Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je najsimpaticnije, sto Gaske daje sve vreme sve od sebe, i ima osecaj da je tu i da moze da dobije Novaka-sto daje car mecu a iziskuje od Nola maksimalnu posvecenost/upravo ono sto smo zeleli/


    Spoiler
    Sveukupno odlican mec sa puno izvanrednih poena-za spice
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Novak je pokazao da je odlicno tempirao formu za finale, a Gaske da je vanserijski igrac koji se vraca u svetski vrh/top 1o/
      Nazdravlje ti bilo Novace


      Spoiler
      Mnogo me interesuje izjava Gaskea posle meca
      Last edited by jovan; 10-07-15, 15:35.
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • #NOVAKOVANJE...
        sigpic

        Comment


        • E tako, a sad da se stave pare na protivnika u funalu. Dosta je bilo samo lose, sad cu ili da zaradim pare ili da se radujem
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Originally posted by prskaj View Post
            E tako, a sad da se stave pare na protivnika u funalu. Dosta je bilo samo lose, sad cu ili da zaradim pare ili da se radujem
            Moj covek samo sto sam se ja obezbedio i stavio pre turnira odredjenu svotu na Mareya i Rodzera
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Jack View Post
              Moj covek samo sto sam se ja obezbedio i stavio pre turnira odredjenu svotu na Mareya i Rodzera
              Debilno sam propustio brutalnu kvotu na Wawu, nekako nisam ni pomisljao na poraz, a prosle godine u ovo vreme radosno sam pukao pare na Rodzera
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Originally posted by prskaj View Post
                Debilno sam propustio brutalnu kvotu na Wawu, nekako nisam ni pomisljao na poraz, a prosle godine u ovo vreme radosno sam pukao pare na Rodzera
                Ja na Wawu nesto simbolicno stavio,a ni blizu da me utesi,al sam zato sa zadovoljstvom pukao na brazilce u fudbalu protiv nas
                sigpic

                Comment


                • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Ako neko nadje nesto u vezi ramena ... hvala?

                    Comment


                    • Originally posted by cacanin View Post
                      Ako neko nadje nesto u vezi ramena ... hvala?
                      anatomija-ramena.jpg

                      Comment


                      • Kakav poen. Bravo momci. Sjajno igraju.

                        Comment


                        • Neki paparazo je ipak uspeo da uslika bebca u kolicima dok ga Jelena šeta..
                          jao kakav je, kao Nole sa plavom kosom..
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Mislim da je za nas sa slabim živima najbolje da see maknemo sa foruma do nedelje novo finale, isti akteri da li će ishod biti isti ja samo očekujem od Novaka borbu do posljednjeg atoma a dalje sta bude
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Meni Novakov poraz od ovakvog Federera uopste nece tesko pasti,stavise...Posle RG-a jednostavno mi nije bitno da li ce bilo sta uzeti ove godine,jedina negativna stvar je sto ce do kraja karijere imati vrlo lep negativan skor u finalima.Sto se tice Federera covek igra verovatno najbolji turnir od Australije 2007.Novak se amabas nista ne pita u nedelju,cak ni za jedan set nema sanse,jedino ako Federer debelo padne i odigra najgori mec na turniru,a sanse za to su mozda 2 %.Sve u svemu cestitke matorom,a sto se tice Novaka molim Boga da barem Us Open uzme,inace opet sezona gde je on nazalost opet najveci gubitnik.

                              Comment


                              • HAJ! Namera mi je da vas pre svega pozdravim i pozovem na opustenost

                                Sanse u nedelju su bar 50:50, nista razlicite od sansi od jutros. Cak danas sjajna Federerova igra moze da deluje pozitivno na Novaka tako sto ce da ga trgne iz letargije koju mu ucitavamo kroz ovaj turnir, jer Novak posle dugo vremena nije favorit na papiru, a znamo da tad Novak pojacano grize. Ja jedva cekam nedelju!

                                EDIT: Sori, sad vidim da kladionice ipak favorizuju Novaka, pa ce biti da gresim da nije favorit na papiru
                                Last edited by Novak GO!; 10-07-15, 21:08.
                                I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X