Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trebalo bi valjda ovo da igra ali nigde još nema potvrde

    Comment


    • Hvala.To će biti odlična priprema pred treću titulu
      Last edited by Marija81; 15-06-15, 16:48.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Obecala sam da ovde vise necu pisati, ali ovo vredi da prekrsim obecanje

        Veliki Novak nemoguće učinio - MOGUĆIM!
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Veliki čovjek prije svega, svaka čast Nole
          1. Andrey Rublev
          2. Thanasi Kokkinakis
          3. Alexander Zverev
          4. Ernesto Escobedo

          Renesansa tenisa u 2016 godini.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Obecala sam da ovde vise necu pisati, ali ovo vredi da prekrsim obecanje

            Veliki Novak nemoguće učinio - MOGUĆIM!
            Bog !

            Comment


            • Bolest od coveka
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Znala sam da će on pokušati i uraditi sve što je u njegovoj moći... dok su se ovi "ostali" valjda od sramote nadovezali, pošto je bila neviđena medijska hajka. A samo da su se setili i odgovorili na zahtev o finansiranju ove dečice i njihovom odlasku na Specijalnu Olimpijadu, uštedeli bi danas 30.000 $ naših para (danas je inače bio poslednji dan uplate... a kao i uvek kod nas... čeka se poslednji momenat), ovako odoše naše pare, po ko zna koji put, kroz prozor (novac se uplaćuje iz budžeta).
                Hvala i sportistima u Bakuu koji su se sami organizovali i sakupili 500.000 din...Svaka čast, ovo im je valjda najsjajnija medalja! A šta je jadan Vanja Grbić pretrpeo za svo ovo vreme sakupljajući i moleći za novac... to samo on grešan zna. Prosi i kuka mesecima i danima, a dao je ovoj zemlji milion puta više nego one nesreće u vlasti.
                Hvala ti Nole, po ko zna koji put!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ja jednostavno više nemam riječi za ovog čovjeka, svaka riječ je mala i nije dovoljna da opiše kakva je on veličina
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Naklon do poda ! 🙌❤

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Obecala sam da ovde vise necu pisati, ali ovo vredi da prekrsim obecanje

                      Veliki Novak nemoguće učinio - MOGUĆIM!
                      Ipak su nesposobnjakovici uspeli da izvacare Novaka za tri milje.Tacno su znali da ce da uskoci Novak.Ali necu dalje da ne ulazim u politiku.Novak uopste nije upitan po ovakvim pitanjima ali bas zbog ovakvih stvari mu je pametno da je prijavljen u Montekarlu jer bi inace bio krava muzara ovdasnjih nesposobnjakovica i lopuza, koji ce sve uraditi da dodju do love zaradjene postenim radom i bez pomoci drzave.Sramota.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Obecala sam da ovde vise necu pisati, ali ovo vredi da prekrsim obecanje

                        Veliki Novak nemoguće učinio - MOGUĆIM!
                        Piši nam uvek ovakve vesti

                        Originally posted by juventus View Post
                        Ipak su nesposobnjakovici uspeli da izvacare Novaka za tri milje.Tacno su znali da ce da uskoci Novak.Ali necu dalje da ne ulazim u politiku.Novak uopste nije upitan po ovakvim pitanjima ali bas zbog ovakvih stvari mu je pametno da je prijavljen u Montekarlu jer bi inace bio krava muzara ovdasnjih nesposobnjakovica i lopuza, koji ce sve uraditi da dodju do love zaradjene postenim radom i bez pomoci drzave.Sramota.
                        Novak bi svakako pomogao,pri tom je čitavu akciju pokrenuo veliki Vanja Grbić,dobri su prijatelji,Novak je i putem DM podržavao Vanjinu akciju.
                        Ovo ostalo što si napisao razumemo se.Stalno mu neki(koji ga ne vole) pominju porez i ostalo,a on je u Srbiju kroz humanitarni rad "upumpao" mnogo više nego što bi išlo kroz porez pa kroz ruke političara.

                        Zbog dvojice pomenutih -Novaka i Vanje Grbića sam preponosna što smo zemljaci i što živim u eri ovakvih LJUDINA.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Novak potvrdio da igra The Boodles 2015.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • "Da ima problema, ima, i fizičkih i psihičkih, ali ranije je i kad mu je bilo najteže u životu, sve to uspevao da prevaziđe. Novak sada nije vrhunski pripremljen i na njegovom timu je da otkrije zašto je to tako. Bez mnogo rada nema ni uspeha, i on to jako dobro zna. Preokupiran je svojim privatnim problemima, kako čujem, on je sve preuzeo na sebe i tenis mu trpi" - smatra Genčićeva.

                            Ovo je izjavila pokojna Jelena Genčić posle OI 2012

                            Da li neko zna o čemu se tada radilo? Šta je on to sve preuzeo na sebe?

                            Dalje u tekstu se navode i reči od Jelene Genčić:

                            Nije to lako, stalno biti na putu i vući kofere po celom svetu. Ali, čitam novine i vidim da Novak kaže: “Ipak idem u Toronto“. Šta znači to „ipak“?

                            Evo i celog teksta:

                            http://www.e-tenis.org/2012/08/okovi...lema-nije.html

                            Comment


                            • Ne znam, ali tumačim da su postojali problemi sa Vajdom, koliko znam Vajdina porodica je počela da trpi zbog konstantnog odsustva oca i muža. Eto taj problem je prevazidjen, meni lično se ova kombinacija Vajda-Beker veoma dopada, njih dvojica se upotpunjuju i čine ono nešto što Novaku treba. Mislim da poslednji poraz ne treba da nam pomuti razum, ja iskreno verujem da su njih dvojica (trojica) dobitna kombinacija i da će nas učiniti veoma srećnim još puno, puno puta.
                              Drugi problem, takodje privatne ali, lične prirode u Noletovoj glavici smatram da je bila situacija sa tadašnjom devojkom, danas suprugom. Mislim da je njihova veza, isto kao i Vajdin brak, počela da trpi zbog teniske profesije. Lepo je to, ali ne može svako sebe da pronadje kao "pratilja" muža ili žene tenisera po belom svetu. Ili da sedi kod kuće sam i podiže decu. Činjenica je da smo strepili, onako sebično, navijački, da će beba i svadba da odvuku Noletovu pažnju i da će vrlo brzo okačiti reket o klin. Ali eto, bogu hvala, uopšte nismo bili u pravu, Nole je sa svojom porodicom uz sebe ušao u nevidjenu seriju pobeda koja je eto, samo na kratko prekinuta. Porazi su sastavni deo soprta, ali Nole će nastaviti da igra kao zmaj, ubedjena sam u to, zato što njegova snaga proizilazi iz njegovog, sada, apsolutno ispunjenog privatnog života, takav je on čovek.
                              Eto to je moje mišljenje o tim mogućim problemima koje je tada spominjala Genčićeva.
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Originally posted by gokara View Post
                                "Da ima problema, ima, i fizičkih i psihičkih, ali ranije je i kad mu je bilo najteže u životu, sve to uspevao da prevaziđe. Novak sada nije vrhunski pripremljen i na njegovom timu je da otkrije zašto je to tako. Bez mnogo rada nema ni uspeha, i on to jako dobro zna. Preokupiran je svojim privatnim problemima, kako čujem, on je sve preuzeo na sebe i tenis mu trpi" - smatra Genčićeva.

                                Ovo je izjavila pokojna Jelena Genčić posle OI 2012

                                Da li neko zna o čemu se tada radilo? Šta je on to sve preuzeo na sebe?

                                Dalje u tekstu se navode i reči od Jelene Genčić:

                                Nije to lako, stalno biti na putu i vući kofere po celom svetu. Ali, čitam novine i vidim da Novak kaže: “Ipak idem u Toronto“. Šta znači to „ipak“?

                                Evo i celog teksta:

                                http://www.e-tenis.org/2012/08/okovi...lema-nije.html
                                Mislim da je sve što je napisala Larisa tačno,plus da je u tom periodu preminuo i Novakov deka,a jako brzo se i oko Srđanovog zdravlja polemisalo,mislim da je već tada bilo problema,ali su tek kasnije progovorili o tome.Ovo oko Vajde mislim da nije toliko uticalo.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X