Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Sta god Congu da pukne on ne moze Novaka na tri seta dobiti. Vavrinka moze, pogotovo ako ga pukne.
    Vavrinka ga na tri može dobiti

    Spoiler
    ali juče

    Comment


    • Ja uvek verujem kladionicama,a verujem i NI doduse danas su dobro omanuli,al ne mogu 2 dana za redom,zakon verovatnoce Steta sto po tom zakonu Novak mora jednom izgubiti ,al to ce biti na vutri,tako da realno zabole me onda
      sigpic

      Comment


      • Ako bude jedan prekid, padne pljusak i tako to... prijace Novaku ali ako bude vise od tri pljuska prijace Rafi
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Novak ponovo
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Stvar koje se ja najvise plasim je sta posle?
            I ako pobedi (a verovatno hoce) ja ne vidim kako bi on to mogao da uradi lagano - rutinski, bez utroska previse energije. A i za polufinale i za finale ce mu najbitnije biti da bude mentalno svez i rasterecen, neizduvan, neistrosen.
            Ne znam za ostale, ali ja mislim da on (Novak) ne moze lako dobiti. Dosadasnje iskustvo nas je tome naucilo.
            I zamislite posle takvog meca da mu dodje naprzeni Endi Marej na primer i izbaci ga
            Tezak, pretezak put ka tituli ove godine.
            Pa jbg druze cetvrtfinala su to i Conga se umorio igro je skoro 4 sata pa sta samo da se on emotivno ne isprazni za fizicki umor ne brinem,ne moze Nadal vise da izdrzi toliko u vanzemaljskom tempu max 2 sata i to je to

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              2.
              Uslovi. PC je teren koji najvise odgovara Rafi. To je dokazano tokom godina. Na PC-u nikada nije izgubio. Od Sederlinga je izgubo na SL-u. Medjutim, najvece pitanje su vremenski uslovi. Izgleda da ce biti neutralno ili blaga prednost za Rafu. Sve u svemu: Prednost za Rafu (Dobro je da nije velika prednost Rafa)
              Nisi u pravu uslovi ce debelo da odgovaraju Noletu jer ce da bude oblacno i 21 stepen max znaci oko 19 do 20 stepeni proverena informacija

              Comment


              • Originally posted by Bokimajsta View Post
                Nisi u pravu uslovi ce debelo da odgovaraju Noletu jer ce da bude oblacno i 21 stepen max znaci oko 19 do 20 stepeni proverena informacija
                A jel to za Philippe Chatrier il Suzanne Lenglen
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Jack View Post
                  A jel to za Philippe Chatrier il Suzanne Lenglen
                  Court 1

                  Comment


                  • Originally posted by Bokimajsta View Post
                    Nisi u pravu uslovi ce debelo da odgovaraju Noletu jer ce da bude oblacno i 21 stepen max znaci oko 19 do 20 stepeni proverena informacija
                    1.
                    Je si li siguran da ce prognoza biti tacna?

                    2.
                    Uslovi ce debelo odgovarati Novaku samo ako bude kise.

                    Comment


                    • Dobro jutro svima, jesmo svi na broju

                      Zna li neko gdje je Sonja, nema je već duže vrijeme
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Dođosmo rode i do te srede. Neki kažu da je sudbonosna a pre će biti da je u pitanju jedna obična sreda. Dan kao i svaki drugi samo što sobom nosi nešto teži zadatak od uobičajenih. Da ćeš učiniti sve što je do tebe ne bi li zadatak ispunio u to ti u mene sumnje nema.
                        Inače rode ovde u barustini ovdasnjoj je postalo strašno popularno u vremensku prignozu gledati. Da bi čudo veće bilo ne gledi se u ovu našu domaću nego u stranjsku parisku. Sve ti se to u dodole pretvorilo prizivajući kišu u Parizu ko da našoj letini ista nije potrebna dok pariskom betonu i asfaltu ispade neophodna.
                        Što se mene tiče rode ja sam ti ko retko kad ladan ko špricer. I nije ta ladnoća neko moje trajno stanje nego sam se njojzi od tebe naučio. Ono da u mene ima neke treme, ima jer da je nema, ne bi se džabe jutros sabajle probudio. Daleko bilo da je toj tremi nekakav strah ili sumnja uzrokom bila nego je u pitanju uzbuđenje pred kakav važan događaj kako to uvek u mene biva.
                        Za danas rode jedino ću ti sreću poželeti jerbo ti drugo ništa potrebno nije da bi svoj naum ostvario.
                        Idemo rode!
                        Last edited by pecaros; 03-06-15, 09:11.
                        sigpic

                        Comment


                        • Dobro jutro. Ja sam tu , a vidim i @NI. (On verovatno nije ni spavao).
                          TU nam je i Pecke.
                          Sonje nema već duže vreme.
                          Ne znam šta je sa njom.

                          Comment


                          • Svratih samo da vidim jesmo li svi dobro, najviše, ipak, brinem za NI-ja..
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • jagodice,

                              Hvala na brizi.

                              Sve je u redu. Spavao sam puna 3 sata i smirio sam se. Za sve sam spreman i 3:0 i 0:3.

                              Comment


                              • posle 0:3 ide

                                ma, lako je NIju, dobiće
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X