Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Originally posted by AIRBORNE View Post
        Kako sam sreeeeeecannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn i ko kaze da je sezona propala. Ne znam sta bi rekao, tamo na glavnoj sam nesto nabacio.

        U svakom slucaju, VELIKA TUTULA. Tresem se od srece i ponosa. Nema teorije da ovakav igrac ostane u nekoj zaledjini npr. Rogera i Rafe. Sve ce doci, samo lakapo.
        Moram da priznam da sam ja osporio sezonu tokom ovog Vimbldona zbog poraza na RG. Jbg bas sam pogrijesio, ova titula nevjerovatno puno znaci. Bas sam srecan zbog ove titule, mozda i vise srecan nego da je RG osvojio.

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Možda je najbolje da preskoči Montreal. Igrati uzastopno 2 sedmice, pauzirati jednu pa opet na USO 2 sedmice, pitanje koliko je preporučljivo. Preskakanjem neće ništa izgubiti, može samo dobiti i ući svjež u završnicu USO. DC je pametan preskok, i ovaj bi bio poželjan.
          Apsolutno se slazem pre svega zbog Sinsinatija kog jos nema i da smanji broj meceva do USO .Videli smo koliko je vazno da udje svez u finale

          Comment


          • Originally posted by proudNolee View Post
            Ljudi da li je moguće biti ovoliko srećan zbog nečega što nije tvoj lični uspjeh ili uspjeh ljudi bliskih tebi ponekad se zapitam da li sam normalna (naprimer sad ) ovo je nevjerovatan osjećaj sree da bi najradije skakala po kući i pjevala na sav glas koliko god da nas nervira toliko je za 100x više lijepo biti u Novakovim redovima. Hvala ti legendo na ovom osjećaju, nekako kad mi sve u životu krene nizbrdo Novak je uvijek tu da unese malo radosti u život
            Svaka titula je bitna, ali ova.... ne može ništa da se mjeri sa titulom na Wimbledonu, a sad ih imamo tri

            P.S. SONJAAAAAAAA


            Spoiler


            Tako i ja... ponekad pomislim da sam BLESAV koliko ga volim.
            Originally posted by proudNolee View Post
            Bane legenda. Zasluzio je.

            Ps: ako neko zna u kojoj emisiji, koji dan je Plavsic bio u emisiji gde je na kraju rekao "navijam za Novaka ali Federer dobija" ? Hvala.

            Comment


            • Originally posted by cacanin View Post
              Ps: ako neko zna u kojoj emisiji, koji dan je Plavsic bio u emisiji gde je na kraju rekao "navijam za Novaka ali Federer dobija" ? Hvala.
              To je bilo danas pred finale , kad su bile kao poslednje prognoze pre meca

              Comment


              • Originally posted by cacanin View Post

                Ps: ako neko zna u kojoj emisiji, koji dan je Plavsic bio u emisiji gde je na kraju rekao "navijam za Novaka ali Federer dobija" ? Hvala.
                Što, kakve veze ima šta je rekao? To je bilo danas pred meč iz studija.. rekao je da misli da će ipak Fed da pobedi, nije tvrdio.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Što, kakve veze ima šta je rekao? To je bilo danas pred meč iz studija.. rekao je da misli da će ipak Fed da pobedi, nije tvrdio.
                  Hvala Olja, ma kum mi kaze rekao je Mari dobija Feda... ja mu kazem rekao je Fed dobija Novaka iako navijam za Nola... onako privatno izmedju nas ali me zanimalo...
                  Hvala puno.

                  Comment


                  • Ma to se Plavšić ugledao na ovdašnje momke ;)

                    Comment


                    • I sta sad to je to, svi pozaspali... Wimbledon se osvaja svaki dan i tako to. CCCC

                      Zaboravio sam da kazem da mi je u publici Kate Winslet bila mmmm
                      Last edited by AIRBORNE; 13-07-15, 01:12.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Ma ko zaspao, gledam reprize, vracam poene, sumiram... citam vesti...
                        Lepoooo mi.

                        Comment


                        • Sad tek stigoh gajbi, samo da bacim ljubav i postovanje za velicinu, kao za i sve vas ovde, bas nam je ulepsao dan a bogami i vise.


                          Sad nema analiza, nema trazenja koga nema i ko gde boluje i vida rane, uzivajmo bas su lepa vremena, a ovaj nas bogami ima jos da ćera.

                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Originally posted by AIRBORNE View Post
                            Zaboravio sam da kazem da mi je u publici Kate Winslet bila mmmm
                            Vatreno je navijala za Federera.

                            Originally posted by cacanin View Post
                            Bane legenda. Zasluzio je.

                            Ps: ako neko zna u kojoj emisiji, koji dan je Plavsic bio u emisiji gde je na kraju rekao "navijam za Novaka ali Federer dobija" ? Hvala.
                            I on je trolovao.
                            Last edited by NI; 13-07-15, 06:25.

                            Comment


                            • Sve cestitke nasem sampionu.
                              Last edited by Borhes054; 13-07-15, 06:33.

                              Comment


                              • Novak top travar

                                Novak postaje top travar. Pogledajte:

                                1.
                                Ima vec tri Uimbldona. Kao Mekinro i Beker. Obojica su vazili za top izrace na travi. A jedan vise od Konorsa i Edberga. I njih dvojca su vazili za odlicne igrace na travi.

                                2.
                                Dava puta je u finalu savladao odlicnog Federera, koji je najbolji travar u istoriji. U oba meca, Federer bi pobijedio bilo kog drugo. Sjetite se kako je to izgledalo sa Marijem.

                                3.
                                Od 2011. u Uimbldonu ima tri titule, jedno finala i jedno polufinale kad je izgubio od Federera. 32 pobjede od 34 meca. To je fantasticnih 94%.

                                4.
                                Njegov servis na travi je gotovo jednako efikasan kao Federerov, a return mu je bolji. U razmjenama sa osnovene mozda je jedino Mari koji je bolji. Na prezi je jako pristojan. Mekinro smatra i odlican.

                                5.
                                Sve ovo je navelo Peta Kesa, koji je uvijek bio skeptican prema Novaku, da kaze da je Novak danas najbolji igrac na travi.

                                Comment

                                Working...
                                X