Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mozes bez ljekarskog opravdanja propustiti 1 masters ako izpunjavas neki od sljedecis kriterija.

    1. ako si igrao preko 600 profi meceva (nole ispunjava)
    2. ako si u profi tenisu 12 godina (mislim da i to ispunjava)
    3. ako imas (mislim) 31 godinu

    mislim da moze za svaki ispunjueni uslov da preskoci 1 masters a ako ispunjava sva tri mozda i sve.

    Comment


    • U pravu si Talični.Sem ovog
      a ako ispunjava sva tri mozda i sve.
      .
      A u ovom slučaju rezultat sa MC menja 1 turnir iz serije 500 u smislu bodovanja.
      Srkiša u pravu si
      Više na
      http://www.nettenis.org/bodovanje/
      Last edited by Marija81; 30-04-15, 16:05.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Koliko titula u karijeri je osvojio Kei pa da treba toliko da se plasi Novak ili mi njegovi navijaci?
        Da se razumemo apsolutno ne zelim da omalovazim Kei i njegov tenis koji kada je u svom modu ubija.... ali mu za to trebaju kratke lopte... i pomislim kada citam da ima decko 20 godina i da je nova teniska nada.... a onda odem na Atp sajt i vidim da je mladji od Novaka 2.5 godina odnosno uporedim sta je on do sada postigao i Novak do kraja 2012 i mislim se ko koga ovde.... i sva ta zebnja zbog 1/2 Uso 2014 i jednog seta u Madridu.... dajte molim Vas.... pa on umesto da igra masters Mc igra Barselonu 500... igrac ide na manje turnire kada mu trebaju bodovi ili cesce da nabije samopouzdanje.... kao fk kada bira skim ce da igra pripremne utakmice....
        Ne mislim ja da ce ga Novak oduvati rezultatski u Rimu ili RG ali ce mu pokazati ko je gde trenutno....

        Comment


        • Originally posted by orao View Post
          Koliko titula u karijeri je osvojio Kei pa da treba toliko da se plasi Novak ili mi njegovi navijaci?
          Da se razumemo apsolutno ne zelim da omalovazim Kei i njegov tenis koji kada je u svom modu ubija.... ali mu za to trebaju kratke lopte... i pomislim kada citam da ima decko 20 godina i da je nova teniska nada.... a onda odem na Atp sajt i vidim da je mladji od Novaka 2.5 godina odnosno uporedim sta je on do sada postigao i Novak do kraja 2012 i mislim se ko koga ovde.... i sva ta zebnja zbog 1/2 Uso 2014 i jednog seta u Madridu.... dajte molim Vas.... pa on umesto da igra masters Mc igra Barselonu 500... igrac ide na manje turnire kada mu trebaju bodovi ili cesce da nabije samopouzdanje.... kao fk kada bira skim ce da igra pripremne utakmice....
          Ne mislim ja da ce ga Novak oduvati rezultatski u Rimu ili RG ali ce mu pokazati ko je gde trenutno....
          Tacno kolega, to je ta nova nada belosvetskog tenisa uprkos preguranih 25 leta i dva frtalja pride.
          Ima ti on i lepog staza na turu tokom koga je utefterio par impresivnih petstotki na svom kontu.
          Sila je to nebeska.
          Istina je da ti se on tek uci tabananju po prasini ali ko se to molicu lepo pa naucen rodio.
          Tek ces ti videti kakva je to sila ako kojim slucajem udari na Nadala ne bi li za ovog naseg odradio posao.
          Pa jos ako oni Raf krene da salje duboke spinove na liniju osnovnu ima da vidis kako ce to da sve vraca sa svojih metar i zilet.
          A tek ako mu se ovaj nas onako neuk nadje na putu, kuku nam lele.
          I sad, ukoliko sve ovo tebi nije dovoljno da ti izazove strah onda kolega, cestitamo.
          Dobro dosao u klub onih koji se nikoga ne boje.
          sigpic

          Comment


          • Hvala Kolega na dobro doslici!

            Comment


            • Originally posted by orao View Post
              Koliko titula u karijeri je osvojio Kei pa da treba toliko da se plasi Novak ili mi njegovi navijaci?
              Da se razumemo apsolutno ne zelim da omalovazim Kei i njegov tenis koji kada je u svom modu ubija.... ali mu za to trebaju kratke lopte... i pomislim kada citam da ima decko 20 godina i da je nova teniska nada.... a onda odem na Atp sajt i vidim da je mladji od Novaka 2.5 godina odnosno uporedim sta je on do sada postigao i Novak do kraja 2012 i mislim se ko koga ovde.... i sva ta zebnja zbog 1/2 Uso 2014 i jednog seta u Madridu.... dajte molim Vas.... pa on umesto da igra masters Mc igra Barselonu 500... igrac ide na manje turnire kada mu trebaju bodovi ili cesce da nabije samopouzdanje.... kao fk kada bira skim ce da igra pripremne utakmice....
              Ne mislim ja da ce ga Novak oduvati rezultatski u Rimu ili RG ali ce mu pokazati ko je gde trenutno....
              Ja se uglavnom slazem sa tim sto si napisao. Ovo boldovano treba promijeniti u ...ali to ne moze raditi kad mu se salju prilicno duboke lopte....

              Kai nije vise nada. On je sad manje vise formiran igrac koji nikada nece imati ni konstantnost ni pikove Nadala, Novaka i Federera, ali ce imati sopstvene pikove kada ce biti opsanost za najbolje, ukljucujuci i Novaka.

              Bice interesantan mec njega i Nadala u Madridu, ako dodje do njega.

              Da je Novak osvojio RG prosle godine, Kai bi me mnogo manje tangirao. Mislio bih po sistemu - Nishikori mora prije ili kasnije osvojiti neki slem. Nista strasno ako to bude ovaj put. Ali ovaj put je Novakova velika sansa. Ne zelim da je Kai, ili bilo ko drugi, upropasti.
              Last edited by NI; 30-04-15, 22:10.

              Comment


              • NI
                Moze se i tako reci. Ali zasto on nije osvojio US Open 2014, jer zato sto je Cilic bio nepobediv u tom finalu ili ima jos necega. Ko je po tebi pre finala imao makar malu prednost: Kei koji je dobio Novaka ili Cilic koji je dobio Federera? Ni jedan ni drugi nisu dobili lake protivnike u 1/2.

                Ne mislim ja da je bilo sta zagarantovano, nego samo ono sto je najrealnije, sto opet ne znaci da je ne moguce da se desi suprotno. Da li je nivo Kei iz prvog seta u finalu protiv Nadala bio zastrasujuci? Pretpostavljam da je odgovor DA, ali koliko on moze dugacko da igra takav tenis u jednom mecu protiv takvog protivnika? Jel moze 2-3 sata. Mislim da nema teorije. Vec sam napisao da on ima isti problem kao i Del Potro, da telo ne moze da isprati njihovu igru na vrhunskom nivou.

                Iz Novakove karijere mi se javlja da ce na putu do prve titule na RG morati da pobedi i Kei i Rafu, jer kod njega nista ne ide glatko.... tako da polako... mec po mec u Rimu, pa onda na RG, a za neke i u Madridu.

                Comment


                • Originally posted by orao View Post
                  NI
                  Moze se i tako reci.
                  Razlika izmedju onoga sto si ti rekao i onoga sto sam ja rekao je prilicna. Ti si otprilike rekao da Kai gubi osim ako protivnik igra lose. A ja samo rekao da Kai dobija osim ako protivnik igra dobro. Ko dobija ako protivnik igra prosjecno? Ja mislim Nishikori.

                  Originally posted by orao View Post
                  Ali zasto on nije osvojio US Open 2014, jer zato sto je Cilic bio nepobediv u tom finalu ili ima jos necega. Ko je po tebi pre finala imao makar malu prednost: Kei koji je dobio Novaka ili Cilic koji je dobio Federera? Ni jedan ni drugi nisu dobili lake protivnike u 1/2.
                  Ja sam bio prilicno siguran da dobija Cilic, jer je igrao kao u transu. Marina su u tom finalu mozda mogla pobijediti samo dva igraca. Prvi je Novak sa sansama od 40%. Drugi je Nishikori sa sansama od 10%. Kai je trebao da izbjegne da Marin povede 2:0 poslije 80 minuta igre. Nishikori je bio umoran i trebalo mu je vremena da udje u mec. Od pocetka je morao biti koncetrisan jer onako raspolozeni Cilic je tesko gubio svoj servis.

                  Originally posted by orao View Post
                  Ne mislim ja da je bilo sta zagarantovano, nego samo ono sto je najrealnije, sto opet ne znaci da je ne moguce da se desi suprotno. Da li je nivo Kei iz prvog seta u finalu protiv Nadala bio zastrasujuci? Pretpostavljam da je odgovor DA, ali koliko on moze dugacko da igra takav tenis u jednom mecu protiv takvog protivnika? Jel moze 2-3 sata. Mislim da nema teorije. Vec sam napisao da on ima isti problem kao i Del Potro, da telo ne moze da isprati njihovu igru na vrhunskom nivou.
                  Zanemari za trenutak fizicke probleme koje ima Nishikori. Nishikori je pomeo Nadala u prvom setu u Madridu. Doduse u uslovima koji su vise povoljni za Kaia. Madrid je brz. Ali to nije glavno. Glavno je da Nadal nije bio sprema za ono sa cime se suocio. Pitanje je da li on moze naci protivigru. Isto tako da li Novak moze naci protivigru? Da li Federer moze naci protivigru? Odgovor na ovo zadnje je sigurno da. Nishikori je napadac a Rodzer je bolji napadac.

                  Originally posted by orao View Post
                  Iz Novakove karijere mi se javlja da ce na putu do prve titule na RG morati da pobedi i Kei i Rafu, jer kod njega nista ne ide glatko.... tako da polako... mec po mec u Rimu, pa onda na RG, a za neke i u Madridu.
                  Nadam se da ce morati da pobijedi samo Rafu. Isto tako se nadam da ce se Kai izmoriti u seriji Barselona, Madrid i Rim.
                  Last edited by NI; 01-05-15, 10:19.

                  Comment


                  • NI
                    Napisao sam ono sto sam i mislio da njegov ubitacan tenis je samo onda kada dobija kratke lopte. Ali to ne znaci da nece dobiti mec samo onda kada je u tom modu. Prosecno protiv koga i na kojoj podlozi i u kom delu ternira i kog turnira?

                    Ja u mojem razmisljanju ne mogu da zanemarim fizicki deo jer je to sastavni deo igre. A napisao si da je zbog toga izgubio finale + odlican cilic.

                    Odgovor na njegovu igru je dobar servis i duboke lopte. Ako se to sprovede na terenu onda ce ga pomenuta trojca dobiti i mislim da tu nema mnogo filozofiranja.

                    Sto se mene licno tice od kako je postao otac i postao jos mentalno stabilniji i jaci ja se ne plasim nikakvog zreba. Naravno svestan da ne moze dobiti svaki mec i osvojiti svaki turnir na kojem igra. Jer mislim da ce dobiti 85-90% meceva kada je na ovom nivou.

                    Meni ostaje da uzivam u njegovoj domimaciji i da brojim titule a porazi koji ce doci su sastavni deo igre i zivota. Najgore je kada covek postane rob svojih strahova. A Novak apsolutno nema razloga da se plasi bilo koga i bilo gde na turnirima sirom planete. Naravno treba biti oprezan!

                    IDEMOOOOOO NOLE!!!! GAZIIIIII!!!!!!

                    Comment


                    • Originally posted by orao View Post
                      Odgovor na njegovu igru je dobar servis i duboke lopte. Ako se to sprovede na terenu onda ce ga pomenuta trojca dobiti i mislim da tu nema mnogo filozofiranja.
                      Vrlo duboke lopte. Ima li Nadal potrebnu dubinu? Je li je ikada imao? Nadam se da cemo odgovor na to pitanje dobiti u finalu Madrida.

                      Comment


                      • We are all smiles after good training session. And look who is with me this week - my brother Djole!

                        Svi nasmejani i zadovoljni posle dobrog treninga. I moj brat Djole je ove nedelje sa mnom!
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Jel niko jos nije izbacio neku kompilaciju poena za 2015? Ja ne mogu da nadjem nista, a realno ima se dovoljno materijala
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • sedam dana se ovde nije pisalo ne mogu da verujem

                            malo se po Večnom gradu trenira
                            Spoiler



                            malo se "klubiše"..

                            Spoiler


                            a pre tri dana se baš vredno radilo... moja omiljena rekreacija

                            Last edited by miloolja; 07-05-15, 23:13.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Lepo lepo, hvala Olja na slikama.
                              Znaci stigli smo u Rim ;)

                              Comment


                              • Ne znam za vas ali meni baš nedostaju Novakovi mečevi

                                Trenira se uveliko
                                Spoiler


                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X