Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Hehe nisu ove vezbe bas toliko bezazlene.. Mogu ledja jako lako da stradaju. Bolje Jelenu da je natovario nego Sasu koji tezi sigurno preko 80 kg.
        Inace vidim da na ostalim forumima se uveliko nagadja sta moze osvoljiti Nole do kraja godine. Mislim da uz Uso, Sinsi i Wtf su turniri gde ce dati sve od sebe. Verujem da nece omanuti jer je maksimalno fokusiran i ozbiljan ove godine, sto nije svakako bio slucaj prosle i nekoliko unazad.
        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

        https://ibb.co/cD1Xnq

        Comment


        • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Dodje i americka turneja, idemo Nole polako, upekla zvezda nemoj zuriti

            Srecno po toj Ameriki, ma znas ti sta ti je ciniti
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Tezak zreb za Noleta.. Tomas ili Kevin u QF i Sten u SF. Sok u drugom moze biti nimalo prijatan protivnik.
              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

              https://ibb.co/cD1Xnq

              Comment


              • Kako težak žreb? U drugom kolu Pablo ili Bellucci obojica van forme i drugom Čarapa ili Dimitrov ni jedan ni drugi nisu teški protivnici ako se uzme u obzir da je umesto Dimitrova mogao da bude Isner ili Monfils. Četvrtfinale Tomas nit smrdi nit miriše. Ne znam kako može da izgubi od njega. Wawrinka možda i ne dođe do polufinala.
                Po meni, biće šetnja do finala samo ako Novak bude bio na 85% svoje igre.

                Comment


                • Berdych je jako nezgodan na brzom hardu. Secas se u Dubaju posle onog krompira? Dosta je namucio Noleta u preostala dva seta..Wawrinka 'de znam, ko ga se ne plasi posle RG. Dimitrova i ne uzimamo u obzir ali Sok moze da zakomplikujee stvari ako mu padne dan. Svakako bih vise voleo Cilu i umornog Nishikorija, koji mozda jos vuce povredu, nego ovu dvojicu. Uostalom videcemo, ovo bi trebao biti pripremni turnir za ono sto tek predstoji, tako da odmeriti snage sa najvecim rivalima vec na pocetku nece mu sigurno biti na stetu.
                  --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                  https://ibb.co/cD1Xnq

                  Comment


                  • Originally posted by Fića View Post
                    Berdych je jako nezgodan na brzom hardu. Secas se u Dubaju posle onog krompira? Dosta je namucio Noleta u preostala dva seta..Wawrinka 'de znam, ko ga se ne plasi posle RG. Dimitrova i ne uzimamo u obzir ali Sok moze da zakomplikujee stvari ako mu padne dan. Svakako bih vise voleo Cilu i umornog Nishikorija, koji mozda jos vuce povredu, nego ovu dvojicu. Uostalom videcemo, ovo bi trebao biti pripremni turnir za ono sto tek predstoji, tako da odmeriti snage sa najvecim rivalima vec na pocetku nece mu sigurno biti na stetu.
                    Wawrinka nije ni priblizno opasan protivnik na mastersima kao sto je na slemovima.

                    Comment


                    • https://www.braingametennis.com/nova...fferent-sport/
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Mogao je i da preskoči Montreal. Nadam se da ga neće koštati u završnici Cincinnatia ili još gore USO-a. Definitivno je mogao bez ovog turnira

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Mogao je i da preskoči Montreal. Nadam se da ga neće koštati u završnici Cincinnatia ili još gore USO-a. Definitivno je mogao bez ovog turnira
                            Trebaju mu mečevi, predugo je plandovao.
                            sigpic

                            Comment


                            • Igraće i dubl sa Jankom na Rogers Coup-u, i Čilicem u Cincinati-u, no tu će verovatno brzo završiti. OK , igra povremeno dubl mečeve u Canadi ali za Cinci baš čudno.
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Sada nesto gledam zreb za Kanadu, ranije nisam ni stigao, i mislim da je za Novaka solidan. Ne bi me cudilo da mu podosta nosioca iz njegove polovine poispadaju u ranim fazama turnira, tako da treba ovde svakako ici na titulu.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X