Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zile90 View Post
    Meni Novakov poraz od ovakvog Federera uopste nece tesko pasti,stavise..
    iskreno se nadam da nećemo morati da proveravamo ovu tvrdnju..
    Originally posted by gokara
    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

    Comment


    • Večeras imam toliko razloga za slavlje. Ipak najvažniji je prva godišnjica braka. Godinu dana smo u braku i 10 godina zajedno moja ljubav i ja. Starimo zajedno
      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        http://www.b92.net/sport/wimbledon20...nav_id=1014279

        http://www.b92.net/sport/wimbledon20...nav_id=1014236

        Respect za obojicu. Najezio sam se kada sam procitao oba intervjua i sada ne mogu da docekam nedelju. Nadam se da ce vecina forumasa procitati ove izjave i barem za jedan mec naci zajednicki jezik i zajednicki uzivati u ovoj igri koju svi toliko volimo. Ovo je stvarno praznik ovog sporta i nadam se da ce najbolji pobediti. Moje se zna - NAPRED NOLE!

        Odlican intervju:

        Federer:

        "Lično, ne razmišljam previše o meču koji smo odigrali ovde prošle sezone. Samo pamtim da je atmosfera bila neverovatna. Publika je bila u meču od prvog do poslednjeg poena. Srećan sam zbog činjenice da sam se vratio u finale Gren slema (svoje prvo upravo od prošlogodišnjeg Vimbldona), s kim god da igram uvek će biti veliki meč. Činjenica da mi rival Novak, prvi reket sveta, svakako dodaje posebnu notu", jasan je Federer, "Naravno da mi sve ovo mnogo znači. Ovo je ogromna stvar za mene. S druge strane, nije mi bitno da li mi je ovo prvi ili potencijalni Vimbldon. Finale Vimbldona je najveća stvar koja postoji. Nadam se da ću biti na nivou meča sa Marijem, pa ćemo videti šta će se dogoditi".
        Pinokio. On i Edberg nisu prestali da rzmisljau o proslogodisnjem finalu cijelu godinu dana. Sve su radili kako da malo poprave Rodzerovu igru i kako da ubace nervozu kod Novaak. Testirali u Dubaiu i Shangaju, preskakali u Londonu.... Prosle godine im je neocekivano umakao Uimbldon. Morali su to popraviti. I uspjeli su.
        Last edited by NI; 11-07-15, 10:44.

        Comment


        • Nemoj biti tako siguran u pobedu Federera.
          Seti se kako smo mi bili samouvereni pre finala RG-a pa nas je sve iznenadio Wawrinka.
          Ja se i dalje nadam da Novak ima još nekog keca u rukavu.

          Comment


          • TOP SPIN 4 - generalna proba

            Novak Djokovic - Rodzer Federer 6:0 6:1 6:0

            Generalna je jedno, a zvanicni mec nesto sasvim drugo.
            sigpic

            Comment


            • Malo realnosti ne bi skodilo Vladane

              Spoiler

              Comment


              • A britanci se ne smiruju...Današnji-The Independent o Srđanu i Višku pre xy godina...
                http://www.independent.co.uk/sport/t...internalSearch

                Ovo samo može da izazove Novakov inat i da iako omražen od medija u UK ipak uzme titulu.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Uh nema nazad, stigli smo do finala koje prije 15 dana mozda nismo očekivali, ali smo se potajno nadali... Novak nije Andy, i danas je finale tako da sve ostalo pada u vodu, bitno je samo koji će Novak danas izaći na teren, druga strana mi je totalno nebitna. Neću kao neki reći neće mi teško pasti poraz, hoće ali šta da se radi, ako do njega dodje idemo dalje. Neka Novak da sve od sebe pa sta bude. Srećno Nole, ljudi držite se
                  Last edited by proudNolee; 12-07-15, 11:46.
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Cisto da se nakon autobana zapljunem i ovde u baru Novakovu jerbo podrske nikad dovoljno.
                    Idemo rode!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by juventus View Post
                      NI,

                      RG je odavno zavrsen,nema vremena za analize gresaka na prasini vutra je u igri sve ce rane zaleciti zlatni pehar Wimbledona.Nikad ne bih menjao ove dve Wimbledonske titule za titule na RG .Jednostavno Wimbledon je zakon,trenutno je Novak u igri ,ide dalje ,kolo po kolo ,zreb je povoljan,nema zverki koje bi ga preterano potrosile i fizicki i psihicki sto je po meni Novaku najbitnije da do finala dodje sa maksimum goriva u rezervoaru
                      Citat kao mali uvod u danasanje finale,mislim da je ispunjen prvi i osnovni uslov da bi Novak bez obzira ko bio sa druge strane mogao do trijumfa.Rezervoar je PUN.Naravno znamo ko je sa druge strane,po meni bolja opcija nego Endi(ako nista, Rogera je u finalu dobio a od Endia izgubio)Treci i najbitniji segment danas koji odlucuje da pehar ode u Novakove ruke je uciniti mec fizicki tezak uterati ga u 5 setova.,svaka opcija u 5 povecava Novaku sanse za trijumf ,svaki minut igre preko 3 sata povecava sansu za 1% u Novakovu stranu.Max reli mec je kljuc.Da bi doslo do ovakvog razvoja dogadjaja Novak mora diktirati ritam meca nametnuti svoj stil, naterati Rogera da igra iz defanzive.Naravno osnovni preduslov je dobar servis ,sto manje brejk lopti i sto kasnije u mecu(ako reprizira servis iz proslogodisnjeg finala mi navijaci prezadovoljni)Srecno Novace i da se radujemo danas novoj tituli.IDEMOOOOOOOOO!

                      Comment


                      • Imate od mene lajk od srca za dobar stream koji nije Vektorov. FALA!
                        Last edited by Novak GO!; 12-07-15, 15:03.
                        I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                        sigpic

                        Comment


                        • Ovo je odlican test za Nola, sto se kaze "ko zna zasto je to dobro"/mislim na izgubljen "dobijen" drugi set/.
                          Nemam nikakve sumnje da ce sve biti dobro na kraju
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Novak juri 200 pobedu na GS
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Potpuno zasluzeno-titula, o svemu je Nole odlucivao u mecu-Nazdravlje
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Ljudi moji, ma ljudi moji 3 Wimbledon, bravo Novače, svaka čast, samo gazi, ne znam šta bi rekla, ovo je nevjerovatno
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X