Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Osvojiće bar jednom RG, cenim još jedan USO, i onda ili 2 Wb i 1 Ao, ili 2 AO a 1 Wb.. to su mi neke prognoze u glavi i to mi je neki minimum za koji mislim da će osvojiti. A AO je pitanje kad bude hteo

    Comment


    • Dobra analiza Bolitteria ali samo tehnicki deo, voljela bi to videti i za druge igrace pa da uporedimo. Ali zadnje dve stavke nepotrebne, tendenciozne i kvare sveukupan utisak. Sta treba pretstaviti Djokovica kao idealnu osobu. Glupost i njegov privatni zivot veze nema sa teniskom tehnikom.

      Comment


      • Prognoza 2-3 GS po sezoni prosek, u narednih 2-3 godine.Opasno blizu Federera po svim mogucim parametrima tenisa.Od Federera ce biti bolji, vec sada izvesno u H2H,broju osvojenih mastersa,broju provedenih nedelja kao No.1,pozitivan skor u H2H sa velikom cetvorkom njihove ere,a za ostalo ne garantujem

        Comment


        • Originally posted by juventus View Post
          Prognoza 2-3 GS po sezoni prosek, u narednih 2-3 godine.Opasno blizu Federera po svim mogucim parametrima tenisa.Od Federera ce biti bolji, vec sada izvesno u H2H,broju osvojenih mastersa,broju provedenih nedelja kao No.1,pozitivan skor u H2H sa velikom cetvorkom njihove ere,a za ostalo ne garantujem
          Polako juve. Zar nisi rekao da imas veze sa vojskom? Ne zauzimaj pretjerano isturenu poziciju. To moze da se obije o glavu.

          Tvoja prognoza je inace 4-9. Prilicno veliki raspon. Ovih 9 je na krajnjoj granici moguceg, ali debelo preko onoga sto je za ocekivati (sto je vjerovatno).
          Last edited by NI; 17-07-15, 14:39.

          Comment


          • Ajde prvo da osvoji US i da sa 28. godina konačno izađe iz cigana.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Polako juve. Zar nisi rekao da imas veze sa vojskom? Ne zauzimaj pretjerano izturenu poziciju. To moze da se obije o glavu.

              Tvoja prognoza je inace 4-9. Prilicno veliki raspon. Ovih 9 je na krajnjoj granici moguceg, ali debelo preko onoga sto je za ocekivati (sto je vjerovatno).
              Imao sam ,navijacka bolest ne podrazumeva racio kao osnovu razmisljanja,ako ipak udjem u domet racionalnog verujem da ce Novak pokupiti vecinu GS u naredne 2/3 godine,mozda je 9 GS krajnja granica ali ima dobrih argumenata za priblizavanje tom broju.Otprilike po principu 2-1-2-2-2-1(Novak i ostali naizmenicno)

              Comment


              • Novak je osvojio treću ESPY nagradu u kategoriji Najbolji muški teniser... pre ove i 2012. i 2013.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • 20 je jedna baš onako lepa cifra ali i da koliko sutra batali tenis nemam mu na čemu zameriti.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by pecaros View Post
                    20 je jedna baš onako lepa cifra ali i da koliko sutra batali tenis nemam mu na čemu zameriti.
                    Ako cemo o ljepoti. Ja sam uvijek vise volio 25.

                    Ako ce mo realno, Novak je u naletu i ovom trenutku nema bjezi kvalitetom konkurentima. Ali to ne moze vjecito da potraje. 1-2 godine.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Ako cemo o ljepoti. Ja sam uvijek vise volio 25.

                      Ako ce mo realno, Novak je u naletu i ovom trenutku nema bjezi kvalitetom konkurentima. Ali to ne moze vjecito da potraje. 1-2 godine.
                      Uvek kažem samo neka ga zdravlje služi a želje i pozdravi su za neki lokalni radio.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Mislim da nije ukljucen najbolji, na 30:30 kod prvog brejka u 4. setu.



                        Kako iskljucivo ide na Slemove kad je osvoji 4 od 5 mastersa?

                        Do kraja karijere, Novak treba brizljivo da cuva tijelo i rasporedjuje energiju. Naravno ako ne igra, ne moze imati formu. Osim toga ima ponesto na sto ga obavezuje ugovor.

                        Volio bi da ove godine konacno osvoji Sinsinati. Ne zato sto mislim da je to posebno vazno, nego da skine taj problem sa dnevnog reda, ali USO je daleko najvazniji. Tesko je osvojiti Sinsinati ako ne igra Montreal. Samo Novak zna kako se stvarno osjeca i koliko ima energije. Samo on moze odluciti da li su mu 4 nedjelje odmora dosta ili treba pet.
                        Kada sam napisala od ove sezone imala sam na umu da će ubuduće biti tako,naročito nakon ovoga da će propustiti neki od Mastersa.
                        Ili će biti u fazonu da na Mastersima šta uradi-uradi,ali zato svu energiju prebacuje na Slemove i tu postavlja velike ciljeve.
                        I ja bih mnogo volela da osvoji više taj Sinsinati(inače najružniji pehar-po meni) ,da to kompletira i zaključi priču o tome kao jedini sa 9/9.
                        A onda se prebaci na osvajanje RG,pa da i taj teret skine sa grbače i onda polako opušteno planira kalendar.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by Weltschmerz View Post
                          Koliko još GS titula Novak može osvojiti?

                          Brad Gilbert tipuje na pet. Šta vi mislite?
                          http://www.tennisnow.com/News/2015/J...Upper-Ech.aspx
                          Moze da osvoji 2 a moze i 10. On ne kasnije sazreo pre svega od Nadala ali ce pazljivom planiranju i pripremama zasada bez velikih povreda i neocekujem ih u njegovoj karijeri. On igra minimum turnira tako da skoro svim turnirima moze da pruzi maksimum a i realno igraci mladji o njega su mnogo manja pretnja nego sto je imao Federer. Mnogo ve zavisiti i od srece koju na pr. nije imao na RF 2015 pa je polufinale igrao 2 dana i mozda najvise od motivacije.

                          U svakom slucaju mi Novakovi navijaci treba da se opustimo i uzivamo u njegovim titulama od sada pa do kraja karijere.

                          IDEMOOOOOOO!!!!!!

                          Comment


                          • http://vesti-online.com/Sport/Tenis/...-u-retrovizoru
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • Originally posted by orao View Post
                              Moze da osvoji 2 a moze i 10. On ne kasnije sazreo pre svega od Nadala ali ce pazljivom planiranju i pripremama zasada bez velikih povreda i neocekujem ih u njegovoj karijeri. On igra minimum turnira tako da skoro svim turnirima moze da pruzi maksimum a i realno igraci mladji o njega su mnogo manja pretnja nego sto je imao Federer. Mnogo ve zavisiti i od srece koju na pr. nije imao na RF 2015 pa je polufinale igrao 2 dana i mozda najvise od motivacije.

                              U svakom slucaju mi Novakovi navijaci treba da se opustimo i uzivamo u njegovim titulama od sada pa do kraja karijere.

                              IDEMOOOOOOO!!!!!!
                              Daleko najbolji post o ovoj temi. S tim sto bih tvojih 2 i 10 prosirio na 0 i 12

                              Comment


                              • Ljudi nema logike proricati buducnost.Ko zna sta ce se desiti,ja se nadam najboljem.Realno je ocekivati od 12-15 slemova da uzme,ali moze da ne uzme vise nijedan(sto je vrlo malo moguce).Nemojste nista da prognozirate da ga ne ureknemo kao za RG 2015.Najbitnije je osvojiti US Open 2015,to je najvazniji turnir i mislim da je Novak resio ove godine da se ne izglupira tamo.Sam je rekao da mu je to najbolji slem,a ima samo jednu titulu.Tako da,batalimo buducnost i prognoze,bitan je Us Open,sve ostalo je VELIKI bonus !

                                Comment

                                Working...
                                X