Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Olja,

    10+ za hrabrost, za lojalnost, za vjeru i, shvati ovo kao kompliment, za pokazana *UDA.

    Kad smo svi osatli bez njih, poslije Marijevih briljantnih 20 minuta, ti si jedina reakla: "Ako se ja pitam, Novak ce ovo da pobijedi!" Novak te nije cuo ali je tacno znao sto radi.

    Na pitanje Anabele: "Andi, sto se promijenilo u 5. set?" Andi: "On je poceo da igra tako precizno!"

    Comment


    • дајте линк за интервјуе

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Olja,

        10+ za hrabrost, za lojalnost, za vjeru i, shvati ovo kao kompliment, za pokazana *UDA.

        Kad smo svi osatli bez njih, poslije Marijevih briljantnih 20 minuta, ti si jedina reakla: "Ako se ja pitam, Novak ce ovo da pobijedi!" Novak te nije cuo ali je tacno znao sto radi.

        Na pitanje Anabele: "Andi, sto se promijenilo u 5. set?" Andi: "On je poceo da igra tako precizno!"
        Olja se ohrabrila tek nakon što je vidjela da jedan ovakav pesimista zna da Novak ne može izgubiti. Zato se sve zasluge pripisuju meni na konto Olji neka mršava 6, a meni 10+.

        Šta misliš može li Wawrinka uzeti set sutra?

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Olja se ohrabrila tek nakon što je vidjela da jedan ovakav pesimista zna da Novak ne može izgubiti. Zato se sve zasluge pripisuju meni na konto Olji neka mršava 6, a meni 10+.

          Šta misliš može li Wawrinka uzeti set sutra?
          Kako da ne!

          Odgovorio si mi na pp kad su zavrsili mec.

          Comment


          • Po meni sutra, optimisticki 3:1 za Novaka ili pesimisticki 3:2 za Novaka.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Uživaj Noto, ne daj se omesti.

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Comment


                • Pričam ja odavno..treba nam dati beneficirani radni staž

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Olja,

                    10+ za hrabrost, za lojalnost, za vjeru i, shvati ovo kao kompliment, za pokazana *UDA.

                    Kad smo svi osatli bez njih, poslije Marijevih briljantnih 20 minuta, ti si jedina reakla: "Ako se ja pitam, Novak ce ovo da pobijedi!" Novak te nije cuo ali je tacno znao sto radi.

                    Na pitanje Anabele: "Andi, sto se promijenilo u 5. set?" Andi: "On je poceo da igra tako precizno!"
                    Cestitke Olji na toj uverenosti da ce Novak pobediti ali iskreno i ja sam bio apsolutno uveren da ce ga Novak pobediti. Bilo to 3-0 ili eto 3-2 bio sam siguran u njegovu pobedu. Isto tako i protiv Nadala. Znao sam da ce pobediti samo sam cekao da on to potvrdi na terenu. Verujem da je tako i Olja mislila

                    Novak nas je naucio da budemo strpljivi do samog kraja. Nije kraj dok on tako ne kaze.
                    sigpic

                    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                    Without error there can be no brilliancy.

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Nisam mogao gledam mec ali koliko vidim odvijao se onako kako sam predvidjao u 5 setova. Novak je slow starter i treba mu malo vise vremena da udje u mec zato i dominira u mecevima od 5 setova. Posle AUS Opena 2012 i meca sa Nadalom, WB 2014 mec sa Federerom ovo je treci njegov najveci mec u karijeri iako se radi o polufinalu. Cestitke Novaku. Ima sve sanse da postane GOAT ako ovako nastavi jer prakticno vise nema konkurenciju.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Nije izgubio mec u max odigranih setova jos od meca sa Fedom u Dubai 2014!(ne računam Dohu mi mec sa Ivom)DOminacija

                          Comment


                          • Da li neko zna sto je Mats rekao protiv Novaka?

                            Comment


                            • Ništa.

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Ništa.
                                Nekada je i nista dovoljno
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X