Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    Ako je onakvo podbadanje izraz ljubavi, onda se slazem Jeta...Mr. Gold gaji bash uzavrele simpatije za Kali...
    ipak mi se chini, ako je ovo ljubav, bolje da je ne voli... ;)

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      Bella,mislim da je to njegov mehanizam odbrane. Na taj nacin ,tj.napadom na nju,on ne zeli sebi da prizna da mozda gaji neka lepa osecanja prema njoj. On to odbija od sebe i ne zeli da prizna,jednostavno to je nemoguce,ali glava je jedno,a srce nesto sasvim drugo.Ono ne bira koga ce da zavoli pa cak iako je to jedna ''nadalistkinja''

      Comment


      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

        svidja mi se tvoja razrada date tematike... ...naletala sam u struchnoj literaturi na takve mehanizme tokom svojih studija, ali nikako da naidjem na ziv primer toga u praksi...napokon mi se ostvarila zelja...

        Comment


        • Comment


          • Comment


            • Comment


              • Comment


                • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                  Pa jeste, tada je dobro postupio i rekao da je sve to isto, i ocekivao sam tako normalnu reakciju od njega jer sve drugo bi bilo pogresno.
                  Eto, vidite da mogu i da ga pohvalim. Sustina je da ne mislim ja/mi da je Novak zlo od coveka, da je pokvaren i ne znam sta jos, vec da jednostavno ponekad cini stvari koje nas iznerviraju i za koje mislimo da nisu OK.

                  Comment


                  • Comment


                    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                      OK, kad poprave to onda ces.

                      Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        Nisam par dana proveravao postove, moja greska - priznajem

                        O svemu se prica samo ne o temi .

                        Ja bih zamolio sve koji ovaj forum (bez obzira na temu)
                        koriste za nevaspitane seksualne insinuacije - da prekinu vise sa tim !!!

                        Ovo je poslednje , ALI POSLEDNJE UPOZORENJE !!!

                        AJDE BRE !!!

                        Aleksandar Dzankic


                        p.s. vidim da vas je Patriota vec upozorio - hvala mu na tome

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          Ko ih terao da me provociraju

                          Ali ajde, red je da se izvinim za ove sehualne insinuacije.
                          Izvini Kalifornijsko devojce

                          I da budem kulturan, hvala za onaj poljubac

                          Ajde sad vi ostali dezurni vrebaci, razbijajte malo monotoniju ovog foruma. Dao sam vam materijala.

                          Ona se bacila u analize stigla do studija, brate mili

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            Evo malo Noletovih slika:



                            Nole, Maria i njena drugarica...







                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              ne bih ja rekao da je maria ljuta na novaka zbog imitacija hm......zar ne

                              Comment


                              • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X