Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislila sam samo na igracki/tehincki deo. Sto se mentalnog tice ocigledno za sada Novak ne moze da se izbori sa izazovima koji se pred njega na RG postavljaju.Pitanje je da li bi neko i mogao da je na njegovim mestu, kada se sagleda sve sto se desavalo prethodnih godina.

    Verujem i dalje pruzice nama navijacma a i tenisu majstor jos nezaboravnih momenata, ovo finale nazalost nje bilo jedno od njih
    Last edited by Maxx-a; 07-06-15, 18:53.
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Originally posted by Srkisa View Post
      To mi je jos gore,on nista nije mogao,godinu dana sprema se samo za ovaj dan i nista NIJE MOGAO ,to nije do njega,to je do neke vise sile,Wawa odigra najbolji tenis koji sam ikad gledao protiv Novaka u finalu RG,slučajnost ili........?
      Ovaj poraz me uopšte ne boli, naprotiv.
      Već neko vreme sumljam, a danas sam dobio potvrdu. Nije Novakov problem ni fizika, ni taktika, ni loša sreća, ni loš žreb, ni nepoštovanje od strane organizatora. Ništa od toga.
      Njegov problem je strah od rekorda, strah od ulaska među najveće, besmrtne. One 2011. bi sigurno u finalu dobio Nadala, ali sigurno. Problem je bio što je polufinale bilo meč za postavljanje rekorda u nepobedivosti od početka sezone. I pukao je.
      Nije njemu problem osvojiti Sinsinati, turnir na hardu kao i svaki drugi. Problem je što bi time učinio ono što nije niko drugi, kompletirao masterse. I igrao je bezbroj finala tamo, šest valjda. I nikad ga nije osvojio i neće.
      Isto je sa RG. Time bi kompletirao Slamove. I nikad neće. Jednostavno, nema glavu za rekorde.
      I da li ga zbog toga treba manje ceniti, manje voleti. Naravno da ne. Navijaću za njega kao i do sada, svim srcem. Samo sada znam, nikad neće biti GOAT, a mogao je "pješke". Mogao je, ali glava ne da. Nećemo ga ubiti zbog toga, naprotiv. Volećemo ga još više jer je tako "ograničen i sa greškom" stigao tu gde jeste, jedan od najvećih u istoriji igre.
      A to što neće postati i najveći.....
      Ništa, idemo dalje, W je sledeći. I siguran sam da će do kraja sezone dominirati, osim na Sinsiju jer je sad skinuo ogromno breme sa pleća. Nije uspeo, ni prvi ni poslednji put.
      IDEMO DALJE.

      Comment


      • Originally posted by Bimbo View Post
        Ovaj poraz me uopšte ne boli, naprotiv.
        Već neko vreme sumljam, a danas sam dobio potvrdu. Nije Novakov problem ni fizika, ni taktika, ni loša sreća, ni loš žreb, ni nepoštovanje od strane organizatora. Ništa od toga.
        Njegov problem je strah od rekorda, strah od ulaska među najveće, besmrtne. One 2011. bi sigurno u finalu dobio Nadala, ali sigurno. Problem je bio što je polufinale bilo meč za postavljanje rekorda u nepobedivosti od početka sezone. I pukao je.
        Nije njemu problem osvojiti Sinsinati, turnir na hardu kao i svaki drugi. Problem je što bi time učinio ono što nije niko drugi, kompletirao masterse. I igrao je bezbroj finala tamo, šest valjda. I nikad ga nije osvojio i neće.
        Isto je sa RG. Time bi kompletirao Slamove. I nikad neće. Jednostavno, nema glavu za rekorde.
        I da li ga zbog toga treba manje ceniti, manje voleti. Naravno da ne. Navijaću za njega kao i do sada, svim srcem. Samo sada znam, nikad neće biti GOAT, a mogao je "pješke". Mogao je, ali glava ne da. Nećemo ga ubiti zbog toga, naprotiv. Volećemo ga još više jer je tako "ograničen i sa greškom" stigao tu gde jeste, jedan od najvećih u istoriji igre.
        A to što neće postati i najveći.....
        Ništa, idemo dalje, W je sledeći. I siguran sam da će do kraja sezone dominirati, osim na Sinsiju jer je sad skinuo ogromno breme sa pleća. Nije uspeo, ni prvi ni poslednji put.
        IDEMO DALJE.
        Nece dominirati,ako osvoji Wim i Montreal,imace 2gs i 6 mastersa u sezoni,uplasice se da ne odigra najbolju sezonu u istoriji i nece osvojiti nista do kraja godine

        Comment


        • Ne znam, meni je ovde taktika bila presudna. Čak i Novak kaže da je trebao biti agresivniji. Pogrešili su svi zajedno, ceo tim.

          Comment


          • Verovatno su očekivali da će Stan da se raspadne kao u nekim njihovim mečevima na dva dobijena.

            Comment


            • Sta god neko mislio UBEDJEN sam, ali 100% da ce Novak podici trofej na RG bar jednom,a i Sinsi,kad?Verovatno kad se sklope kockice,ocigledno da se ove godine nisu sklopile.Zbog nekog razloga je odigrao najlosiji mec u najbitnijem mecu.To je Novak,to je njegova sudbina a mi navijaci moramo verovati u njegovu snagu i zelju da osvoji ove pehare sto mu fale.I da, netreba imati vise GS og Rogera ili Rafe,ovo sto je dosad uradio samo smo mogli da sanjamo pre 2011 godine.Neka ga prati zdravlje kroz karijeru i zaobidju teze povrede i prilika ce doci i mi cemo biti tu da mu pruzimo podrsku,jos vecu nego danas pariska publika.A da bi pobedio u tenisu moras biti bolji,Novak to danas nije bio.

              Comment


              • Publiku ne treba komentarisati - licemerno, jadno i bedno.

                Comment


                • I NI sta znaci ona tvoja macka????

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Orissa mi internet
                    Glavu gore
                    Nova ku se NISTA ne more zamjeriti!
                    Kako ne moze,dal si ti gledo Federera kad je bio u svojim najboljim godinama 2004-2007 igro je zestoku agresiju i naravno nije mu stalno prolazila znao je da nanize 20 neiznudjenih za set ipo al kad tad u toku meca dodje na svoje da ga idu udarci u coskove terena....i na tome mu skidam kapu za mene najveci igrac ove igre.Ne razumem tu taktiku da skoro sve meceve odigras kako treba agresivno svi udarci te idu i onda dodje jedan mec i sve prospes kao krava muzara.Covek ima utisak da namesta meceve.Jel moguce da stoji celi jebeni mec 4 metra iza i vraca loptice po sredini i to Wawrinki koji igra najlepsi napadacki tenis svih vremena.Jel moguce da celi turnir odlicno servira a da u finalu nemoze da pogodi nista.Pa ja bi ga ubacio majku mu milu pa makar i 170 na sat al bih bar pokusavo da trazim uglove da igram 1-2 kombinacije mixovo bi igru.Nista pokuso nije i 1 set je na srecu dobio jer je ovaj uso stegnuto.On izgleda nikog ne moze da dobije a da se ovaj ne raspadne?kao Nadal,Murray.....secam se kad ga je Jelena Gencic pitala posle one povrede 2011 zasto igra tako pasivno iza osnovne linije...Samo je reko pricacewmo o tome nasamo....Nije mi jasno zasto mu neko ne postavi to pitanje zasto tako igra sve bitne meceve zasto ne ojaca te udarce da idu bar pola snage Wawrinkini nego prebacuje kao neka baba stenjuci kao da dusu ostavlja na terenu.Ovo je definitivno strasno pogresna taktika i psihicka bolest.Jos jednom ponavljam gledo sam Federera sve njegove meceve u karijeri i znam kako je pre igro nece ga gubi al i dalje nastavlja kako je poceo udara dok ne krene a kod Djokovica je sistem proba 1,2 puta vidi da neide i odma ide 3 metra iza i samo vraca....ma daj sto gokara kaze ne zasluzuje paznju samo covek moze srcku da dobije.Sreca mu je pa ga je ovaj rasturio ovako pa nema za cim da zali moze hladne glave na sledeci turnir.Cestitke Stenu zasluzio je sto da ne prihvati takav poklon kad protivnik skida gace...

                    Comment


                    • Valjda nije plakao na ceremoniji
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Originally posted by Maxx-a View Post
                        Valjda nije plakao na ceremoniji
                        ko ne bi kad su mu aplaudirali nzm ni ja sam koliko min

                        Comment


                        • Originally posted by Maxx-a View Post
                          Valjda nije plakao na ceremoniji
                          Prvi put nakon OI 2008

                          Comment


                          • nisam gledala celu ceremoniju, ali deo gde jesam bio je Ok, lepe i cini mi se prilcno iskrene reci postovanja od Wawrinke.
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Waw je kraljevski prišao Novaku. Bez reči. Najjači momenat ove godine.

                              Comment


                              • Originally posted by Maxx-a View Post
                                Valjda nije plakao na ceremoniji
                                Imaš dušo video na FB-u, Blicu, lako ćeš izguglati, dirljivo jbg
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X