Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Transkript celog jučerašnjeg intervjua... http://www.wimbledon.com/en_GB/news/...rterfinal.html
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Evo i Zuzaninog intervjua na B92 http://www.b92.net/sport/wimbledon20...nav_id=1013354

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Airborne,
        Ima jedna engleska poslovica: "Ne mozes se hrvati sa odzacarem!" Tj. bices prljav poslije toga.
        Ma koliko se slozio sa tobom i ma koliko se ni ja ne hvatam za odzacara, mrvicu mi zasmeta sto si napisao da nije trebao...
        "Ako ne sacuvamo pravdu, pravda nece sacuvati nas".
        Spoiler
        F. Bacon
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Morao sam ti dati like kad si citirao Fransis Bejkona. Ali svijet se promijenio od njegovog doba.

          Comment


          • PS

            Zaboravljam da te pitam. Jesi li ti stvarno iz 101. ili se samo zezas?
            Last edited by NI; 09-07-15, 14:44.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              PS
              Zaboravljam da te pitam. Jesi li ti stvarno iz 101. ili se samo zezas?
              Army ili Dalmatinac ?
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Originally posted by AIRBORNE View Post
                Army ili Dalmatinac ?
                Ti kao ne znas?

                Nije army nego division. Znaci nisi!

                Comment




                • Spoiler
                  Jelena je mnogo lijepa pa sam zato postavila ovu sliku
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Ja sam muzicar, kazem jesam, ma ne kazem nisam.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Ti kao ne znas?

                      Nije army nego division. Znaci nisi!
                      mozda? 150. idricka division, mladji serzanti militon kantary i aleksej yegorov.sorry zbog off,nisam mogao da odolim

                      Comment


                      • Originally posted by juventus View Post
                        mozda? 150. idricka division, mladji serzanti militon kantary i aleksej yegorov.sorry zbog off,nisam mogao da odolim
                        Iskljuceno. Nisu airborne.

                        Comment


                        • Originally posted by cssr View Post
                          jedna od urbanih legendi.
                          sa 19 godina novak je bio vec prilicno poznat i formiran igrac kad mu je tad jos aktivni tajger tim henman na nekoj veceri dobacio "mejt predji kod nas" i od toga je napravljen mit
                          mislim da je u pitanju bio dejvis kup 2006.
                          jedina konkretna ponuda te vrste je bila 2001. od teniskog saveza slovenije dok je jos bio anonimni skolarac (pokrivanje svih troskoba, uslov njihovo drzavljanstvo) koju je srki navodno glatko odbio. i to je to
                          Pobrkao si.Britanci su mu 2001e ponuli državljanstvo,on se dvoumio pa ipak odbio-i sam je potvrdio,ako te ne mrzi odgledaj celu emisijsa kraja februara ove godine, gde sam Novak govori o tome.Dakle,nije bilo zezanje nego ozbiljna priča o kojoj su njegovi dosta razmišljali,ali je on bio protiv.


                          A onda je priča na tu temu ponovo postala aktuelna kada je Bedene prihvatio državljanstvo UK.
                          Last edited by Marija81; 09-07-15, 17:52.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Vidim da nema interesovanja za sutrasnju analizu meca Novak-Rishar,pa da ostane za istoriju da je neko nesto napisao i za taj mec mada ima jos vremena do sutra.U temi Wimbledona naveo sam da Gaske ima najvece sanse da iznenadi u 1/4F a to se i dogodilo, jer ima igru za travu.Verujem da nema Novakovog navijaca koji nije vec upisao 3-0 i prolaz u finale.Vise bih bio zadovoljan da je Wawrinka prosao jer bi Novak morao dici nivo igra, a ovako ce bez pravog psiholoskog testa uci u finale u kom nema vremena za vezbanje i popravni.Ako udje u negativni psihicki mod u finalu slican onom na RG nema sta da trazi bez obzira ko bio sa druge strane mreze.Nadam se da ce Risar odigrati svoj najbolji mec na Wimbledonu i izgubiti sa 3-2 ,to bi bio pravi test za Novaka.Moze i da vodi 2-1 u setovima ili repriza protiv Andersona,potrebna je adrenalinsko-psiholoska drama sa publikom na Risarovoj strani,da vriste za svaki poen protiv Novaka, kao dobra priprema za finale. Bez ovog segmenta u finalu su mu sanse NI-jevski receno 20%

                              Comment


                              • Nema lakih protvinika u SF slama
                                Takodje nikako ne bih podcenjivala Gasqueta sto se same igre tice, odlicna taktika mu je donela pobedu protiv Waw, chipp and charge , plitki slajsevi kojima je iznudio mnostvo gresaka protivnika,svo vreme je bio mnogo blize osnovnoj nego sto je uobicajeno za njega, cak je FH delovao pristojno, nekoliko jako lepih vinera iz tog udarca . Na mrezi je oduvek imao mekane ruke, cini se i da je fizicki spremniji nego predthodnih sezona. Protiv Kyrgiosa servirao jako dobro, TB-e ove seozne igra veoma solidno.
                                U svakom slucaju ocekujem vecu borbu nego na RG, manje je i pritska na Richardu kako ne igra kod kuce, i ono cuveno " nema sta da izgubi" a zaista nema , prvo SF Wim nakon 8 godina. Gotovo sam uverena da ce i iz tog razloga igrati najagresivnije sto moze.
                                Novaku je mislim dovoljan jedan Andersonski mec na turniru, zato ocekujem da krene jako od pocetka, da pravi rane brejkove u setovima,popravi servis, ostrije returnira,i bude pripremljen na protivnicki slajs sto ce mu i te kako trebati u eventualnom F.
                                Last edited by Maxx-a; 09-07-15, 21:54.
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X