Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Početak sezone je dosta sličan početku sezone Federer-a iz 2006.
    Razlika je što je Roger uzeo Dohu a izgubio finale MC-a.
    Obojica su izgubila finale Dubaija.
    Za sad Novak ima bolju sezonu.
    Federer je te godine igrao finale Rima i RG-a, uzeo Halle, Wimbledon i Toronto, jedini kiks te godine je drugo kolo Cincinnati gde je izgubio od Andy-a.
    Nakon toga uzeo US Open, Tokyo, Madrid, Basel i završni MC koji je odradio bez poraza.
    Zaista impresivno.
    Last edited by Weltschmerz; 20-04-15, 13:40.

    Comment


    • Originally posted by Weltschmerz View Post
      Početak sezone je dosta sličan početku sezone Federer-a iz 2006.
      Razlika je što je Roger uzeo Dohu a izgubio finale MC-a.
      Obojica su izgubila finale Dubaija.
      Za sad Novak ima bolju sezonu.
      Federer je te godine igrao finale MC-a, Rima i RG-a, uzeo Halle, Wimbledon i Toronto, jedini kiks te godine je drugo kolo Cincinnati gde je izgubio od Andy-a.
      Nakon toga uzeo US Open, Tokyo, Madrid, Basel i završni MC koji je odradio bez poraza.
      Zaista impresivno.
      da... bilo je gore navedeno i sa kakvim se gromadama od igraca susretao u SF i F te godine! pogotovo na OZIju i vimbliju. ali je nestalo! obratiti paznju na rejting igraca u zavrsnicama turnira.i onda uporediti.
      Last edited by talicni; 20-04-15, 13:43.

      Comment


      • Sve jedno Novakova sezona će biti bolja jedino ako uzme sva četiri GS-a.
        Ostale turnire do kraja može i da odigra osrednje. Najbitniji su GS-vi.
        Za sad deluje nestvarno ali ja verujem u Novaka.
        Last edited by Weltschmerz; 20-04-15, 13:48.

        Comment


        • Naravno da je Novakov put najtezi, i uspon a i vladavina, i da se da bi dosao do najvecih titula morao najvise pomuciti (protiv najvise ozbiljnih protivnika igrati) ali mi je zato jos draze, jer svaki uspeh onda znacajno dobija na tezini.
          Samo GAZI Novace, nema stajanja ...
          Zao mi je samo sto nema vise one ankete sa kraja prosle godine i pocetka ove, da se vidi ko je kako glasao (za slemove)
          Last edited by Sandugp; 20-04-15, 13:50.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Nažalost, sve sam anete slikala "otvorene", odnosno tako da se vidi ko je za koju opciju glasao, osim ove

            Spoiler

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Dobro nema veze, bitno je da se vidi da nas ima 10 koji verujemo
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ja spadam u onih 11... ali nemam ništa protiv, naporotiv..da vas desetoro bude u pravu.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ovo je 8. godina kada uzima najmanje četiri (4) titule...

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Vidim da se ovdje slavi. I treba.

                    Ali ne pretjerujte do iza RG-a. To je turnir koji se broji.

                    Da li da Novak igra Madrid i Rim? On najbolje zna. To je uvijek dilema izmedju odrzavanja forme i svjezine. Za odrzavanje forme trebaju mecevi. Za svijezinu, ne valja previse meceva.

                    No zapazite jednu stvar.

                    2012. je Novaku umro djed. To je orstvilo traga na pripreme za RG
                    2013. je imao povrijedjen nozni zglob pa nije trenirao izmedju MC-a i Madrida. I to je ostavilo traga na pripreme za RG.
                    2014. je imao pvrijedjen ruzni zglob. Ponovo peh sa pripremama.
                    2015. Nadajmo se da nece biti problema sa pripreamma.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Vidim da se ovdje slavi. I treba.

                      Ali ne pretjerujte do iza RG-a. To je turnir koji se broji.

                      Da li da Novak igra Madrid i Rim? On najbolje zna. To je uvijek dilema izmedju odrzavanja forme i svjezine. Za odrzavanje forme trebaju mecevi. Za svijezinu, ne valja previse meceva.
                      ono sto mene najvise zabrinjava je to sto je nadal dobio poslednja 4 duela na GS-ovima. Od toga 1 na betonu, gde je novak morao da dobije.


                      ja licno mislim da treba da igra madrid, da dobije nadala u sred spanije, da mu se "unese u lice" bukvalno. onda rim da oladi, imace 2-3 nedelje do RG-a da odmara. moze da ode na neko ostrvo nedelju dana da se odmori ko covek i onda hladne glave napad na RG. ja bih tako uradio

                      Comment


                      • Originally posted by nikola_bg View Post
                        ono sto mene najvise zabrinjava je to sto je nadal dobio poslednja 4 duela na GS-ovima. Od toga 1 na betonu, gde je novak morao da dobije.


                        ja licno mislim da treba da igra madrid, da dobije nadala u sred spanije, da mu se "unese u lice" bukvalno. onda rim da oladi, imace 2-3 nedelje do RG-a da odmara. moze da ode na neko ostrvo nedelju dana da se odmori ko covek i onda hladne glave napad na RG. ja bih tako uradio
                        Slazme se da ako ce da preskace, onda bolje Rim nego Madrid.

                        I brine ove so kazes za GS-ove, ali imaj u vidu jednu stvar. Zadnja runda u trci za nalazenje najboljeg taktickog resenja za Novaka i Rafu je pocela iza USO 2013. Od tada je Novak:

                        5:1 u mecevima (2:1 na sljaci)
                        11:4 u setovima (5:4 na sljaci)

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Dobro nema veze, bitno je da se vidi da nas ima 10 koji verujemo
                          Jedan od deset, takođe.

                          Comment


                          • Ma nece preskociti nista,ne verujem da mu je to u planu.

                            Pobeda Novaka u Madridu nece apsolutno nista znaciti,jer nema veze sa podlogom u Parizu koja je kao stvorena za Spanca.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Slazme se da ako ce da preskace, onda bolje Rim nego Madrid.

                              I brine ove so kazes za GS-ove, ali imaj u vidu jednu stvar. Zadnja runda u trci za nalazenje najboljeg taktickog resenja za Novaka i Rafu je pocela iza USO 2013. Od tada je Novak:

                              5:1 u mecevima (2:1 na sljaci)
                              11:4 u setovima (5:4 na sljaci)
                              NI nemoj molim te, rezervisan smestaj i karte ce uskoro...

                              Comment


                              • Originally posted by MareLFC View Post
                                Ma nece preskociti nista,ne verujem da mu je to u planu.

                                Pobeda Novaka u Madridu nece apsolutno nista znaciti,jer nema veze sa podlogom u Parizu koja je kao stvorena za Spanca.
                                nadal ima motiv da pred svojim navijacima osvoji titulu sigurno. titula u spaniji mu je znacajnija sigurno nego titula u rimu ili u monte karlu. nole treba da ga bije u spaniji zbog psiholoskog udarca koji bi tada naneo nadalu.


                                Originally posted by NI View Post
                                Slazme se da ako ce da preskace, onda bolje Rim nego Madrid.

                                I brine ove so kazes za GS-ove, ali imaj u vidu jednu stvar. Zadnja runda u trci za nalazenje najboljeg taktickog resenja za Novaka i Rafu je pocela iza USO 2013. Od tada je Novak:

                                5:1 u mecevima (2:1 na sljaci)
                                11:4 u setovima (5:4 na sljaci)
                                da ali taj jedan mec sto je uzeo nadal je RG 2014. ujedno i najbitniji. ipak treba novak o tome da razmislja. nadal ce u parizu sigurno biti bolji nego u MC, mozda i blizu svoje top forme. Novak u tom finalu treba da bude u stanju da FIZICKI isprati nadala. on ima sve da ga dobije, ali cesto usled nedostatka snage u GS finalima, polufinalima propusta da zavrsi protivnika. kad mu ponestane snage protivnik pravi seriju. to mora da ispravi

                                Comment

                                Working...
                                X