Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovako je to izgledalo prošle godine.



    Srećan rođendan Nole
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • sve najlepse

      Comment


      • Jao, danas nam je divan dan jbt, ja zaboravio. Srecan Novace, DOMINIRAJ
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Srecno Nole, sve najbolje.

          Comment


          • Pa tek je počeo A na RG idemo po poklon-u finalu jer je rekao da ove godine nema žurke,pa da tada lepo imamo duplo slavlje
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Srecno Novace





              Spoiler






              Last edited by jovan; 22-05-15, 09:11.
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Srećan rodendan Nokice!

                Comment


                • Srecan ti rode rodjendan!
                  Na mnogaja ljeta.
                  sigpic

                  Comment


                  • Moraće težim putem, drugačiji nije ni očekivan.
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Jao bre Novače, ne znaš ni poklon za rođendan da izabereš... Rafa, pa Endi, pa finale...
                      Nek ti je srećan...o poklonu ćemo drugi put, da ne kvarimo veselje!
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Jao vidi ga klinjo mali srećan rođenda legendo
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Da se i ja prikljucim cestitkama nasem sampionu.

                          Srecan ti rodjendan Nole legendo,da osvojis konacno ovaj Rolan Garos...


                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            ... Rafa, pa Endi, pa finale...
                            fini ovi rodjendaski nema sta ...
                            nikad na istom turniru nije igrao protiv trojice glavnih rivala (rafa fed andi)
                            stvari stoje da mora 3x da ga "osvaja" prakticno..
                            ako na taj nacin sad podigne pehar to bi def bila kruna karijere, ultimativni podvig, slag na torti, teniska bajka itd
                            ako ne, nista, idemo dalje. igrace se tenis i posle ovog turnira..pa next time this year.. ja sam se vec pomirio kad izvukose parove.
                            ono sto najmanje zelim je da neko treci ili deseti uzme trofej preko njegovih ledja nakon sto on hipoteticki tuce nadala (misilm da je narvas ili neko pisao o tome)
                            taj film stvarno nemam namjeru gledat i zato palim na putesestvije odma posle prve nedelje.. bez tenisa do daljnjeg :-]

                            Comment


                            • Ma batalite sve, na kraju ipak sve uglavnom zavisi od Novaka, nema opuštanja još 7 mečeva da u stilu završimo sezonu šljake, dajte koga hoćete pa da igramo
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Veliki sam optimista al` da ce biti (moram reci jer nema bolje reci...) JEBENO tesko - bice.
                                A i ti Fortuno sreco moja, mogla si to malo lepse da podesis taj zreb al` dobro, ja osecam da smo mi za epski turnir spremni.

                                Zevs, Saturn, Helios, Jupiter, Ares, Mars, Minerva, Apolon, Hefest, Hera, Posejdon, Dijana, Eter, Hemera, Eros, Gea Teja... i sva ostala grckorimska bozanstva
                                nisu dzabe dali ovakav zreb, jer je dosao konacno trenutak da Novak i mi sa njim uverimo svakog Boga ponaosob ko je NOVAK DJOKOVIC
                                da je on taj koji je zasluzio postovanje svakog od njih.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X