Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    [quote author=Prototype link=topic=478.msg275484#msg275484 date=1300803092]
    Da je neko drugi umesto Novaka 99% forumasa bi reklo da reklama pojma nema... ali posto je ipak Novak u njoj onda je najbolja... NOT!!
    [/quote]
    Kakve to veze ima???Ja navijam za novaka pa kazem da mi nije nista specijalno i da sam ubedjen da nije leteo,nego da je namontirano.Vi hocete da kazete da smo mi Novakovi navijaci kao povlasceni ovde? EI*I9
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      [quote author=-dacha- link=topic=478.msg275487#msg275487 date=1300803259]
      Kakve to veze ima???Ja navijam za novaka pa kazem da mi nije nista specijalno i da sam ubedjen da nije leteo,nego da je namontirano.Vi hocete da kazete da smo mi Novakovi navijaci kao povlasceni ovde? EI*I9
      [/quote]
      Ma realno da nije Novaka verovatno niko ne bi ni zavrsio reklamu... pre svega ajd reci mi sta je poenta same reklame ? Iako svi znamo da bi loptica otisla u 3 pm zbog vetra, da li neko stvarno veruje da se moze tenis igrati u vazduhu $#^%RT Msm stvarno sta je poenta ove reklame ?

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        Meni je reklama super. $%&5qw7
        Jeste predugacka, &+I}\ ali su htjeli da ubace malo "filmskih" efekata i zato su je oduzili. Ali meni se svidja. <thumbsup>
        Ne vjerujem da su igrali tenis gore, ali vjerujem da su stajali na krilima aviona, bili su pricvrsceni za krila i imali za sta da se uhvate prilikom polijetanja i kad "zapne", a avion je isao veoma sporo, tako da to nije nista posebno... $%&5qw7

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          [quote author=Prototype link=topic=478.msg275498#msg275498 date=1300803963]
          Ma realno da nije Novaka verovatno niko ne bi ni zavrsio reklamu... pre svega ajd reci mi sta je poenta same reklame ? Iako svi znamo da bi loptica otisla u 3 pm zbog vetra, da li neko stvarno veruje da se moze tenis igrati u vazduhu $#^%RT Msm stvarno sta je poenta ove reklame ?
          [/quote]
          Sto mene teras da objasnim u cemu je poenta kad sam ja rekao da reklama nije nista specijalno meni?Samo ne znam cemu toliki hejterski stav prema Novaku i njegovim navijacima (%fsd%&j
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            Majo, ti najozbiljnije mislis da je on leteo tako zakacen? #^GH*#
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              Meni je isto odlicna,posebno kaubojska muzika,time su me kupili $#^%RT
              E sad je li najbolja pitanje je,Roger-ove reklame su stvarno fenomenalne,a i ona Andy-eva magija sto je jinxy postovala je meni prejaka +*@WT*48*
              sigpic

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                [quote author=Vladan link=topic=478.msg275506#msg275506 date=1300804364]
                Meni je isto odlicna,posebno kaubojska muzika,time su me kupili $#^%RT

                [/quote]
                Ti i tvoji vesterni. #%d* $#^%RT
                Oznoji se Tata sav,
                bekendi ga strasno muce,
                borio se kao lav!
                al' mu ipak g.za puce!

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  [quote author=bojanaBG lin &*(@W6 k=topic=478.msg275505#msg275505 date=1300804347]
                  Majo, ti najozbiljnije mislis da je on leteo tako zakacen? #^GH*#
                  [/quote]
                  Nemoj curi da kvaris mastu!
                  Oznoji se Tata sav,
                  bekendi ga strasno muce,
                  borio se kao lav!
                  al' mu ipak g.za puce!

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    [quote author=-dacha- link=topic=478.msg275503#msg275503 date=1300804289]
                    Sto mene teras da objasnim u cemu je poenta kad sam ja rekao da reklama nije nista specijalno meni?Samo ne znam cemu toliki hejterski stav prema Novaku i njegovim navijacima (%fsd%&j
                    [/quote]
                    Gledaj ovak' da ti pojasnim. Nisam hater, vec ako ne volim gledati neciji tenis tj nacin kako neko igra, onda kazem da mi je taj teniser antipatican, ne kao osoba vec kao teniser. Meni je potpuno nebitno ko je on, kako se zove iz koje drzave dolazi bla bla.

                    Sto se tice ove reklame jednostavno ne vidim nista spec u ovoj reklami i to iznosim ovde. E sad moze se lepo staviti u pravilima da ako neko nekim slucajem je navijac Feda i kaze lose(u ovom slucaju za reklami obicnu) onda je on odmah Hater ili jednostavno ne sme nista napisati u vezi Djokovica. Cisto da mi niko ne pise da sam hater na svaki post o Djokovicu

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      [quote author=jinxy link=topic=478.msg275513#msg275513 date=1300804641]
                      Ti i tvoji vesterni. #%d* $#^%RT
                      [/quote]
                      Svi zaboravljaju na taj prelijepi period filma,ali Novak i Head nisu $#^%RT
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        A sponzori reklame su toliko glupi da jedva cekaju da im se neko na snimanju polomi. &*#GI(]
                        Oznoji se Tata sav,
                        bekendi ga strasno muce,
                        borio se kao lav!
                        al' mu ipak g.za puce!

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          Meni je muzika isto odlicna +*@WT*48*


                          Andy-eva reklama koju je Jinxy postovala je odlicna,kao i avatar koji je prije imala,a vise nema +-*^%*
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            [quote author=bojanaBG link=topic=478.msg275505#msg275505 date=1300804347]
                            Majo, ti najozbiljnije mislis da je on leteo tako zakacen? #^GH*#
                            [/quote]


                            Pa nije ni prvi ni posljednji koji bi to uradio... U New Jersey-ju rade nesto slicno sa turistima, platis i letis, jednostavno su bili potpuno osigurani, zakaceni za krila i ona zeljeza okolo... Nije to neka naucna fantastika...
                            Naravno, ne vjerujem da je igrao gore tenis, ali nije nikakva posebna pamet stajati potpuno pricvrscen za krilo aviona koji se sporo krece i pri tom imati za sta da se drzis...

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              [quote author=majabl link=topic=478.msg275519#msg275519 date=1300805204]

                              Pa nije ni prvi ni posljednji koji bi to uradio... U New Jersey-ju rade nesto slicno sa turistima, platis i letis, jednostavno su bili potpuno osigurani, zakaceni za krila i ona zeljeza okolo... Nije to neka naucna fantastika...
                              Naravno, ne vjerujem da je igrao gore tenis, ali nije nikakva posebna pamet stajati potpuno pricvrscen za krilo aviona koji se sporo krece i pri tom imati za sta da se drzis...
                              [/quote]
                              E super!Samo mi jos reci na kojoj visini se to sve odvijalo?
                              Oznoji se Tata sav,
                              bekendi ga strasno muce,
                              borio se kao lav!
                              al' mu ipak g.za puce!

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                Pa otkud znam... fghj48d

                                Comment

                                Working...
                                X