Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    Dobar bi on i u glumi bio, ali ne moze se sve postici, nema vremena.

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      Kul reklama,samo i dalje ne znam da li je stvarno leteo... (%fsd%&j
      Mog'o bolje da odglumi...

      [quote author=Ljuba90 link=topic=478.msg274905#msg274905 date=1300733879]
      Trebao je da glumi u Iron Menu valjda nekog zlikovca,ali nije imao vremena %QWT&W
      [/quote]

      Kakav crni zlikovac..trebalo je neku minornu ulogu da odigra radi fore..
      Ti bi josh i Oskara da dobije za najbolju mushku ulogu $8#a
      “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
      Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        Oskara,nego sta $#^%RT

        Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          kako je dobra reklama!!! &8@^J
          Originally posted by gokara
          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

          Comment


          • Comment


            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

              Samo scena orginal Pearl Harbour..pogotovo one zavrsne scene filma.. $#^%RT

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                Treba li nekome da okacim link live Nole-Rafa u Kolumbiji,nov sam na forumu pa ne znam da li je dopusteno kacenje linkova ka live streamu $#^%RT
                sigpic

                Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  Dobrodosao na forum,naravno da je dopusteno,samo to odradi u opste teniske diskusije,ja sam isto nesto postovao,nadam se da je tvoj bolji h5g6k8
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                    [quote author=dexter300 link=topic=478.msg275125#msg275125 date=1300746613]
                    Treba li nekome da okacim link live Nole-Rafa u Kolumbiji,nov sam na forumu pa ne znam da li je dopusteno kacenje linkova ka live streamu $#^%RT
                    [/quote]

                    Dopusteno je, postavi. @(*6sd$%

                    Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      Hvala na dobrodoslici,postavio sam vec u teniske diskusije,nije los stream,pogledajte *#AI&D
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        uspeo je uspeo...uspeo je uspeo '65slif '65slif '65slif '65slif '65slif


                        Novak Djokovic plays tennis on wings of flying plane - SPEED WingTennis
                        "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          Srecni su oni koji vjeruju da je on stvarno letio. #%d*
                          Oznoji se Tata sav,
                          bekendi ga strasno muce,
                          borio se kao lav!
                          al' mu ipak g.za puce!

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            kao nije?


                            samo cu napisati pocetni stih refrena jedne pesme:


                            "Srbin ima m*da kao gajde..."


                            video je vrh, to mi je sad omiljena reklama ikada! '65slif
                            "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              Realno, reklama je predugacka i dosadna, cak i ovi moji koji navijaju za Djokovica su isto to prokomentarisali $%&5qw7
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                Bez obzira da li je leteo ili nije reklama je jako mocna i fenomenalna i to je .

                                Bravo Nole #$&+|r #$&+|r #$&+|r #$&+|r #$&+|r #$&+|r niko nije napravio bolju reklamu sto se tice tenisa :fc-[

                                Comment

                                Working...
                                X