Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by conviction View Post
    Po Bekerovom izrazu lica, kada ga je prikazalo u cetvrtom setu, meni je bilo jasno da je i on svjestan da od preokreta nema nista. Jednostavno, ono je jako los pristup protiv Vavrinke. Dobio je Svajcarac bas ono sto je zelio, a to je da on diktira vecinu poena. Novak je u takvim okolnostima mogao pobijediti samo da je Vavrinka sam sebe upropastio.

    Ali ono sto mene zbunjuje je to kako Novak svega toga nije bio svjestan i prije meca, prosao je nesto slicno vec nekoliko puta.

    Nije mi zao koliko sam mislio da ce biti u slucaju poraza.
    Ama covece ima dominantnu sezonu sve bitne meceve je dobio,nema cega da se plasi pa makar i 10 sati igro protiv Mareja on je trebo izaci i odlucivati sve lupati po loptici igrati dropove mixovati a ne povuc se 3 metra iza i odatle nesto pokusavati sad malo gledam snimke pa Wawrinka je konstantno bio na osnovnoj liniji ceo mec a Novak 3 4 metra iza to je smesno.On izgleda slepo veruje svom timu i sprovodi do kraja zamisli tima makar ni poena ne osvojio protiv protivnika to mi je smesno i zalosno.Njemu neko da kaze Novace skoci sa mosta on bi skocio.Luzeri drugo nisu ni zasluzili tako im i treba kad igraju ziherasku taktiku

    Comment


    • Posto nemam nista pametnije da kazem/napisem:

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Prvi put nakon OI 2008
        Ma plako je i prosle godine u finalu kad su mu pljeskali neverovatno koliko publika ostavlja utisak na njega strasno je emotivan,ne valja to nikako

        Comment


        • Originally posted by Larisa View Post
          Imaš dušo video na FB-u, Blicu, lako ćeš izguglati, dirljivo jbg
          Izvini Laro, ne zelim to gledati, zato i nisam gde sam prtpostavljala da ce ga ova publika pozdraviti na isti nacin kao i prosle godine. Kako nije mogao suze zadrzati
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Originally posted by Weltschmerz View Post
            Verovatno su očekivali da će Stan da se raspadne kao u nekim njihovim mečevima na dva dobijena.
            Bas to u fazonu spreman sam pucam od snage trcacu do iznemoglosti vracacu sve on ce ici po vinere nece moci celi mec da pogadja.Al na zalost nije ga scelo...

            Comment


            • Originally posted by ledeni 80 View Post
              ko ne bi kad su mu aplaudirali nzm ni ja sam koliko min
              apludiraju mu pi..ke samo kad gubi finalne meceve, a ceo turnir ga hebu, ja da sam novak iduce g. bi preskocio RG!!!
              Last edited by salinjo90; 07-06-15, 20:03.

              Comment


              • Originally posted by Bokimajsta View Post
                Ma plako je i prosle godine u finalu kad su mu pljeskali neverovatno koliko publika ostavlja utisak na njega strasno je emotivan,ne valja to nikako
                Ne sjećam se jer nisam gledao. Nisam ni sad, slučajno naišao na vijest. Čim izgubi gasim TV, a i dotad gledam s prekidima, i normalno nikad ne gledam reprizu kasnije, pogotovo kad izgubi neki važan meč. Vjerujem da je tako kod 99,9% populacije, NI je izuzetak, on može uvijek gledati i analizirati

                Comment


                • Cudno mi je zasto nije dao video izjavu sa terena Vladimiru Mialjevicu a ovom coveku jeste ?

                  Comment


                  • Dao je Vladi intervju, bilo na dnevniku, na početku.

                    Comment


                    • Bilo i na Rts-u u direktnom prenosu nakon meča. Videlo se da je žešće sjeban.

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Ne sjećam se jer nisam gledao. Nisam ni sad, slučajno naišao na vijest. Čim izgubi gasim TV, a i dotad gledam s prekidima, i normalno nikad ne gledam reprizu kasnije, pogotovo kad izgubi neki važan meč. Vjerujem da je tako kod 99,9% populacije, NI je izuzetak, on može uvijek gledati i analizirati
                        Noto ja sam toliko ludeo danas da sam bio u stanju da izbacim sto sa 3 sprata i komp,ali sam se suzdrzao sta cu takav sam popizdim lako,ali se brzo smirim

                        Comment


                        • dajte link od intervjua sa rtsa

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Ne sjećam se jer nisam gledao. Nisam ni sad, slučajno naišao na vijest. Čim izgubi gasim TV, a i dotad gledam s prekidima, i normalno nikad ne gledam reprizu kasnije, pogotovo kad izgubi neki važan meč. Vjerujem da je tako kod 99,9% populacije, NI je izuzetak, on može uvijek gledati i analizirati
                            Ma i ja sve gledam j.. li ga al zato secer ode na 10 dok recimo rodjak cim vidi da gubi bio to i prvi set okrece kanal na nesto drugo ma da covek izgubi od boljeg igraca da se biri pa da se kaze zasluzeno pobedio nema sta bolji od njega.Nego ovako kad izadje spusteni gaca nekad se zapitam dal je normalan pa zna se kad se igra 2 3 metra iza kad ti protivnik konstantno salje duboke lopte da ne mozes normalno da ih vracas kao recimo sto on sam salje kad igra normalne meceve.Al pored njega samog trenutno nema igraca koji moze da salje duboke loptice osim Federera i Rafe u prajmu tako da ne vidim koakva je smisao ove glupe taktike odes 4 metra iza i otvaras protivniku uglove a sebi skracujes da ti salje ostrije loptice sto je Stan danas izvrsno radio covek nije mogo ni da okrzne te loptice a da je bio u terenu sve bi stigo.Da se to njemu jednom desilo pa i polufinale US opena je na isti nacin odigro i AO 2014 isto stvarno mi decko nije jasan pa ako pati od igranja ofanzivnih udaraca zasto ne ode u teretanu i ojaca ruke kako Nadal nabacuje i spusta masu kad pozeli mixuje dok ne nadje meru....

                            Comment


                            • Ja sam našla samo ovo sa konferencije, ali ne mogu gledati

                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Originally posted by Weltschmerz View Post
                                Bilo i na Rts-u u direktnom prenosu nakon meča. Videlo se da je žešće sjeban.
                                Da sad videh kaze da ga je wawrinka otero od konfort zone gluposti ne moze tebe niko oterati nego ti sam.Rece Mialjevic da su mu dosada 3 najduze serije pobeda prekidali Wawrinka 2 puta po 28 AO2013 i danas ovde i Federer 2011 kao napale se strasno kad igraju protiv Novaka hihihi


                                Comment

                                Working...
                                X