasuprot dobijati i one kada nije apsolutni favorit.

      Comment


      • U dva od cetiri finala ove godine svi su Novakovim rivalima davali vece sanse za titulu.
        AO gde je mental midget Murray vazio za Boga licno i sad ovde gde ste se svi izlozili da ce ga Fed nalupati.

        Sa Fedom u 3 seta ne moze i ne sme biti problema jer covek jednostavno nije u mogucnosti da prati takav intezitet igre koji Novak namece. Na dva seta jos uvek je sve otvoreno.

        Djokovic je stena. Nesalomiv sa svakog aspekta i iz svakog ugla. Ceo turnir je odigrao sa nekih 90% a opet slomio sve. Strpljivo i generalno vise defanzivom je ove godine i osvojio sva 3 slema. Sto je vec receno, prekuco je tenis a da i nije na maksimumu e to je ono sto je jezivo.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Sjajna već godinama unazad; po mnogima najbolja, sinoć fantastična, a inače i veoma draga i simpatična osoba
          Mislim da zaslužuje barem nekoliko redaka, baš ovde

          http://www.tennisnow.com/Blogs/NET-P...o-Serve-a.aspx
          Last edited by Skaut; 14-09-15, 16:01.

          Comment


          • Ako je neko voljan da sa dva ti ortaka dodje da mi nalupa samare, neka dodje.
            Verujte mi, necu se braniti i nece me boleti jer mozak mi je u nirvani a telo moze da trpi sve.
            Osecam neopisiv licni sram sto sam Novaka stavio na 3. mesto za ovaj GS. Nisam verovao
            da moze da izgura sve ovo. Slag mog sloma je bio kada sam na ESPN-u video i cuo kako publika na nekoliko prvih pauza u prvom setu divlja i navija za Rogera. Ja tako nesto nikada nisam video. Kada vec spomenu taj ESPN, Dzon Mek je bio sjajan - doziveo sam ga kao glas razuma u onom grotlu "hordi zla" !
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Originally posted by Skaut View Post
              Sjajna već godinama unazad; po mnogima najbolja, sinoć fantastična, a inače i veoma draga i simpatična osoba
              Mislim da zaslužuje barem nekoliko redaka, baš ovde

              http://www.tennisnow.com/Blogs/NET-P...o-Serve-a.aspx
              Suđenje bez greške. Svaka njena korekcija bila je na mestu.Valjalo bi mnogim muškima na nju se ugledati umesto što izigravaju žive semafore svodeći svoj zadatak na objavljivanje rezultata.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Mislim da je od nespavanja uopše gore samo spavanje od sat i po... ojjjjj... a onda sledi totalan šok za moj namučeni organizam i direktorovo iznenađenje što sam došla na posao prvog radnog dana posle odmora, jer noćas je igrao Novak ... i pobedio... U ovom trenutku radila bih i za menju platu... naravno to samo dok me ovaj adrenalin ne pusti...
                a taman htedoh da te pitam kako ces izdrzati na poslu posle odmora I ne prespavane noci

                Comment


                • Da li Nole gostuje u nekom showu?

                  Comment


                  • Cini mi se da je to "obaveza"... prosli put je bio. Ali sad` sam se setio rekao je da pici u Lil da pruzi podrsku kosarkasima i da gleda basket.
                    Sale Djordjevic nasim kosarkasima nista vise ne treba da crta, pusti snimak meca jos kada se izvuce Novakovo heftanje u onom grotlu...
                    put do finala i Francuzi su nista naspram ovoga.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Originally posted by AIRBORNE View Post
                      Cini mi se da je to "obaveza"... prosli put je bio. Ali sad` sam se setio rekao je da pici u Lil da pruzi podrsku kosarkasima i da gleda basket.
                      Sale Djordjevic nasim kosarkasima nista vise ne treba da crta, pusti snimak meca jos kada se izvuce Novakovo heftanje u onom grotlu...
                      put do finala i Francuzi su nista naspram ovoga.
                      Na kojim televizijama gostuje i u koje vreme?



                      CBS Morning Show sa Noletom

                      http://www.cbsnews.com/videos/novak-...rand-slam-win/
                      Last edited by Bokimajsta; 14-09-15, 17:45.

                      Comment


                      • Comment




                        • sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Novak nije bio u top formi a osvojio je USO. Dobro, imao je srece sa zrijebom ali ga je u finalu cekao izvanredni Federer. Nadam se da je konacno okrenuo list i da nece gubiti slemove koje treba da dobije, nego da ce nasuprot dobijati i one kada nije apsolutni favorit.
                            I po tome se vidi da je Beker odradio posao za koji je doveden.Novak sad izgubi manje bitne turnire masterse i slicno,ali na slemovima bude najbolji kad je najpotrebnije.

                            Svi koji su sumjali u nemca,treba da sad uvide kako su pogresili,njegovo angazovanje se pokazalo kao pun pogodak.

                            Boris Beker don

                            Comment






                            • Spoiler


                              Comment


                              • Nisam sinoć gledala meč, pa ako neko ima neki link, bila bih zahvalna..
                                i još nešto, da li samo kod mene Eurosport nema opciju gledanja unazad na sbb-u?
                                Originally posted by gokara
                                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                                Comment

                                Working...
                                X