Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://blic.rs/s/279164

    Originally posted by Novak GO! View Post
    Šta srećno Nole kog mog? Vidiš li ti da se neko zlopati ovde?
    Jbg nisam nikad pokusavao pa nisam hteo da se mesam... jesi li gledao bilo koliko na kraju?
    Last edited by miloolja; 12-09-15, 00:20.

    Comment


    • Originally posted by Novak GO! View Post
      Šta srećno Nole kog mog? Vidiš li ti da se neko zlopati ovde?
      Za finale da si spreman!
      Virni ovde
      i poiskljucuj ostale nebitne addonse dok je ovaj ukljucen.
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Mats: Zašto Novak nije osvojio ove godine sva 4 GS? Nemam pojma.
        Nemam ni ja.
        Zato sto je dva dana igrao polufinale RG, zato sto je bio pod velikim pritiskom, zato sto je Stan bio rasterecen i raspolozen za igru... Inace cestitke Novaku. 4 finala GS u jednoj kalendarskoj godini je samo po sebi ogroman uspeh bez obzira sta bude uradio u finalu.
        Ovo je Novaku 6 finale na US Openu. 2007 protiv Federera, 2010 i 2013 protiv Nadala nije imao sanse jer su bili u peak-u svoje forme. Ostaje zal za 2012 i finala sa Marejem gde je opet imao peh da igra dva dana svoj polufinalni mec sa Fererom zbog olujnog nevremena. I naravno 2014 gde nije stigao do finala ali imao je lepu priliku za to.
        U nedelju sanse za titulu su podjednake sa tim da je Federer pod vecim pritiskom jer mu ponestaje vremena za nove GS titule. Bilo ko da osvoji apsolutno je zasluzio svojim igrama na US openu.
        Last edited by skeptik; 12-09-15, 09:42.

        Comment


        • Ovo zasluzije novi post. Upravo procitah na MTF da je Novak plasmanom u finale obezbedio mesto No.1 na kraju 2015. Prosto ne mogu da verujem. Ne znam da li je neko brze to uradio pre njega. U svakom slucaju cestitke, sasvim zasluzeno.

          Comment


          • Elo rejting za tenisere, ispada da je Novak najbolji ikada na vrhuncu igre

            Šta se pije večeras?
            I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

            sigpic

            Comment


            • Ko mi se javi do 21h dobije od mene HD strim ESPN1 za finale,uvodna emisija pocima u 21i30 tu sam do 21 posle ode u birtiju da gledam pozz ;)

              Comment


              • Svim srcem uz Noleta.....Cepaj matori....

                Comment


                • Idemoooooo, jos jedno finale idemo na dvocifren broj. Tako sam srecan sto imam priliku da pratim ovakve duele za svoga zivota
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Izvanredno izdanje Novaka.
                    Sve vreme je bio u fokusu i odlucan da ovo dobije-to je onaj stav koji smo dugo ocekivali.
                    Takodje je jos bitnija pobeda, jer je i Roger bio u svom ofanzivnom izdanju, sa odlicnom defanzivom i uz veliku potporu od publike.
                    Sve to dodatno cini da ovaj trijumf ima poseban znacaj.
                    Cestitke na 1o-om GS

                    Spoiler
                    Koja mentalna snaga na kraju
                    Last edited by jovan; 14-09-15, 03:45.
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Jaaaooo koje mučenje...život si mi skratio... al nema veze... samo da je DVOCIFREN broj!
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Najdominantnija godina u istoriji ATPa!


                        nikada niko u istoriji ATP nije imao vise poena nego sto će nole imati od danas! i to kada bi se preracunavali ovi u one ili oni u ove sve jedno!

                        nole je trenutno vlasnik:

                        slemovi: OZIja, vimblija i USO + još finalista RGa

                        WTFa

                        mastersi: IWa, majamija, MCa, rima, pariza + finalista kanade i sinsija (madrid nije igrao)

                        znaci od najjačih turnira ima mahom sve titule i po neko finale!

                        osigurao br1 do bog te pita kada. 10. slem titula... definitivno je u 4-5 najboljih svih vremena!

                        možda napravi i najbolju sezonu svih modernog tenisa... ali ovo sada je najbolja godina (ne kalendarska nego period od 12 teniskih mjeseci)!

                        Comment


                        • Svaka čast majstore

                          Comment


                          • E sad na miru da krenem na posao
                            Noleeeeeeeeeeee

                            Comment


                            • 10 !!!

                              Comment


                              • Nadalovski dobijen meč. Nije Novak odigrao najbolje što može, šljepao se dobra 2 seta i opet je rutinski dobio. Morao je malo zakomplikovati na kraju, čisto da se publika ponada, mi smo znali da za njih nade nema

                                Konačno izlazak iz cigana i sad ni na jednom GS-u nema negativan skor protiv Federera. Osvojio je GS titulu u GS finalu gdje su 2 igrača zajedno imali najviše titula. O brojkama neću, Talični to mnogo bolje i detaljnije radi.

                                Titulom polako ulazi u najuže društvo za najboljeg tenisera svih vremena i ta priča će se sve više potezati u teniskom svijetu. Za mene je on sad najbolji i uvijek će biti taman da momentalno završi karijeru. Neviđeni atleta, iako na prvi pogled ne izgleda tako, elastičan kao da je od gume. Večeras je pao na zglob i ništa mu, kad se doda nevjerovatan talenat koji posjeduje nema limite u modernom teniskom dobu, teško se to može pratiti.

                                Ostala su još 4 turnira koja će odigrati do kraja godine. Ukoliko ima ambicije da puca na vrh u provedenim sedmicama na broju 1, opet će dominirati tim dijelom godine i za narednu stvoriti dobru zalihu.

                                Kasno je, treba odspavati 2-3 sata, nastavite i zovite Taličnog da čitamo statistike

                                Edit, pojavio se

                                Comment

                                Working...
                                X