Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81
    Evo konferencije uživo za SK
    Ovo je samo sa nasim novinarima... nije to Originale
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Ma mene interesovalo šta on ima da kaže našim novinarima.Obrisaću tu poruku.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Isečen je deo kada proziva DM

        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Novak je sve ispravno rekao u intervjuu. Samo jedna greska. Nije smio reci "especially one kind of media in England." Zadnje sto mu treba je rat sa DM-om.
          Znaci treba da prica ono sto ne misli tj. da gladi j* drugima. On moze da zivi bez DM ali "DM ne moze bez njega"
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Zapravo je trebao biti polite do kraja i izviniti se engleskim medijima, pogotovo DM-u
            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

            Comment


            • Airborne,

              Ima jedna engleska poslovica: "Ne mozes se hrvati sa odzacarem!" Tj. bices prljav poslije toga.

              Cinjenica da je izbaceno iz sluzbenog transkripta govori da i u Uimbldonu zele da zatvore tu pricu. KO zna, mozda Novak bude pobjednik u nedjelju? Oni postuju svoje pobjednike.

              Comment


              • Potom je usledilo prepucavanje sa jednom novinarkom koje je počelo pitanjem: Kažeš da su mediji preuveličali incident sa devojčicom. Pojavile su se fotografije na društvenim medijima, ljudi su bili prilično zabrinuti zbog toga.
                “Zabrinuti na koji način“, pitao je Novak.
                Da je ona izgledala veoma uplašeno.
                “Pa, to nije slučaj“.
                Samo da shvatim, rekao si da si razgovarao sa njome, kada?
                “Pre sat vremena, posle mog meča“.
                I ona je u redu?
                “Savršeno je u redu. Mediji vole da naprave veliku stvar od toga, posebno jedna vrsta medija u Engleskoj, i znate na koje mislim“.
                Zapravo, ne znam.
                “Da, znate“.
                Ne znam. Koje?
                “Ne želiim da kažem, ali vi znate koje novine su preuveličale stvar“.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  A ovako sigurnom igrom i pobedom, da kažem slobodno šmekerskom (jače od mene) jednostavno ih smiri i primiri i sve je na svom mestu. Naravno, biće i teških momenata, biće to težak ispit, ne samo protivnik, ko god bio sa druge strane .
                  Nole - smeker
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Airborne,

                    Ima jedna engleska poslovica: "Ne mozes se hrvati sa odzacarem!" Tj. bices prljav poslije toga.

                    Cinjenica da je izbaceno iz sluzbenog transkripta govori da i u Uimbldonu zele da zatvore tu pricu. KO zna, mozda Novak bude pobjednik u nedjelju? Oni postuju svoje pobjednike.
                    Službeni transkript je uvek ceo, nikada se ništa ne izbacuje, samo nije još izašao. Evo ovde uvek pronađem uglavnom (zavisi od turnira) sve Novakove intervjue http://www.asapsports.com/show_player.php?id=12618
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • https://youtu.be/3Fr6R1seAHo

                      Comment


                      • Izvinite za zabunu.Ok je za transkript,ali mislim da nije trebalo da bude izbačeno iz videa pres konferencije.Ipak je ljudima koji ne prate baš sve teniske vesti lakše dostupan video format intervjua.
                        Što se mene tiče bio je čak i preblag,ali mislim da je onome ko poznaje Novaka sve bilo jasno kada je na kraju meča pozdravio publiku.
                        Jedno je sigurno-svuda u Svetu uspeh se ne prašta.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by cacanin View Post
                          Hah, klasik Nole
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Britanci po principu "ili si sa mnom ili protiv mene".A evo i zašto ovo govorim.
                            Pre izvesnog vremena,možda baš i pred početak W(ne sećam se tačno),Novak je dao zanimljiv intervju,u kome je pričao i o tome zašto je svojevremeno odbio UK državljanstvo.
                            Možda je i to samo delić slagalice a možda i poveći deo-ko zna.
                            jedna od urbanih legendi.
                            sa 19 godina novak je bio vec prilicno poznat i formiran igrac kad mu je tad jos aktivni tajger tim henman na nekoj veceri dobacio "mejt predji kod nas" i od toga je napravljen mit
                            mislim da je u pitanju bio dejvis kup 2006.
                            jedina konkretna ponuda te vrste je bila 2001. od teniskog saveza slovenije dok je jos bio anonimni skolarac (pokrivanje svih troskoba, uslov njihovo drzavljanstvo) koju je srki navodno glatko odbio. i to je to

                            - 50. vimbldonska pobjeda. dobrodosao u klub.
                            preskoceni lendl edberg ivanisevic..

                            - rekoh jednom da u karijeri nece izgubiti atp mec od monfisa i cilica.
                            i dalje stoji. mislim da je to sad nekih 25-0 nebitno..

                            - i jos 1 moja teorija,
                            da je uzeo rg, sto posto bi odletio od andersona ovdje,
                            100 posto!
                            ovako sad idemo od kraja..
                            ponavlja se 2011.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Hah, klasik Nole
                              Dobri su obojica... ali Nole ga uvek prevesla haha.

                              Comment


                              • Originally posted by cacanin View Post
                                Dobri su obojica... ali Nole ga uvek prevesla haha.
                                Ja ne znam kako je to sve tacno bilo, ali Novak je na kraju ispao najpametniji i sve ih je nadmudrio
                                Ahahahahahahahahahah!!!!!!
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X