Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maxx-a View Post
    Ima li negde link na kome mogu pročitati tu izjavu u originalu?
    Ma bilo je na naslovnoj strani BLICA od pre neki dan. Posle Majamija ako se ne varam. Nisam ni citao tekst vec samo video naslov onako u prolazu. Verovatno izvucena iz konteksta ali zapara oci kad se vidi. Ali kao sto rekoh takve izjave ne treba uzimati preozbiljno. Na terenu se vidi ko je ko.
    Last edited by skeptik; 21-04-15, 12:18.

    Comment


    • Valjalo bi da jos jednu stvar overi ove sezone, a to je da postane tek 6. teniser koji je drzao prvo mesto tokom cele kalendarske godine
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Ali daleko, bas daleko smo stigli decaci i devojcice.
        Ispadosmo mi najbolji stratezi i planeri pa znamo sta je Novaku najbolje.
        Licno verujem da ce igrati i Madrid i Rim, i da nece tankovati ni na jednom od ta dva turnira. (ako se negde i bude stedeo mislim da ce to biti u Madridu, ali malo je to verovatno, videcemo)
        Ovo sto NI pise o serijama pobeda, to koliko god da je lose toliko je i dobro. Stvara se oreol nepobedivosti, pumpa se samopouzdanjem, odlicno je kao podsticaj za neke teske buduce meceve koji mogu na konto toga da se izvuku....
        Samo neka GAZI REDNO!
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Ovo sto NI pise o serijama pobeda, to koliko god da je lose toliko je i dobro. Stvara se oreol nepobedivosti, pumpa se samopouzdanjem, odlicno je kao podsticaj za neke teske buduce meceve koji mogu na konto toga da se izvuku....
          Samo neka GAZI REDNO!
          To je tacno, tako dugo dok serija ne postane svrha sama sebi.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            To je tacno, tako dugo dok serija ne postane svrha sama sebi.
            Upravo je zato ta 2011 zlatna jer Novak sada ima iskustvo po tom pitanju, i nece njemu smetati ni malo da li iza sebe pred RG ima 20 ili 25, 26,27 vezanih pobeda ili koliko vec moze a nanize do RG
            Umece sa tim da se nosi, to je poenta svega ...
            Last edited by Sandugp; 21-04-15, 13:51.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Mozda bi bilo dobro da malo tankuje u Madridu, mozda i preskoci.. Odmorio bi se, a publika tamo i nije bas nesto, samo se setim meca protiv Dimitrova 2013.
              link

              Comment


              • Ja verujem da je Novak fizicki i mentalno spreman da odigra sva tri turnira i Madrid i Rim i RG bez ikakvih problema. Zasto mora nesto da preskace? Nadal nije preskakao i mislim da je vise puta uzimao Monte Karlo, Madrid, Rim i RG za redom. Tako da ne vidim zasto to i Novak ne bi mogao da uradi? Naravno ne mora da se cima toliko ali ako vec moze zasto da ne?
                sigpic

                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                Without error there can be no brilliancy.

                Comment


                • Nadal je pored tih turnira uzimao i Barselonu.
                  Međutim ja stičem utisak da se Novak mnogo više troši na mečevima na tri dobijna seta.

                  Comment


                  • Zato sto je umoran. Pre svega psihicki a onda i fizicki. Ne znam sta ljudima ovde nije jasno. Pritom je i sam izjavio da je malo umoran i da ce mu prijati odmor i da ostaje u MC-u. A kad vrhunski sportista to izjavi i "prizna" onda se valjda vidi koliko je sati. Da se razumemo, i ja verujem da Novak moze da osvoji i Madrid i rim i RG, ali posle previse odgledanih njegovih cudnih i neobjasnjivih predstava u najbitnijim mecevima GS-ova, ja sam za to da ima sto manje odigranih meceva do RG pre svega zbog psihe. Prosle godine,a bogami i ove, ste ispisali par knjiga na forumu o tome zasto je fizicki pao u F RG-a dal je povracao, nije povracao, zasto je onako demotivisan izgubio protiv Nishike...itd.

                    Covek je jednostavno labilan i motivacija mu zestoko varira. Ja ga sad malo vise razumem, i ne krivim ga toliko jer je jebeno pretesko na tom nivou igrati iz turnira u turnir. A on je ove godine osvojio sva 4 najveca turnira i vec ima 32 meca u nogama. Eto cak imamo i najskoriji primer gde je u SF otresao Nadala a onda u F izasao kao krpa.
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • do madrida imaju 2 sedmice pauze!

                      1 No1e madrid-rim-RG
                      2 fed istanbul-madrid-rim-RG
                      3 marej minhen-madrid-rim-RG
                      4 rafa barcelona-madrid-rim-RG
                      5 raonic madrid-rim-RG
                      6 berdih madrid-rim-RG
                      7 nisi barcelona-madrid-rim-RG
                      8 ferer barcelona-madrid-rim-RG
                      9 vava madrid-rim-zeneva-RG
                      10 cilic barcelona-madrid-rim-RG

                      u top 10 samo nole raonic i berdih nemaju u rasporedu nista osim mastersa i RG. svi ostali imaju po turnir vise. uz to je nole najspremniji na turu. ne vidim razlog da ista preskace. turnir po turnir. madrid... vidi na cemu je, ozljede-fizika-umor-zreb za rim... polako, sve svojim tokom i sve u svoje vrijeme.

                      uz to bi mu mozda i bolje bilo da odigra koliko treba i otankuje nego da preskoci. mozda ce morati preskociti neki masters kasnije a sa 2 preskocena mastersa mu ne sljeduje bonus na kraju godine koji je za br1 vjerovatno sada vec preko 3M$! (mada ga moze biti za ovo kaci ono pravilo o odigranim mecevima u karijeri pa mu se i oprosti za 1... nisam siguran da li vaze ta pravila za te bonuse)
                      Last edited by talicni; 22-04-15, 10:22.

                      Comment


                      • Svi se utrkuju u hvalospevima, pa cak i Henman

                        http://vesti-online.com/Sport/Tenis/...-stize-Rodzera
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Radi se iskljucivo o mentalnom umoru. On najbolje zna koliko je mentalno umoran. Meni se cini da je odmorniji nego 2011.

                          Nadal je samo jedno (2010.) osvojio sva tri mastersa na sljaci i RG. To je vraski tesko. Ne znam da li je to ikome drugo poslo za rukom.

                          Comment


                          • Vidim da Ferer igra Barselonu, već je uzeo Rio i Acapulco koji su takođe 500-ke.
                            Može li neko da mi objasni koliko turnira igrač mora da odigra, negde sam čitao da mora da ima toliko i toliko turnira iz serije 500...
                            Ako može neko da mi da link ili ovde da objasni.

                            Comment


                            • Originally posted by Weltschmerz View Post
                              Vidim da Ferer igra Barselonu, već je uzeo Rio i Acapulco koji su takođe 500-ke.
                              Može li neko da mi objasni koliko turnira igrač mora da odigra, negde sam čitao da mora da ima toliko i toliko turnira iz serije 500...
                              Ako može neko da mi da link ili ovde da objasni.
                              Igraci bi trebali da imaju minimalno 4 turnira 500-ke.

                              S tim sto ti se Monte Karlo racuna kao turnir od 500 poena ali osvajas 1000 posto nije obavezan masters ali opet ima titulu mastersa .
                              Last edited by Bonomo; 22-04-15, 11:32.
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Radi se iskljucivo o mentalnom umoru. On najbolje zna koliko je mentalno umoran. Meni se cini da je odmorniji nego 2011.

                                Nadal je samo jedno (2010.) osvojio sva tri mastersa na sljaci i RG. To je vraski tesko. Ne znam da li je to ikome drugo poslo za rukom.
                                Mislim da je to samo njemu poslo za rukom a ako Novak ove godine uradi to isto ucice u istoriju kao jedini igrac koji je uzeo Australian Open, RG i svih 5 mastersa u prvom delu sezone. Zvuci neverovatno i pomalo nemoguce ali Novak opet moze da proba pa sta bude bice .
                                sigpic

                                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                                Without error there can be no brilliancy.

                                Comment

                                Working...
                                X