Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ti si mislila na ATP listu a ja na situacije tipa, Rafa uzme RG pa ga Lukas R. otrese na W. u nekom trecem kolu... itd.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • A,da ima i toga.To je već posebna stavka.On nije kiksnuo od Pariza 2012 čini mi se od Kverija u drugom kolu,Madrid kada je izgubio od Dimitrova ne računam.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by AIRBORNE View Post
        Novak me ponovo zadivio. Napisah ovu recenicu jer posle toliko titula i uspeha ipak se malo izgubi slavljenicki zar i normalno
        sagledavanje svakog osvojenog turnira.
        Zasto su mi prosli zmarci niz kicmu kao u ono doba kada se probijao na ATP-u a uzimao velike skalpove ?
        Zato sto je uprkos svim poteskocama do finala svojim licnim i onim tipa los teren, napaljeni Rodja preko puta... izasao na teren
        pozitivno nadrkan. Fokus milimetarski precizan, bazdaren na glavu, telo i srce. Sve je radilo bezprekorno i sinhronizovano.
        Ono kada si vec u trecem gemu znao da je danas taj dan, dan kada se dokazuje ona navijacka da kada je Novak u 6-oj brzini,
        to je tenis koji niko nikada nije video (sad` se malo lozim al` nije ni daleko od istine).
        Sinoc sam pomislio, samo da ne izadje letargican... kad ono izadje King Kong.
        Ovaj turnir je nekako osecam ipak prekretnica za ubuduce, ovom titulom je Novak postavio jednu granici, koja se mozda
        trenutno ne vidi ali ONA je sigurno tu.

        Zamislite vi, Italijani dali ime stadiona onom matorom pajacu jer je izmedju ostalog dva puta osvojio Rim...
        Ovom racenicom nisam zeleo da uvredim nego da se samo sagleda Novakovo dostignuce a i da malo vratim matorcu za neozbiljno intervjuisanje
        sampiona.
        Jos jedna stvar, Novak ima vise mastersa od Rodzera, ljudi moji neverovatno, em je mladji em je Novakov put do ovog dostignuca spektakularniji.
        Al` vazi, necemo ponovo o tome koje imao kakvu konkurenciju... Svako ima ogledalo pa neka stane pred njega...
        Sve one podatke sto je pisao Talicni o Novakovim pobedama nad TOP10 to je ono sto obican gledalac koji dodje na stadion ne zna,nego samo
        po difoltu vice Rodzer,Rodzer (znam da mozda preterujem ali pustite me, slavim).
        Retki su mecevi gde je Rodzerovo izlazenje na mrezu i pojacavanje agresivnosti bilo apsolutno beznacajno, samo je ovu pobedu pravio
        spektakularnijom.
        Necu se baviti ostalom analizom meca, ima strucnih ovde ali samo dajte, pisite pa da malo fetišujemo na temi.
        I za kraj, bilo je divno gledati kako Boris i Vajda naizmenicno ustaju, aplaudiraju aka. "klanjaju se" onom sto gledaju.
        Vajda je BogOtac, gledam ga, osmeh mi izmami, a opet u jednom trenutku "naterao me" da pomisli na svog pokojnog oca i onda me rastuzi...
        Brzo se presaberem tako da me to kratko drzi. Ali zaledim se kada pomisli da Novaka sa tribina gledaju dvojica tata (a to malo ko ima).
        Boris, sta reci za njega osim svaka cast majstore. Ni njemu nije bilo lako u pocetku... i on je velika zvezda ma kako to neko gledao.
        Ima jedno godina dana tamo oko Wimbledon-a po meni gde se tacno vidi kako su se on i Vajda negde zarakijali u nekoj kafani,
        rekli jedan dugom sta imaju i vratili se kuci pred Novaka zagrljeni i voljni da rade i pomognu.
        Osecam da su se sve kockice slozile... forma, Boris & Marjan, Novak se vencao, Novak i Jelena postali roditelji, Novak se oprostio javno
        od Gencicke i poslao joj drugi Wimb. u nebo... jos samo da malcice publika po svetu ne kokodace po difoltu Rodzerovo i Rafino ime
        nego da ipak malo prime jednu istinsku legendu u svoje misli i dusu.
        Pariz, eto nas!
        Svaka cast Air... rasplaka me covece !

        Comment


        • Sjajna sezona za sada za Novaka.Melje sve redom i izlgleda nema nameru da stane.

          Ali i pored toga treba biti oprezan,bice veliki pritisak na Novaku sada.Pasce sve u vodu ako podbaci na RG i W.RG je usudicu se da kazem,najvazniji turnir za karijere i Djokovica i Nadala.

          Ako uspe Novak da uzme preko Nadala mislim da ce slomiti spanca potpuno,u suprotnom bojim se kontra efekta.

          Nadal je u Parizu ipak Nadal i zaista nikad se ne zna.Plus postoji jos par igraca koji mogu namuciti i pobediti Novaka.

          Bice ovo dug put i najveci izazov za Novaka.Ima igru ima samopouzdanje,sve je na njegovoj strani.Samo da podnese pritisak i trebalo bi da bude sve ok.

          Bice tokom turnira sigurno makar jedan slabiji mec koji ce Novak odigrati,nadam se da to nece biti protiv Nisikorija ili Mareja.
          Last edited by Gari NS; 18-05-15, 11:04.

          Comment


          • Poslednja nada na RG za Nadala i ostali igrace je bio pampur, ali kako je i to prebrodio, mislim da nema vise sansi da ne osvoji RG.

            Da ce biti tesko bice, u to nema sumnje, ali Novak je po meni nikad jaci psihicki i fizicki, i uz odredjena poboljsanja u pojedinim udarcima, trenutno klasu ispred svih (treba pogledati zavrsne setove u 2015 koje je odigrao sa Wawrinkom, 2 x Marejom itd.). To je bar meni jasan pokazatelj da niko nije na njegovom nivou trenutno.

            IDEMO NOLEEEEEE !!!!!!!!!!!!!

            Comment



            • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Proud, od kada su te slike?
                I zaboravio sam da pohvalim AIRBORN-a sto se potrudio da napise zanimljiv post - u svom stilu ....
                Samo napred AIR.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • A i ti svašta pitaš, ne misliš valjda da bi Proud stavila bajate slike

                  Znam da je na radiju gostovao danas, u Milanu Radio DeeJay

                  Da ovo je u Milanu EXPO...totalno si neobavešten
                  Last edited by miloolja; 18-05-15, 13:48.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Pa bas zato sto kontam da Proud-ica NIKADA ne izbacuje bajate slike, znao sam da je nesto "sveze - taze", ali nisam znao sta je.
                    Hvala na odgovoru Olja.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Gde sve nije bio danas!!!!!!
                      Svaka mu čast.. milion slika i događaja...i sa svima si prijatan i smeškaš se, odgovaraš ljubazno... nije lako biti vrhunski i najbolji...

                      Comment


                      • Verovatno si nesto postavljala sa tvitera upravo?
                        Meni blokiran na poslu pa ne mogu da vidim ... jbg, videcu kada dodjem kuci ...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Taman sam pomislio da kažem nešto, ali Airborne ga zakucao. ;)

                          Samo kad se setim kako sam bio pozitivan na kraju prošle sezone(što se tiče Novaka i 2015g).. Još draže..

                          P.S kude e Aca djilkos?

                          Comment


                          • Još malo fotki od danas, ne znam kako je stigao sve da obiđe

                            Spoiler






                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • (VIDEO) LEKCIJA ŠAMPIONA: Novak igrao tenis i odbojku sa klincima http://www.kurir.rs/video-lekcija-sa...clanak-1786591

                              Comment


                              • I want to thank everyone who joined me me in Milan today for the launch of #Djokolife. As you all know I take my health very seriously. And as I travel the world I have to find a way to meet the dietary demands of an ever-shifting environment. So in looking to maintain that clean, high quality balanced diet I founded #Djokolife. I hope you all will join me on this quest to discover the right foods and the right products to fit our lifestyles. #Djokolife #Healthydiet #Glutenfree

                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X