Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odrađivanje posla za Novaka. Toliko je lako bilo da se nije mogao ni radovati

    Ono što nisam znao je da Novak može biti bolji od Nadala i po teškim uslovima gdje mu loptice dolaze u visinu ramenog pojasa i više, praktično je polusmečovao sa osnovne linije svaki udarac kad bi se poen razvio Razlog je servis i udarac nakon toga koji je danas daleko najbolji u svijetu tenisa. Lako je dolazio do servis gemova i čekao priliku za brejk. Ako to sačuva biće favorit u Londonu jer ga je vrlo teško brejknuti kad je koncentrisan. Nemoguće je igrati protiv igrača koji ima sve i u datom trenutku igra u životnoj formi. Vrijeme je da se uzvrati sa većom serijom nego 2011 Ima do Londona, još odraditi 2 prepreke pa da zalivamo I odrađivanje posla nemam nikakvu sumnju, samo ga povreda može zaustaviti, a da do povrede ne dođe pobrinuće se magistar NI i njegovo

    Comment


    • Daaaaaaa......... sećam seeeeeee... ovo je onaj Rafa, jel'da?

      Nakon tolikih natezanja, silovanja šljake, RG, gledalaca.... padaj silo i nepravdo, k'o lanjski sneg.... ispuha k'o dušica.

      Krivo mi što Role izgubi od onog pacera, što ga krene svake mene pa na uštap, jer svako drugo finale u ovom trenutku, osim Nole-Role će biti . Al' to je sport, što reče neko.

      Nole je pokazao da je zreo, da je ŠAMPION, pa daj da i mi sazremo, i sačekamo petak.... pa nedelju.

      Ajd, vidimo se

      Comment


      • Comment


        • Je li ovo Torima ili neki duh

          Novak će vrlo brzo prestići Nadala po broju GS pobjeda, mislim da zaostaje nešto sitno 2-3 u ukupnom broju.

          Comment


          • I još nešto, Murray trči kao Bolt, valjda će da upekne u petak. Šta kažu meteorolozi neka ostave ovdje.

            Comment


            • Originally posted by ledeni 80 View Post
              sefice ima li kakve zurke veceras
              žurka u nedelju oko 18 h
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Torima View Post
                Daaaaaaa......... sećam seeeeeee... ovo je onaj Rafa, jel'da?

                Nakon tolikih natezanja, silovanja šljake, RG, gledalaca.... padaj silo i nepravdo, k'o lanjski sneg.... ispuha k'o dušica.

                Krivo mi što Role izgubi od onog pacera, što ga krene svake mene pa na uštap, jer svako drugo finale u ovom trenutku, osim Nole-Role će biti . Al' to je sport, što reče neko.

                Nole je pokazao da je zreo, da je ŠAMPION, pa daj da i mi sazremo, i sačekamo petak.... pa nedelju.

                Ajd, vidimo se
                https://m.youtube.com/watch?v=BedC2CaHCls
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Novak će vrlo brzo prestići Nadala po broju GS pobjeda, mislim da zaostaje nešto sitno 2-3 u ukupnom broju.
                  Poalkooo! Nije jos ni RG osvojio. Tezi dio posla je pred njim.

                  @Torima

                  Drago mi je da si opet s nama.
                  Last edited by NI; 03-06-15, 18:28.

                  Comment


                  • Ne uzme li Djokovic ovaj RG onda mu je profesionalno zanimanje "neosvajac grend slemova" i veliki humanitarac takodje.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Realno. Mada mislim da osvaja.

                      Comment


                      • Big tournaments,
                        Djokovic beats Nadal on:
                        - Australian Open
                        - Roland Garros
                        - Wimbledon
                        - US Open
                        - Indian Wells
                        - Miami
                        - Monte Carlo
                        - Madrid
                        - Rome
                        - Canada
                        - Cincinnati
                        - Paris Bercy
                        - ATP Finals

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Poalkooo! Nije jos ni RG osvojio. Tezi dio posla je pred njim.

                          @Torima

                          Drago mi je da si opet s nama.

                          Comment


                          • Originally posted by tuta bugarin
                            velko'M
                            malo'm

                            Comment


                            • Originally posted by Condition23 View Post
                              Ne uzme li Djokovic ovaj RG onda mu je profesionalno zanimanje "neosvajac grend slemova" i veliki humanitarac takodje.
                              evo još jednog kome je dosadno

                              de si Kondi?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Je li ovo Torima ili neki duh


                                Comment

                                Working...
                                X