Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadam se da Novak nece tankovati u Madridu jer u protivnom bolje i da preskoci turnir. Svaki poraz makar on bio i unapred ulkakulisan nije dobar za samopouzadanje a istovremeno daje vetar u jedra njegovim protivnicima. Treba ici na titulu u Madridu 100% motivisan i videti da li telo moze da izdrzi ovaj tempo. Ako osvoji titulu, ici i u Rim po titulu takodje. U slucaju poraza znaci da je telu potreban odmor i ne treba se dalje forsirati.

    Comment


    • Nisam razumela ovo u slučaju poraza ne treba dalje forsirati. Pretpostavljam pričaš o Madridu, ali šta dalje da ne forsira, da ne ide u Rim..ili...nešto drugo?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Nisam razumela ovo u slučaju poraza ne treba dalje forsirati. Pretpostavljam pričaš o Madridu, ali šta dalje da ne forsira, da ne ide u Rim..ili...nešto drugo?
        Izvini tek sad vidim tvoj komentar, nisam bio od juce na ovoj temi. Hteo sam da kazem da u Madridu treba da ide iskljucivo sa namerom da osvoji titulu, nikakvo kalkulisanje i tankovanje. Zelja i motiv moraju da budu prisutni. Svaki poraz makar on bio i unapred ukalkulisan nije dobar za sampouzdanje. Svako popustanje konkurencija ce smatrati njegovom slaboscu. On mora da ima takav stav na terenu da protivnike dobija jos u svlacionicu a to nece postici kalkulisanjem.
        U slucaju pobede ici i u Rim po titulu to je jasno. Ukoliko dodje do poraza u Madridu i pored prisutne zelje i volje znaci da telo jednostavno ne moze da da izdrzi takav tempo. U tom slucaju preskociti Rim. Najgore sto moze da mu se desi pred RG je da se perforsira i dozivi zbog toga dva poraza ili cak povredi.
        Ako ne uzme titulu u Madridu to je to, pauza. Jedan poraz pred RG je OK, dva poraza i nisu bas dobra za samopouzdanje. Ne treba mu to.
        Last edited by skeptik; 24-04-15, 11:29.

        Comment


        • Ne slažem se nikako da preskoči Rim, ma šta uradio u Madridu. Rim je njegov teren, osvajao ga je tri puta, publika ga voli, parla italijanski, tamo se baš dobro oseća, prosto uživa u Večnom gradu. U suprotnom bi imao dve nedelje pauze do RGa, a i više, ako bi ranije ispao u Madridu, a mislim da mu to nikako ne bi odgovaralo..ali on valjda najbolje zna uostalom... ja ovo samo svoje mišljenje iznosim.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Nema preskakanja. Treba da igra sve i sve da osvoji. Tako je najjednostavnije za njega, a i za nas
            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

            Comment


            • Originally posted by Navras View Post
              Nema preskakanja. Treba da igra sve i sve da osvoji. Tako je najjednostavnije za njega, a i za nas
              Sreca da mi ne odlucujemo sto treba Novak da radi. Nikad se ne bi slozili.

              Jedni traze da preskace Madrid, drugi Rim, treci da preskace Rim samo oko izgubi u Madridu, cetvrti da preskace Rim samo ako pobijedi u Madridu, peti kazu nema preskakanja. Jednino niko nije predlozio da preskoci oba.

              Novak ce odluku donijeti skupa sa svojim timom, uzimajuci u obzir koliko je umoran i kojim smjerom ide njegova forma.

              Comment


              • Ђоковићевих 1.000 дана на врху

                Comment


                • Novak igra Madrid,pročitah negde na nekoj od tema.Ja sam bila jedna od onih koji su pisali da ne treba da igra Madrid iz jednog razloga koji nema puno veze sa sportom.2011e ga je osvojio,2012e se napatio na plavoj šljaci,2013e su ga izzviždali.E,tu dolazimo do onoga zašto sam mislila da ne treba da ga igra.Navijači koji zvižde No1 teniseru i ne zaslužuju da gledaju njegove mečeve.Mislim da je prošle godine povreda bila samo elegantan izgovor da se ne pojavi.
                  Na drugi pogled ovo bi moglo i da bude dobro,da odigra dobro i ode bar korak dalje u odnosu na Nadala.Da ga pobedi u njegovom "dvorištu" kao one fantastične 2011e i uruši već poljuljano Rafino samopouzdanje pred RG.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Dakle, Nole preskace Madrid:

                    http://www.marca.com/2015/04/27/tenis/1430133677.html

                    Comment


                    • Zanimljivi komentari Spanaca.. vecina misli da ta odluka ima veze sa onim sramnim ponasanjem Madridske publike kad je igrao protiv Dimitrova.

                      Ako je ovo konacna odluka, sto se mene tice sasvim je okej

                      Comment


                      • Sve što piše Marka uzeti sa rezervom
                        Videćemo.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Navodno je ovo rekao.

                          "I am sorry for the tournament and the Spanish fans that I have to pull out of the Madrid Open," he told the tournament's official website.
                          čega naravno nema, na zvaničnom sajtu, ali zato i dalje stoji ovo...

                          Djokovic and Serena star in the Charity Day

                          To je objavljeno pre dva dana, malo bi bilo neozbiljno da se sada povuče.
                          Last edited by miloolja; 27-04-15, 14:03.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ne znam, publika u Madridu ne zasluzuje da ga gleda. Mnogo su bezobrazni
                            link

                            Comment


                            • Novak i njegov tim najbolje znaju šta im je činiti. Ja bih voleo da igra u Madridu i da nastavi sa pobedama

                              Comment


                              • Originally posted by p4p1 View Post
                                Zanimljivi komentari Spanaca.. vecina misli da ta odluka ima veze sa onim sramnim ponasanjem Madridske publike kad je igrao protiv Dimitrova.

                                Ako je ovo konacna odluka, sto se mene tice sasvim je okej
                                Originally posted by MatijaT View Post
                                Ne znam, publika u Madridu ne zasluzuje da ga gleda. Mnogo su bezobrazni
                                Kad Cirjak sevne par miliona mozda i treba da prihvati da igra ili da se i dalje igra sa plavom sljakom i onim kome je obezbedio prvo mesto i rekord na istom!

                                Comment

                                Working...
                                X