Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idemooo Nole, svim srcem i dusom uz tebe.

    Comment


    • Nikad Novak titulu na ovom turniru uzeti neće. Kada je trebalo da prelomi Wawrinku u drugom setu nije uspeo, krenuo da razmišlja o ko zna čemu i to nešto je postepeno prešlo na sve poraze i na pritisak i to je to. Nadmašio je igru Nadala i Federera iz najboljih godina, ali Nadalovu glavu nikad neće imati. Tako je, nažalost...

      Šta je tu je, idemo dalje...

      Comment


      • San ostaje nedosanjan.
        Idemo dalje!
        Similis simili gaudet

        Comment


        • e u 3........ i jucerasnji 5 set

          Comment


          • Kako mi je žao Novaka

            Drži se majstore, nemoj da se predaješ, ima još vremena

            Comment


            • Veliki je šampion ovaj čovjek i zaslužio je ovu titulu a možda je nikad neće uzeti, ali mu ne treba ona da bi bio tako visoko da mnogi ne mogu ni u snu da zamisle da će tu doći, ne znam kako je njemu kad se ja sad ovako osjećam... brzo ustani i idemo dalje
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • прво му Мареј узме два слема, а сад и Вавринка... нажалост ђоковић ће остати упамћен као један од највећих андерачивера тениса с обзиром на способности...

                Comment


                • Tesko je biti navijac Novaka Djokovica, kako ce se ovo odraziti na nastavak sezone ne znam. Ali verujem da je dao sve od sebe. Sta ti je ironija, jedan Stanislas ima pehar sa RG a Novak nema.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Steta bas,steta,znam da care neces pasti,idemo da pokorimo wimbldon
                    sigpic

                    Comment


                    • idi zivote u 3 l..................................

                      Comment


                      • Ma samo kul narode, hbeš RG, jako važno.
                        Ima još dve-tri godine fore da ga osvoji, pa će kad tad imati sve, ako baš mora a što se mene tiče, ni ne mora!
                        Ja se uopšte ne brinem kao prethodnih godina, neće ovo njega dotući, Nole će jednostavno nastaviti da pobedjuje i osvaja sve živo kao što je radio i do sada, on je već danas, i bez ovog slema, jedan od velikana ovog sporta, tako da....
                        Okrenimo se W-u što pre.
                        Veliki zagrljaj svima, glavu gore, a našem Noletu, šta drugo, sem da ga i dalje volimo i da smo uvek uz njega!
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Znalo je da mi bude i teže, valjda se čovek navikne..
                          Ne znam gde je bila greška, da li taktička, ili Novak zbog blokade nije bio u stanju da taktiku sprovede. Mislim da ga ovaj poraz neće mnogo unazaditi.
                          Idemo dalje.

                          Kako je ogavna ova publika, sad pozdravlja velikog šampiona.. a tokom meča..
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Ma taktička greška. Nije moglo ovako. Udarač je Stan, a može se odlično kretati i u defanzivi po ovakvom terenu. Nabacivanje je bila smrt od starta.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Tesko je biti navijac Novaka Djokovica, kako ce se ovo odraziti na nastavak sezone ne znam. Ali verujem da je dao sve od sebe. Sta ti je ironija, jedan Stanislas ima pehar sa RG a Novak nema.
                              Vidi ovako, ne bi navijala za Stanojla makar ih imao 10 komada, eto
                              I nije uopste teško biti Noletov navijač, sasvim je kul, za koga da navijam, Nole je jedini idemoo ljudino
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Враћајте Четојевића !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X