Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne ide mi u glavu da je propustio turnir i da se tetiva opet upalila,ako jeste tako onda nazalost drasticno opadaju sasne za RG.

    Comment


    • Da li neko zna o cemu se radi? Da li je nesto ozboljno?

      Comment


      • Odavde je poteklo
        from the journalist Carole Bouchard's twitter feed
        Djokovic confirming some right arm discomfort. "It has been bothering me last couple of days" but says "it's not worrying me".U stilu Bouchardice i njenog twitter novinarstva.

        Pitali su ga posle meča, ponukani verovatno time što je tresao ruku u jednom navratu, rekao je da oseća blagu nelagodnost ,ništa nije precizirao u tom momentu. Ne znam ima li negde transkript presa posle meča?
        Videlo se i po brzini servisa, možda i dubini udaraca juče da je nesto oprezniji. Meni je doduše lošije delovao u kretanju.
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Nadam se da nije nista ozbiljno ali je svakako zabrinjavajuce. U ovom trenutku bilo kakvi problemi, ma koliko benigni, su poslednje sto nam treba.

          Inace, moj utisak nakon jucerasnjeg meca je da se na Novaku vec oseca pritisak i da je i to delimicno razlog losijeg izdanja protiv Almagra. To nikako nije dobro jer prethodnih godina uglavnom nije uspevao da se sa njim do kraja izbori.
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • Originally posted by Navras View Post
            Nadam se da nije nista ozbiljno ali je svakako zabrinjavajuce. U ovom trenutku bilo kakvi problemi, ma koliko benigni, su poslednje sto nam treba.

            Inace, moj utisak nakon jucerasnjeg meca je da se na Novaku vec oseca pritisak i da je i to delimicno razlog losijeg izdanja protiv Almagra. To nikako nije dobro jer prethodnih godina uglavnom nije uspevao da se sa njim do kraja izbori.
            Nadam se da nisi u pravu a bojim se da jesi.

            Comment


            • Samo da je ruka ok,a za ostalo ćemo lako-polako.Mada negde mi se "javlja" da će sve biti ok do finala,ali da neće uspeti da odbrani Rim.Daj bože da grešim ali moj "insekt" me retko prevari.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Nisam mogla da gledam meč, ali bih verovatno po Novakovom govoru tela dobila odgovor na neka pitanja. Poznajem ga ko najrodjenijeg. Videćemo već sutra kako stvari stoje sa tom majstorskom ručicom... Bez mračenja, molim!

                Comment



                • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Originally posted by Skaut View Post
                    Nisam mogla da gledam meč, ali bih verovatno po Novakovom govoru tela dobila odgovor na neka pitanja. Poznajem ga ko najrodjenijeg. Videćemo već sutra kako stvari stoje sa tom majstorskom ručicom... Bez mračenja, molim!
                    Baš zato sam ja i napisala ono gore,ali danas je novi dan.Danas mnogo krati poene,što mi govori da se štedi iz nekog razloga.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Ko je u Novakovom boksu kratko ošišana žena?

                      Comment


                      • Žena njegovog menadžera.I,dobro ti nama došao.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Simpaticnog Zabara supruga.

                          Comment


                          • http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...-nema-slabosti vredi pročitati.
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • posljednji čelindzer na kom se takmičio, san remo 2005.
                              ukupno treća titula iz ove serije (budimpešta, ahen, sanremo)
                              a sakupio je i tri trofeja na fjučersima (beograd, solnok, čačak)

                              Tennis Club Solaro Sanremo


                              2005. San Remo Challenger
                              09 May - 15 May 2005
                              Clay - Outdoor



                              http://www.itftennis.com/procircuit/...tid=1100011897
                              Code:
                                    Novak Djokovic (7)  SCG  #142
                              
                              1R vs Adrian Garcia       CHI  #153  6-1, 4-2 Ret
                              2R vs Andrea Stoppini (Q) ITA  #252  6-4, 4-6, 6-0
                              QF vs Simon Greul         GER  #203  6-3, 6-3
                              SF vs Roko Karanusic      CRO  #169  6-3, 7-6(7)
                              F  vs Francesco Aldi (5)  ITA  #137  6-3, 7-6(4)
                              Finalisti Djokovic i Aldi (u sredini)
                              Last edited by cssr; 26-05-15, 12:03. Reason: slika

                              Comment


                              • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X