Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel vidiš Uroše...kada kažem da zavisi od mene, onda zavisi. Nikada ne prognoziram javno, ni naglas ili baš retko... a kada kažem da će da dobije, onda dobija, prosto.
    A Stanko nema razloga da se mnogo nada, ovo je bio malo jači treningić, više psihološki zahtevan, tako da... KUP JE NAŠ!!!!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Jel vidiš Uroše...kada kažem da zavisi od mene, onda zavisi. Nikada ne prognoziram javno, ni naglas ili baš retko... a kada kažem da će da dobije, onda dobija, prosto.
      A Stanko nema razloga da se mnogo nada, ovo je bio malo jači treningić, više psihološki zahtevan, tako da... KUP JE NAŠ!!!!
      POTPISUJEM

      Comment


      • Cestitke sampione

        Comment


        • Zaslužio je Nole da malo zagalamimo ali dobro nećemo sad još samo jedan i da pijemo sedam dana bez prestanka
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Velika pobjeda Novaka!

            Comment


            • Pu pu

              Comment


              • U koliko igramo sutra?
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Malo teži trening za sutra. Idealno je da je na terenu ostao 15-20 minuta manje, ali šta da je bilo 6:3 ili 6:4, ostao bi toliko duže. Naučio je Murray da izbjegne krompir, napredak u odnosu na prethodne mečeve.

                  Ostao je još 1 šampionski korak, poželjno je da ga završi u 3 ili 4 seta zbog majstorije organizatora koji su još jednom sve učinili da put bude maksimalno težak, zato će i titula na kraju biti slađa.
                  Wawrinka ga može lakše probiti nego Murray, ali se Wawrinka nikad ne može ovako braniti, juče protiv Tsonge kad god je ostao daleko iza linije i gubio je poen. Novak samo mora biti stabilan na svoj servis kao i dosad, brejk prilike će doći, Tsonga ih je imao 17.
                  10 godina nakon što je Coria (tad jedan od favorita) bio nadigran u prvom setu protiv jednog dječaka, dolazi vrijeme da taj dječak ode do kraja. Trnovit je put bio, Ivaniševićevski sa Wimbledona u najmanju ruku, na kraju su to obično putevi slave, sutra čekamo potvrdu.

                  Jagodica je nakon 4 seta završila negdje na tavanu, zajedno s laptopom

                  Comment


                  • Finale u 15h.

                    Jagodica je sigurno završila na krovu, bolji signal..a i mnogo dalje se čuje psovanje i vrištanje.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Juce sam bio apsulutno miran i siguran da ce da pobjedi ali poslije izgubljenog 3 a onda i prekida u 4 setu nikad vise nisam sumnjao u Novaka. Ali hvala Bogu sve se dobro zavrzilo. Idemo jos jedan mec i to najvazniji, nadam se da nece da se opust kao u ovom mecu i da nece prepustiti Vavrinki inicijativu i ofanzivu. Idemo Nole jos jedna pobjeda samo jos jedna.

                      Comment


                      • VIDIMO SE SUTRA

                        DA BI

                        Comment


                        • Nopisiv osecaj. Neopisivo vazna pobeda nezamislive jacine i karijerskog znacaja.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Ono sto se sprema od kada je doveden Beker, sto je poslije slabijeg starta krenulu u Uimbldonu prosle godine, sto je unazadjeno malo na USO 2014, da bi se napravio odlucni korak na AO, kada je bolestan uzeo turnir, jako ubrzalo od tada, dalo strasan rezultat na Rafin 29. rodjenda (to za sada ne smijemo da pominjemo) i sto se sinoc zaljuljalo, vraceno je na najbolji moguci nacin na pravi put, tako da sutra moze da se stavi kruna na to... Za svaki slucaj

                            Spoiler


                            Tek poslije surasnjeg meca cu objasniti sto je to.

                            Comment


                            • Ja imam osecaj da Novak ne moze da izgubi od nikog vise do kraja karijere ,ali stvarno(iako znam da je nemoguce ne vidim nacin da se to desi)
                              Last edited by Srkisa; 06-06-15, 14:09.

                              Comment


                              • @NI slutim sta je to ali cekam tvoju potvrdu.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X