Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    [quote author=bojanaBG link=topic=478.msg275377#msg275377 date=1300794176]
    Realno, reklama je predugacka i dosadna, cak i ovi moji koji navijaju za Djokovica su isto to prokomentarisali $%&5qw7
    [/quote]

    Dosadna ma dajjj &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] *T_*@SR samo Fekijevi navijaci mogu reci da je dosadna lol

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      [quote author=Berkut link=topic=478.msg275379#msg275379 date=1300794466]
      Dosadna ma dajjj &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] *T_*@SR samo Fekijevi navijaci mogu reci da je dosadna lol
      [/quote]

      U mojoj kancelariji svi navijaju za Djokovica osim mene i svi su rekli da je reklama dosadna.
      Nema nikakve veze za koga navijam, da je dobra reklama ja bih to i rekla, meni to nije problem ^&*ST*^#
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        Nemaju bas neki ukus ti iz tvoje redakcije kad kazu da je predugacka i spora plus izgleda nesto bas ne gotive dobre zenske

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          Pa tesko da ce da gotive dobre zenske, kad su i one zene $#^%RT $#^%RT
          Ali je cinjenica da je spora i predugacka, trebalo je to mnogo krace da traje.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

            Reklama i jeste predugacka po meni %QWT&W
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              dacho <thumbsup>
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                Jao boze kakva glupost od reklame #%d* *E8$ *E8$
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  [quote author=danilo994 link=topic=478.msg275370#msg275370 date=1300792496]
                  kao nije?
                  samo cu napisati pocetni stih refrena jedne pesme:
                  "Srbin ima m*da kao gajde..."
                  video je vrh, to mi je sad omiljena reklama ikada! '65slif
                  [/quote]
                  Pa kazem ja, blago se tebi.A je li vjerujes u Zubic vilu?
                  Oznoji se Tata sav,
                  bekendi ga strasno muce,
                  borio se kao lav!
                  al' mu ipak g.za puce!

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    [quote author=Berkut link=topic=478.msg275378#msg275378 date=1300794356]
                    Bravo Nole #$&+|r #$&+|r #$&+|r #$&+|r #$&+|r #$&+|r niko nije napravio bolju reklamu sto se tice tenisa :fc-[

                    [/quote]
                    Pitanje je koliko si ti reklama pogledao.Ili mozda samo imas los ukus.
                    Oznoji se Tata sav,
                    bekendi ga strasno muce,
                    borio se kao lav!
                    al' mu ipak g.za puce!

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      [quote author=jinxy link=topic=478.msg275454#msg275454 date=1300800925]
                      Pitanje je koliko si ti reklama pogledao.Ili mozda samo imas los ukus.
                      [/quote]


                      A koja je po tvom misljenju najbolja reklama u vezi sa tenisom? (%fsd%&j Ja ih nisam pogledala bas puno i ne tvrdim da je ova najbolja, ali samo pitam, cisto da vidim tvoj ukus... @(*6sd$%

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        @jinxy
                        Ovo je najbolja reklama,i nas Nole je sigurno bio na krovu aviona $%&5@$A
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            [quote author=majabl link=topic=478.msg275457#msg275457 date=1300801043]

                            A koja je po tvom misljenju najbolja reklama u vezi sa tenisom? (%fsd%&j Ja ih nisam pogledala bas puno i ne tvrdim da je ova najbolja, ali samo pitam, cisto da vidim tvoj ukus... @(*6sd$%
                            [/quote]
                            Kratka reklama, a kaze sve:
                            New Roger Federer NetJets Commercial in HD (720p)
                            Ova je odlicna, koliko god ne volim Andy-ja:
                            Andy Murray Tennis Street Magic in London
                            I ova, koja nema veze sa tenisom, ali ima sa teniskim legendama.
                            Tennis commercial
                            Oznoji se Tata sav,
                            bekendi ga strasno muce,
                            borio se kao lav!
                            al' mu ipak g.za puce!

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              [quote author=manda link=topic=478.msg275460#msg275460 date=1300801303]
                              @jinxy
                              Ovo je najbolja reklama,i nas Nole je sigurno bio na krovu aviona $%&5@$A
                              [/quote]
                              Da udjem i ja u taj klub vjernika? $%&5@$A
                              Oznoji se Tata sav,
                              bekendi ga strasno muce,
                              borio se kao lav!
                              al' mu ipak g.za puce!

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                Da je neko drugi umesto Novaka 99% forumasa bi reklo da reklama pojma nema... ali posto je ipak Novak u njoj onda je najbolja... NOT!!

                                Comment

                                Working...
                                X