Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by juventus View Post
    Arogancija?Cija?Gde?
    Moja i tvoja i hiljade drugih Novakovih navijaca.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Moja i tvoja i hiljade drugih Novakovih navijaca.
      Izvini al nisi mi najjasniji,u cemu je arogancija mene kao navijaca da sam ubedjen u osvajanje RG na kom je pao Nadal i Marej.Osvojen svaki vazniji turnir ove godine,zasto bi to bila arogancija ,to je za mene suva realnost koja se nazalost nije desila.Stan je odigrao mec zivota na sljaci a Novak nije bio na nivou ,sve je otislo na Stenov mlin.Evo po tebi bicu opet arogantan i reci da sam 100% ubedjen da Novak osvaja Wimbledon a ti tu nadji kontraargumenat i dokazi aroganciju.

      Comment


      • Originally posted by juventus View Post
        Izvini al nisi mi najjasniji,u cemu je arogancija mene kao navijaca da sam ubedjen u osvajanje RG na kom je pao Nadal i Marej.Osvojen svaki vazniji turnir ove godine,zasto bi to bila arogancija ,to je za mene suva realnost koja se nazalost nije desila.Stan je odigrao mec zivota na sljaci a Novak nije bio na nivou ,sve je otislo na Stenov mlin.Evo po tebi bicu opet arogantan i reci da sam 100% ubedjen da Novak osvaja Wimbledon a ti tu nadji kontraargumenat i dokazi aroganciju.
        Polazim od toga da si poznavalac tenisa. 100% nije suva realnost. Nikad, nista u sportu nije 100%

        Ja mislim da je Novak glavni favorit za Uimbldon, USO, AO 2016 i RG 2016. Za svaki od tih turnira mu dajem sanse izmedju 30% i 50%.

        Comment


        • Što život zna da priredi sranja...
          Ovo danas previše boli.. Nisam dobro.. Bukvalno.. Ufffff..

          Stanu svaka čast.. Zaslužio je danas pobedu i pehar.. I onaj gest kada je prišao Novaku na klupi će mi ostati večno u sećanju.. Odigrao je najbolje kada je bilo najpotrebnije.. Novak je odigrao.. Novak je odigrao.. Novak NIJE odigrao..

          Ljudino, idemo dalje.. Čekaju nas nove pobede..
          Pozdrav Novakovim navijačima!

          Comment


          • NI i ja sam bio ubedjen da ce izvuci pouke i posle 2011 i 2012 i 2013 i 2014 i sta mislis ti, da li je on izvukao pouke iz tih meceva?
            Nesto sigurno jeste, ali da li je dovoljno?
            E sada reci da ce izvuci pouke i iz ovog, pa onda sve tako do 2020 da teramo jbg Ja i dalje verujem da ce ga uzeti, ali mnogo su ovo jaki udarci za Novaka, svi ovi porazi na ovom slemu.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Sandu duboko sam razocaran ovim tvojim postom. DUBOKO
              sigpic

              Comment


              • Miran sam, ponosam sam a takodje se i osecam porazeno.
                Milijarde misli mi kolaju glavom a sve je vezano za ovo danas a opet tesko je to pretociti na tastaturu.

                1. Velike cestitke Vavrinki, zasluzena pobeda. Citav mec je znao sta hoce.
                2. Cestitke Novaku, ponosan sam na njega. Mi drugog i boljeg nemamo a nesto mi se i ne trazi nesto tj. neko drugi.
                3. Ako nista drugo imao sam takodje priliku da dozivim da se "forumaska konkurencija" da prostite usrala pred finale.
                Mogu oni sada da nam salju uvijene pakete sa masnicam u vidu lepih i afirmativnih poruka, postova... sta god
                ali cinjenica je da su se usrali od straha za pozicije i utvrsjenja koje sada drze
                4. I pored cinjenice da je vremena sve manje a GS poraza sve vise nekako osecam da ce svo ludovanje po pitanju rekorda i tih prica
                stati ako se ne docepa bar jednog od sledeca dva GS. Realno jos nista nije gotovo ako govorimo o broju GS.
                5. Ipak treba biti realan. Novak je samo dok se probijao na ATP imao drcnost u konstanti sada je nema.
                On je ocito ubedjen da je taj drk_segment za titulu (nadam se da je ovo poslednji put) remetilacki za njega tako da...
                Rodja i Rafa imaju taj segment i jasu na njemu po terenu ali on ne. I ne treba ga na tu temu kritikovati, treba ga kritikovati po drugim segmentima
                ali docicemo i do toga.
                Jako lep primer je aplauz za njega od strane publike, kojoj se on zahvaljuje i pokazujeje joj suze.
                Ali ta publika nije aplaudirala jer voli Novaka, nego voli porazenog i uplakanog Novaka, a on nema pojma.
                E to je taj njegov decacki duh, daj da se svima dopadnem i da svima bude potaman a da ja pobedjujem... to na zalost tako ne ide.
                Mozda ga zato i najvise volim, ma koliko me ovo bolelo ubedjen sam da se treba "boriti za njega". Mozda on ima i neku vecu misiju nego tenisku,
                da pokaze ovom narodu na ExYU prostorima koliko je tesko i kada imas uspehe i da stalno treba raditi a da je Novak pravi primer toga.
                Verovatno ta misija za narod ne bi bila uspesna da je on sada neki Kiborg i da sve patosira. Takav bi ovde trajao kratko. Mi ovde volimo da pevamo
                o sreci i da oplakujemo istovremeno.
                6.

                Vise ne znam ni sta sam hteo da kazem ni gde gonim, blokirao sam se.
                Nastavicu sutra, prekosutra u svakom slucaju... zelja mi je da malo kritikujem igru i taktiku ali ima dana.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Novakov komentar meca: “Borio se jesam, ali nije bio moj dan. Svega je tu bilo – malo nedostatka ’goriva’ u nogama, malo psihičkog opterećivanja i, nažalost, poklekao sam u važnim trenucima.

                  I uz to Stanov meca zivota i svaka mu cast na tome, nije rezultat mogao biti drugaciji.

                  Comment


                  • Originally posted by juventus View Post
                    Izvini al nisi mi najjasniji,u cemu je arogancija mene kao navijaca da sam ubedjen u osvajanje RG na kom je pao Nadal i Marej.Osvojen svaki vazniji turnir ove godine,zasto bi to bila arogancija ,to je za mene suva realnost koja se nazalost nije desila.Stan je odigrao mec zivota na sljaci a Novak nije bio na nivou ,sve je otislo na Stenov mlin.Evo po tebi bicu opet arogantan i reci da sam 100% ubedjen da Novak osvaja Wimbledon a ti tu nadji kontraargumenat i dokazi aroganciju.
                    Ma sve je to jedan veliki biznis nema tu vise cistoce kao pre 30 godina.Sve se svodi na novac.dal je moguce da neko moze udarati ovoliko iz sve snage a pre toga protiv Conge nista da ne pokaze i tokom cele godine.moj utisam je da tu ima dopinga i ucenjivanja tipa dobijes bonus par miliona da ga otreses dozvoljeno ti je sve....o namestanju zrebova ne treba trositi reci uvek je dobio najgori moguci ja mu skidam kapu na ovome sto je postigo u karijeri i to je puno u kakvom okruzenju se nalazi...

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Polazim od toga da si poznavalac tenisa. 100% nije suva realnost. Nikad, nista u sportu nije 100%

                      Ja mislim da je Novak glavni favorit za Uimbldon, USO, AO 2016 i RG 2016. Za svaki od tih turnira mu dajem sanse izmedju 30% i 50%.
                      Prvenstveno sam Novakov navijac,brojka 100% za mene predstavlja Navijacku ubedjenost u Novakov uspeh,naravno to ne bih upotrebio za Ducija Lajovica je covek jednostavno nema rezultate za takvu tvrdnju a to ne znaci da on ili ostali nemaju nikakvu sansu.I nisam bas neki poznavalac tenisa,bar me staistika u tome demantuje i to bas danas,zar ne?

                      Comment


                      • Kladionice su cudo uzelo maha u svim sportovima

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Sandu duboko sam razocaran ovim tvojim postom. DUBOKO
                          Pazi rekao si da ces se vratiti kada Novak osvoji RG? Znaci cekamo te na teniskom pdf jos najmanje godinu dana ili se vracas? (ovih nekoliko postova ne racunam)

                          E da je Novak danas igrao duboko ne bi bilo potrebe za dubokim rezocaranjem JBG
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Mene samo zanima sta mu se desilo sa servisom? Poradjao je servis gemove kao da je Stan ne znam kakav riterner. Pa protiv Nadala i Skota koji su neuporedivo bolji riterneri je dosta lakse drzao servis.
                            Tu lezi i kljuc neuspeha, previse energije je trosio u svojim servis gemovima i zato je trpeo ritern, nije uspeo da u kontinuitetu pritiska Stanov servis i da ga cini nervoznim. Naravno, i zakasnelo reagovanje na desavanja na terenu, tek pocetkom cetvrtog je nesto promenio, pa se onda opet vratio na staro. Medjutim, sva ta srljanja su posledica loseg servisa, sta se s njim desilo za mene je najveca misterija ovog finala.

                            Sve u svemu, u finalu je nadigran i nema za cim da zali a opet ovo je najtezi poraz u karijeri. Dosao je u top formi u Paris, napokon slomio Nadala i od tog trenutka kao da je sve krenulo nizbrdo. Neshvatljiva nervoza kad je imao prakticno gotov mec protiv Skota i onda ovo danas. Tek kad je sve bilo izgubljeno pokazao je emocije, tako atipicno za Novaka.

                            Boli ovo zestoko, da se ne lazemo, i bojim se da je za Novaka i ova sezona, bar sto se slemova tice, zavrsena. Ali sta je tu je, ne mogu svi biti masine za stancanje slem titula, mora da postoji neka ravnoteza. I dalje je to odlicna karijera. Ne mogu svi pisati istoriju.

                            Na kraju, dobio je ovacije pariske publike i dobice ih uvek kada izgubi finale. Vole ga samo porazenog i uplakanog.
                            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Pazi rekao si da ces se vratiti kada Novak osvoji RG? Znaci cekamo te na teniskom pdf jos najmanje godinu dana ili se vracas? (ovih nekoliko postova ne racunam)

                              E da je Novak danas igrao duboko ne bi bilo potrebe za dubokim rezocaranjem JBG
                              1. Nemam ti pojma. Jos vagam.

                              2. True that. Ali jbg, pritisak je bas neizdrziv za njega u Parizu. Gasi tenis u svakom slucaju i bez ovoga.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                1. Nemam ti pojma. Jos vagam.

                                2. True that. Ali jbg, pritisak je bas neizdrziv za njega u Parizu. Gasi tenis u svakom slucaju i bez ovoga.
                                Gasi, ali nije on Sampras pa da nema za cim da zali, on je jedan od najboljih sljakasa u poslednjih 15 godina, pa opet nema RG, a ima igru i sto je jos bitnije imao je sijaset vrlo povoljnih prilika. Pritisak je kljucan po meni.
                                A publika je licemerna do kraja, zvizde mu citav turnir e onda kada izgubi onda mu aplaudiraju, slazem se sa AIR-om oko toga u potpunosti.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X