Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    [quote author=majabl link=topic=478.msg275541#msg275541 date=1300806643]
    Pa otkud znam... fghj48d
    [/quote]
    Pa to je kljucna stvar.Mogli su da budu i 5 metara iznad zemlje.Kako ja da provjerim to sto rade ti turisti?Bas me zanima o cemu se radi.
    Oznoji se Tata sav,
    bekendi ga strasno muce,
    borio se kao lav!
    al' mu ipak g.za puce!

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      Reklama je....mnah $%&5qw7 Kao i sve reklame posle one sa babom i striptizom iz '09., ta je jos uvek neprevazidjena.
      ~ Djoko ~ Fed ~ Nikolay ~ Simon ~ Dolgo ~ Soda ~


      "Those who overlooked Djokovic don't know anything about tennis" - Fed

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        [quote author=jinxy link=topic=478.msg275549#msg275549 date=1300807123]
        Pa to je kljucna stvar.Mogli su da budu i 5 metara iznad zemlje.Kako ja da provjerim to sto rade ti turisti?Bas me zanima o cemu se radi.
        [/quote]


        Pa sigurno nisu bili 1000 metara iznad zemlje. $%&5qw7
        Nisu bas ni 5, ali naravno da nisu bili "iza oblaka", sto bi rekao Federerov dvojnik Lepi. $#^%RT
        A ovo u NJ je bila dodatna ponuda u Six Flags-u u NJ ( http://www.sixflags.com/greatAdventure/index.aspx) kad sam ja bila, 2009. godine, platis 40 ili 50 dolara i letis 5 min pricvrscen za krila neke cudne letjelice, ne znam ni to tacno na kojoj visini je bilo, ali nije bilo visoko. Ja nisam probala jer su druge (mnogo zanimljivije) aktivnosti bile uracunate u cijenu karte, a ova je bila dodatna i skupa. $#^%RT

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          meni je reklama bas onako adrenalinska kad se uzdignu u vazduh najezim se i dodje mi da aplaudiram...produkcijski definitivno nesto najbolje sto sam video
          "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC


            http://novakdjokovic.rs/news.php?akc...59&jezik=1
            sigpic

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              Nije da je nash,ali je shampion i veliki chovek!
              Samo ti, u mome srcu si, jedna jedina, nepobediva, moja ljubavi!

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                [quote author=Vladan link=topic=478.msg275567#msg275567 date=1300808829]

                http://novakdjokovic.rs/news.php?akc...59&jezik=1
                [/quote]
                i posle kritikuju Novaka sto ne placa porez Srbiji $JS}|
                "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  Ja ne mogu da vjerujem da vi vjerujete u to da je on igrao u vazduhu #%d* Koju ste ocjenu imali iz fizike? &*#GI(]
                  Ovo je toliko glupa reklama da je to nemoguce, sve jedno koji je teniser, pa bio to Novak ili neko drugi...Reklama je promasaj...
                  Federerova je 10 puta bolja od ove, a traje 10 puta manje... $8#a
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    Andyeva reklama pobedila sto se mene tice. $#^%RT Otkacena skroz.


                    Majo, koje crno osiguranje, prvo, ne znam cime da ga vezes, mnogo su jake gore sile, ono sto se vidi u reklami je bogme poveca visina, enivej, niti bi on to uradio (smem da se kladim), jer prvo ne bi igrao tenis, a kao drugo ne bi ni mogao da skija, jer bi poginuo da se ista desi, a verujem i da sponzori ne zele da rizikuju lepu zaradu. h5g6k8

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      ukusi su razliciti, meni je ovo najbolja reklama ikada...vi kako hocete
                      "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        [quote author=ivan piper link=topic=478.msg275607#msg275607 date=1300813325]
                        Ja ne mogu da vjerujem da vi vjerujete u to da je on igrao u vazduhu #%d* Koju ste ocjenu imali iz fizike? &*#GI(]
                        [/quote]


                        Nisam rekla da je igrao gore, to sigurno nije, rekla sam samo da vjerujem da je stajao na krilu aviona dok se avion kretao i to nije ne znam koliko rizicno niti ne znam kakva pamet...

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          Ma ok je to, ali ima nekih koji vjeruju da je igrao u vazduhu *E8$
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            Ovo mu vishe dodje mini-film...ovako bi bila reklama za shta?Rekete...suvishe truda zarad reklamiranja obichnog reketa..ovako je vishe film-zafrkancija...uostalom sve navedene reklame dosad nisu reklame upravom smislu...mnogo su 'umetnichkije' od obichnih...

                            Meni se neshto ne svidja kako je odradjena... p%8@

                            Mislim da tenis mora da se igra u vazuhu,hteo ili ne hteo $#^%RT
                            “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                            Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              [quote author=Nyman-Nemanja link=topic=478.msg275629#msg275629 date=1300814539]
                              Ovo mu vishe dodje mini-film...ovako bi bila reklama za shta?Rekete...suvishe truda zarad reklamiranja obichnog reketa..ovako je vishe film-zafrkancija...uostalom sve navedene reklame dosad nisu reklame upravom smislu...mnogo su 'umetnichkije' od obichnih...

                              Meni se neshto ne svidja kako je odradjena... p%8@

                              Mislim da tenis mora da se igra u vazuhu,hteo ili ne hteo $#^%RT
                              [/quote]
                              Ti ako tako mislis, ti si onda hater. Ne moze bit drugacije ^&*ST*^#

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                Ne,i ja tako mislim pa navijam za Novaka,ali ti si poceo sa tim prvi,sa recenicom da je dobra samo zato sto je Novak u njoj,i stvarno necu vise da ulazim u raspravu
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X